Zukorlić želi graditi Islamski centar na Kalemegdanu

islamski fanatici predvodjeni zukorlicem se ponasaju po principu daj im prst , on hoce celu ruku.

toj bagri je zoran djindjic dao da otvori islamski univerzitet u novom pazaru koji je ukljucivao i streljanu (jedni univerzitet koji ima streljanu) na kome su se vehabije obucavale da pucaju iz vatrenog oruzja , naravno to sto nauce na Zukorlicevom univerzitetu trebali su kasnije primeniti protiv nas pravoslavnih Srba .
 
U emisiji "Pogled sa Avale" vehabija Zukorlic je izneo informaciju da ima tapije kako ceo Kalemegdan pripada Islamskoj Zajednici i da ce traziti da Kalemegdan pripadne njima, i da oni planiraju na Kalemegdanu kad do toga dodje, graditi veliki islamski centar i medresu.

Kakvi su vasi komentari povodom ovoga?

Pa, prvo je pocela hajka na Vuka Bojovica i Zoo-vrt od gospodje zamenika gradonacelnika Beograda Radmile Hrustanvic.
Dakle, treba poceti od muza joj Shefka, a tu bi se moglo i zavrsiti:roll:
E, pa neka, neka Beogradjani klanjaju na Kalemegdanu, ja bogami necu8-)
 
Tako i treba da prestonica ponovo dobije onaj islamsko-orijentalni smek kakav je imala pre dva veka:mrgreen:uostalom kalemegdan je ionako turska rec kao i vecina ostalih delova grada pa je greota da se stide svoje istorije .

otkud kalis turski?
to nije ni turska ni austrougarska ni madjarska ni srpska ni kelstska ni rimska ni tracanska ni cija oces tvrdjava...svako je ugradjivao i dogradjivao sta je hteo...
 
U emisiji "Pogled sa Avale" vehabija Zukorlic je izneo informaciju da ima tapije kako ceo Kalemegdan pripada Islamskoj Zajednici i da ce traziti da Kalemegdan pripadne njima, i da oni planiraju na Kalemegdanu kad do toga dodje, graditi veliki islamski centar i medresu.

Kakvi su vasi komentari povodom ovoga?

Не бих ову информацију примила олако, нити са ниподаштавањем. Вероватно су им то планови на дужи
рок, само што је он или наиван, или исувише лукав, па је пустио "пробни балон"...
Можда је акција око пресељења Зоо врта, била само први покушај у оквиру једне дугорочне стратегије.
Мада се на теми око пресељења зоо врта "истакла" једна "наша" активисткиња за права животиња, која
је на тој теми рекла, да ће чим буде измештен зоо врт, она подржати кампању за градњу џамије на Калемегдану!!! :shock: :arrow: :evil:
 
Не бих ову информацију примила олако, нити са ниподаштавањем. Вероватно су им то планови на дужи
рок, само што је он или наиван, или исувише лукав, па је пустио "пробни балон"...
Можда је акција око пресељења Зоо врта, била само први покушај у оквиру једне дугорочне стратегије.
Мада се на теми око пресељења зоо врта "истакла" једна "наша" активисткиња за права животиња, која
је на тој теми рекла, да ће чим буде измештен зоо врт, она подржати кампању за градњу џамије на Калемегдану!!! :shock: :arrow: :evil:
Nema veze Strelo vi sa austro-ugarske Dunava i Sve cete biti postedjeni tih orijentalnih ispada karateristicnih za drugu obalu :D
 
Borac za prava zivotinja:
"Nešto razmišljam: kad preselimo Zlovrt, baciću se u akciju podrške izgradnji džamije na Kališu! Bolje da se čuje hodža, nego da zavijaju vukovi.
Pitaću Štefka šta misli o tome. Mada, jutros mi uopšte nije spominjao neku džamiju..."
-----------------------------
Pa, dozvolite mi da opsujem- **bo je hodza, a vidim da se jutrom i sa Sefkom dogovara:evil:
 
Borac za prava zivotinja:
"Nešto razmišljam: kad preselimo Zlovrt, baciću se u akciju podrške izgradnji džamije na Kališu! Bolje da se čuje hodža, nego da zavijaju vukovi.
Pitaću Štefka šta misli o tome. Mada, jutros mi uopšte nije spominjao neku džamiju..."
-----------------------------
Pa, dozvolite mi da opsujem- **bo je hodza, a vidim da se jutrom i sa Sefkom dogovara:evil:

Pih koje grozote ovo zhensko cheljade zna da izbaci .....
 
U emisiji "Pogled sa Avale" vehabija Zukorlic je izneo informaciju da ima tapije kako ceo Kalemegdan pripada Islamskoj Zajednici i da ce traziti da Kalemegdan pripadne njima, i da oni planiraju na Kalemegdanu kad do toga dodje, graditi veliki islamski centar i medresu.

Kakvi su vasi komentari povodom ovoga?





Beograd je u tursko doba imao čak 273 džamije. Danas postoji samo jedna, Bajrkali džamija u samom centru grada, koja više nije dovoljna da zadovolji potrebe muslimanskih vernika.

Islamska zajednica Srbije je prošle godine obnovila zahtev za izgradnju još 4 verska objekta na širem području grada.Shto mislim da je ok.

Zaista ne znam po chemu to Kalemegdan pripada islamskoj zajednici?
Stvarno bi bilo besmisleno na Kalimegdanu praviti islamski kulturni centar.....:D



Jedino ako ce od zoo vrta

da prave dzamiju,e to je druga stvar....:D
 
Islamaski centar ce biti u novom pazaru i nigde vishe...zato ne verujem u ove nebuloze koje se izbacuju

Rekoh ja da ti "ne umes" da citas SVE nego samo ono sto tebi pashe:roll:
Dakle:

U emisiji "Pogled sa Avale" vehabija Zukorlic je izneo informaciju "da ima tapije kako ceo Kalemegdan pripada Islamskoj Zajednici i da ce traziti da Kalemegdan pripadne njima, i da oni planiraju na Kalemegdanu kad do toga dodje, graditi veliki islamski centar i medresu."
---------------
Sto ne pitas Zukorlica za NEBULOZE?!
 

Back
Top