Guitar Hero 3 - Legends of Rock

Extra je igra... Nabavio sam je za comp.. sad se zaludeo :D
E pogledajte ovo... oni koji su igrali igru trebalo bi da znaju ako su presli da je ovo najteza po meni pesma za odsvirati... pesma Through the Fire and Flames, gledajte kako lik svira na Expert tezinu...
Ja poludim na easy a on lik ladno.. pih :)

Ja na mediumu kidam Guitar Hero 3, stvarno mi jako dobro ide, probao sam na hardu, i mogao bih da je igram, jedino ne mogu onu naradzastu "notu" da pogodim, mislim mogu, ali jako tesko...Na mediumu sam sve pesme odsvirao na pet zvezdica...:D Sad hocu da kupim dzojstik za komp, na njemu je 100 puta lakse igrati...Sa njim i na expertu znam igrati...Igra je jaaako zarazna stvarno...Pesme su extra, grafika je jako dobra...Skroz se moze u ziveti u sviranje pesme:)
 
Ja na mediumu kidam Guitar Hero 3, stvarno mi jako dobro ide, probao sam na hardu, i mogao bih da je igram, jedino ne mogu onu naradzastu "notu" da pogodim, mislim mogu, ali jako tesko...Na mediumu sam sve pesme odsvirao na pet zvezdica...:D Sad hocu da kupim dzojstik za komp, na njemu je 100 puta lakse igrati...Sa njim i na expertu znam igrati...Igra je jaaako zarazna stvarno...Pesme su extra, grafika je jako dobra...Skroz se moze u ziveti u sviranje pesme:)

Brate ja imam joypad i uzasno su glupe kontrole na njemu:!:
 
Ja na tastaturi igram. Jako je tesko igrati a tastaturi. Tako da ako igrate na tastaturi, nemojte mnogo da se trudite da igrate na expert jer je gotovo nemoguce. Ne postoji dzabe onaj kontroler, jer je mnogo je lakse ako se igra na njemu. Ovako mi je lakse da sviram na pravoj gitari nego na hard u igrici... Inace, kontrole mozes sam da podesis., pa podesi kako ti odgovaraju.
 
Brate ja imam joypad i uzasno su glupe kontrole na njemu:!:

Aj pls objasni ukratko kontrole na joypadu...Nisu iste kao na Playstationu?Jer, ja na playstationu mogu na expertu da igram, ali ne bas sve pesme...Na hardu ladno...A na kompu sam samo medium usavrsio do bola:)Na tastaturi se ne moze igrati na expertu, nema teoretske sanse, to je jednostavno nemoguce:D
 
U Guitar Hero 3 na PC-u, ima opcija CO-OP CAREER, i ja sad prikljucim analogni dzojpad(neki Impact, u drugim igricama radi, provereno) i idem na CO-OP CAREER, i ne prepozna uopste dzojpad, samo moju tastaturu...Da li neko ima pojma kako mogu onda da igram karijeru u dvoje(predpostavljam da mogu, cim ima opcija)?Samo nemojte da mi predlazete da kupim onu gitaru za guitar hero, jer je skupa ko vrag:)A pravu gitaru dobijam sledece nedelje, najverovatnije:D
 
igra je EXTRA!!! bas sam htela da otvorim temu ali vidim da je vec otvorena :D
jeste malo teze da se igra preko tastarure ali sam se brzo navikla. Jedina zamerka mi je sto (po meni) ima malo pesama i igra kratko traje.
Easy sam presla i sada igram na medium i ne mogu da verujem koliko sam se uvezbala da mi je i medium lak!!! (dobro, ne bas sve pesme hehe)......

volela bih daimam onu gitaricu :P
 

Back
Top