Guitar Hero 3 - Legends of Rock

zeljkov020

Primećen član
Poruka
616
(i) PC Minimum System Requirements



Operating System: Windows XP (Service Pack 2), Windows Vista

CPU: Intel Pentium D (Dual-core) 2.8 GHz or AMD Athlon 64 3500+

Memory: XP - 1 GB RAM, Vista – 2 GB RAM

Hard Drive: 5.1 GB free hard drive space + 1 GB Swap File

Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% DirectX 9.0c compatible 128 MB Video Memory (see supported list)

Video Card (ATI): Radeon X800

Video Card (Nvidia): Geforce 7600

Disc Drive: 6x DVD-ROM drive required to install and play

Internet: Online multiplayer (Internet TCP/IP) requires a broadband connection

Peripherals: Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard with the latest drivers, Guitar Hero III Official PC Guitar Controller



Notice: This product does NOT support Windows 95/98/ME/2000/NT or XP x64/Vista x64.



Notice: Some Mobile and Desktop 3D accelerator cards with the chipset listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Guitar Hero III. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX compatibility.



Notice: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disk and virtual disk drives.



RECOMMENDED PC SYSTEM REQUIREMENTS:



CPU: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon Dual Core 4400+

Video Card: 256 MB 3D Hardware Accelerator Card with Shader 3.0 support

Video Card (ATI): Radeon HD 2600

Video Card (Nvidia): Geforce 8800 GT

Memory: 2 GB RAM


 
a sta se uopste radi u toj igri?
Svira gitara? :lol: :lol: :lol:

Naravno.

img0452sc3.jpg
 
Extra je igra... Nabavio sam je za comp.. sad se zaludeo :D
E pogledajte ovo... oni koji su igrali igru trebalo bi da znaju ako su presli da je ovo najteza po meni pesma za odsvirati... pesma Through the Fire and Flames, gledajte kako lik svira na Expert tezinu...
Ja poludim na easy a on lik ladno.. pih :)
 
Gledao sam baš Pimp My Ride pre neki dan i neka ženska se kao pali na rock pa su joj ugradili PS2 sa guitar Hero-m i dali joj one dve gitare koje se priključe samo čto je Xzibit razvalio jednu od beton.Najsmešnije mi je kad je došo do auta i reko "This is a cheaper version of Yugo":lol:
 
ja bih i dao pare za fendera, rintao bih skrpio bi nekako, al me nervira sto je jedan dobar fender kod nas 3 puta skuplji nego u USA i to me ubija. Mada...kad mnogo vjezbas i polako postajes sve bolji i postanes odlican, dobra gitara nadje sama put do tebe....
 
Ma Fender je Fender, ali ako dobro sviras, sviraces i na najlosijoj gitari, to su sada nijanse. Kako vec nemamo para za dobra pojacala (mmm, Marsal), dobar je i squier. Platio sam ga 16000, ali je jako dobra gitara. Na svim mestima su zice isto udaljene, sto je retkost... Nego, vezba, vezba, i sve dodje.
 

Back
Top