Ostala zbunjena posle cudnog iskustva :(

akoznasbilosta

Početnik
Poruka
8
Pozdrav dragi forumasi

Nadam se da vas ima iskusnih posto ja to bas i nisam :)
Dakle, desio mi se nesto, za mene bas cudno, upoznala sam decka i dopali smo se jedno drugom skoro na prvi pogled....posle nekog vremena "setnje" i izlazaka otisla sam kod njega u stan...sve je teklo normalno i doslo je i do sexa, medjutim......
posle samo 10 minuta on se usporio, omeksao i rekao da ne moze da svrsi:shock:
Ja se pitam sta je moglo biti razlog tome???? :roll:
Bilo mi je jako neprijatno, a mislim da je i njemu, sta moze da utice na muskarca da mu "u sred radnje" "padne" ???
Da napomenem, nije bilo nikakvih egzibicija niti neceg nenormalnog.

Ajde muski da vas cujem
 
Pozdrav dragi forumasi

Nadam se da vas ima iskusnih posto ja to bas i nisam :)
Dakle, desio mi se nesto, za mene bas cudno, upoznala sam decka i dopali smo se jedno drugom skoro na prvi pogled....posle nekog vremena "setnje" i izlazaka otisla sam kod njega u stan...sve je teklo normalno i doslo je i do sexa, medjutim......
posle samo 10 minuta on se usporio, omeksao i rekao da ne moze da svrsi:shock:
Ja se pitam sta je moglo biti razlog tome???? :roll:
Bilo mi je jako neprijatno, a mislim da je i njemu, sta moze da utice na muskarca da mu "u sred radnje" "padne" ???
Da napomenem, nije bilo nikakvih egzibicija niti neceg nenormalnog.

Ajde muski da vas cujem

može žensko iskustvo, tj kako sam ja rešila taj problem...
ili samo muškarci, tj samo inform iz prve ruke?
 
pa, dešava se, nije strašno. . .
ako ti je stalo do njega ispravna reakcija u trenutku kada padne je da nastavite da se mazite.
da kažeš što manje, bez pitanja ŠTA TI JE?

ljubite se opustite se, popušite cigaru, pa lagano. . .
možda je
premoren
preplašen
prenapaljen
iznenađen ili prekinut nekim zvukom, tipa učimilo mu se da neko dolazi...

mnogo odgovora...

sve u svemu ako dramiš pred njim, nastaviće se problem...

laganica, bre. . .

nije ništa strašno...
ako i kaže on nešto o tome, ti kažeš, ma daj, bre dešava se nije vredno pomena...
 
Hm .. scary je lepo odgovorila, ali ja bih dodala ono shto je meni skrenulo paznju ... bio je to vash prvi seks .. mozda seks razocaranja .. pazi, mozda njegovoj anatomiji ne odgovara tvoja (mali-velika) ili si bila previshe vlazna, shto hoce da umanji osecaj jer nema potrebnog trenja (u tom slucaju se kita vadi, brise, vraca) .. ili je on drkadzija koji mesecima nije video pi-cu i prosto je navikao na jak stisak ruke pa mu je u ribici previse mlitavo ..
 
Pozdrav dragi forumasi

Nadam se da vas ima iskusnih posto ja to bas i nisam :)
Dakle, desio mi se nesto, za mene bas cudno, upoznala sam decka i dopali smo se jedno drugom skoro na prvi pogled....posle nekog vremena "setnje" i izlazaka otisla sam kod njega u stan...sve je teklo normalno i doslo je i do sexa, medjutim......
posle samo 10 minuta on se usporio, omeksao i rekao da ne moze da svrsi:shock:
Ja se pitam sta je moglo biti razlog tome???? :roll:
Bilo mi je jako neprijatno, a mislim da je i njemu, sta moze da utice na muskarca da mu "u sred radnje" "padne" ???
Da napomenem, nije bilo nikakvih egzibicija niti neceg nenormalnog.

Ajde muski da vas cujem

umorio se decko sta se moze...
 
Kao prvo, okupaj se. Kao drugo operi zube i popravi ih ako ima kvarnih. A ako ti se znoj intenzivnije oseća, stavi neki dezodorans. A možda je baš suprotno, možda ga pali kada se osećaš na znoj.
Pokaži malo živosti a ne samo da ležiš kao krava. Mada neko očekuje baš suprotno - da si pasivna i mirna. Drugim rečima, pitaj dečka šta prija njegovoj kiti, pa ako si spremna da ugađaš a ti napred.
Ponekad postoje potsvesni mehanizmi koji bez naše volje upravljaju nama a da nismo svesni tačnog uzroka. Na kraju, ako ti je stalo do seksa, ti sa dečkom šetaj a nađi nekog jebača da te tuca.
Sve je dozvoljeno što nije zabranjeno. I sve je normalno što nije nenormalno.
Ja ne bih da se namećem, ali ako ti baš zagusti... ne volim baš jak miris znoja i onaj zadah iz usta.
Molim lepo, samo gledam da pomognem.
 
Pozdrav dragi forumasi

Nadam se da vas ima iskusnih posto ja to bas i nisam :)
Dakle, desio mi se nesto, za mene bas cudno, upoznala sam decka i dopali smo se jedno drugom skoro na prvi pogled....posle nekog vremena "setnje" i izlazaka otisla sam kod njega u stan...sve je teklo normalno i doslo je i do sexa, medjutim......
posle samo 10 minuta on se usporio, omeksao i rekao da ne moze da svrsi:shock:
Ja se pitam sta je moglo biti razlog tome???? :roll:
Bilo mi je jako neprijatno, a mislim da je i njemu, sta moze da utice na muskarca da mu "u sred radnje" "padne" ???
Da napomenem, nije bilo nikakvih egzibicija niti neceg nenormalnog.

Ajde muski da vas cujem

sta god da je, ne padaj u bedak. :roll:
 
Kao prvo, okupaj se. Kao drugo operi zube i popravi ih ako ima kvarnih. A ako ti se znoj intenzivnije oseća, stavi neki dezodorans. A možda je baš suprotno, možda ga pali kada se osećaš na znoj.
Pokaži malo živosti a ne samo da ležiš kao krava. Mada neko očekuje baš suprotno - da si pasivna i mirna. Drugim rečima, pitaj dečka šta prija njegovoj kiti, pa ako si spremna da ugađaš a ti napred.
Ponekad postoje potsvesni mehanizmi koji bez naše volje upravljaju nama a da nismo svesni tačnog uzroka. Na kraju, ako ti je stalo do seksa, ti sa dečkom šetaj a nađi nekog jebača da te tuca.
Sve je dozvoljeno što nije zabranjeno. I sve je normalno što nije nenormalno.
Ja ne bih da se namećem, ali ako ti baš zagusti... ne volim baš jak miris znoja i onaj zadah iz usta.
Molim lepo, samo gledam da pomognem.

Muzjace, strasnu mastu imas...al dzaba, nista od navedenog nije slucaj....
 

Back
Top