fina pomoc

K

korisnik

Gost
Instalirao sam PCcillin 2002,ima fine mogucnosti, no to cemo da proverimo ali mi treba pomoc u vezi UPDATE,sve sam lepo podesio sa proxy server ali mi pccillin server javlja da je u tajm autu, o cemu se radi,molim za pomoc ,hvala unapred !!! pozdrav svima
 
korisnik:
Instalirao sam PCcillin 2002,ima fine mogucnosti, no to cemo da proverimo ali mi treba pomoc u vezi UPDATE,sve sam lepo podesio sa proxy server ali mi pccillin server javlja da je u tajm autu, o cemu se radi,molim za pomoc ,hvala unapred !!! pozdrav svima

možda je problem u registraciji,,,jesi li uopče registriro program?
 
Naravno,program sam dobio na cd za plocu Asus, znaci lepo sam se odma registrovao dobio kljuc ukucao ga sve bla bla bla, i podesavanje ,mislim celog sam ga pregledo,sve podesio ,ali kad dodje do Update, ima 4 koraka, konektovanje na server,registrovanje komponenti, download i instalacija programa,znaci ovako , pc cillin se konektuje na server ali drugi korak pada i javlja poruku kao sto rekoh da je server pc cillin a u time out,inace program radi sve ostalo samo ap dejt PADA!!,AKO NEKO ZNA FALA MU NA ODGOVORU U SVAKOM SLUCAJU !!
 

Back
Top