Guitar Hero 3 - Legends of Rock

пффффф....код нас их нема званично,једино код неког дилера или половњак...на E-bay-u je 100 или 120 USD,нисам сигуран...

Drug mi je video u delta city-ju i kaze da je oko 9000din...tako da...dream on...:)

na hardu sam presao pola igre...jos malo pa cu na expert preci...ali jako bi mi pomoglo da skontam kako trebam na dzojsiku, nervira me sto ne mogu...:(
 
Gledam ove teme malo kasnim sa vestima ali sta da radim kada sam kasno dobio gitaru :d
Mada nikad nije kasno, dobio sam je za rodjendan skoro i sada ne mogu da se odvojim od kompa
da ne sviram. E sad ako neko jos ima istu i hteo bi da mi pomogne,,, posto sve komande na gitari rade savrseno sem sto uopste ne rade u GH3 znaci nista ne prima, ja koristim onu foru onaj programcic joy2key i u guitar zero i u fof radi super ali nesto nece u gh3 pa ako zna neko kako da proradi super!
A evo i mog ibaneza link: http://img221.imageshack.us/img221/1...taricaapy7.jpg ( slikao sam sa web kamerom pa je malo mutnije ali radi pos'o).
Pozdrav!
 
ja imam za ps3.Ekstra igra sad skoro sam poceo da je igram na Hard:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

niceee :ok:

Na easy imam skoro sve zlatne zvezdice (kazem skoro jer neke pesme bas i ne volim pa me mrzi da ih prelazim).
Na medium ne mogu da predjem Lou-a.
Na hard sams tigla do 7. Ne mogu da predjem Muse... one osmine... uhhh uzas!!!
Na expert je NEMOGUCE preci Rock And Roll All Night!! Bar preko tastature..... nemoguca misija, bree...
 
Koje su ti komande na tastaturi? bice ti lako ako koristis brojeve 1,2,3,4,5 (ispod f1,f2,f3,f4) a rock and roll all night kad igras ne trosi star power vec sacekaj kad ti rock meter ode u crveno...

Rock and roll all nite je ionako laka pesma za sviranje..meni je ortak pokazao 2-3 puta na pravoj gitari kako se svira i skontao sam..u stvari vecina pesama KISS-a su lake za sviranje ;)
 

Back
Top