STA MISLITE O "ANA" ili "UCK"

Hteo bih da znam sta je vase misljenje u vezi tih grupacija! Dali su to za vas Izvrsioci reda i Sigurnosti za SRBSKI narod na Kosovu.
I sta je vase misljenje koja je njihova ideologija! Vase misljenje u vezi toga!
Živo me "zabole" šta će biti sa SRBSKIM narodom (ne znam ni ko su ti) na Kosovu, ali me zato itekako interesuje šta će na Kosovu i Metohiji biti sa srpskim narodom.
 
Hteo bih da znam sta je vase misljenje u vezi tih grupacija! Dali su to za vas Izvrsioci reda i Sigurnosti za SRBSKI narod na Kosovu.
I sta je vase misljenje koja je njihova ideologija! Vase misljenje u vezi toga!

vidis, za razliku od garde, ti manijaci stvarno RADE....
treniraju, naoruzavaju se, prave logistiku i saveznike....
a oni na koje se ti lozis sede u kafani i osvajaju kosovo....
kapiras razliku?
 
shta je to "srbski"?

ana je poshushnjarka organizacija koju ce makedonci da smlate
uck ne postoji godinama...

pa jeste da zvanicno nepostoji godinama, ali tajno oni su aktivni od tada pa do danas, kao drugo imaju jaku podrsku amerike i zapada, zapad im daje podrsku i u oruzju i u novcu! Nemoj da si toliko siguran svrako u tu tvoju informaciju! Jedino me greje sunce, da ako ameri i zapad prestanu davati podrsku ovoj teroristickoj organizaciji da cemo ih tada sve prebiti kao nikad do sada!
 
pa jeste da zvanicno nepostoji godinama, ali tajno oni su aktivni od tada pa do danas, kao drugo imaju jaku podrsku amerike i zapada, zapad im daje podrsku i u oruzju i u novcu! Nemoj da si toliko siguran svrako u tu tvoju informaciju! Jedino me greje sunce, da ako ameri i zapad prestanu davati podrsku ovoj teroristickoj organizaciji da cemo ih tada sve prebiti kao nikad do sada!


sunčano na periferiji beča, a?:lol:
 
Pročitaj potpisani Kumanovski sporazum, srBsku verziju

A ti si bas video tu srbsku verziju, ti nevidis dalje od svog nosa! Pricas i lupetas gluposti po ovom forumu! U srpskoj verziji lepo pise da se kosovo tretira kao teritorija srbije! pise isto da je NATO bio duzan posle dve godine na kosovu da vrati nadleznost nasoj vojsci i policiji, da isto tako u roku od mesec dana razoruza uck a ne da ih promeni u kzk, da zastiti svo stanovnistvo na kosovu od terora, samo su verovatno ovu rec ameri shvatili kao zastita siptara od srba a ne obrnuto! Ajde sad ti meni pokazi gde to pise suprotno!
 
noćna smena?:lol:
to to znaš po sebi? 2 x noćna, dan odmora, pa prva:lol:
jel vam daju rukavice ti beški izrabljivači, nemoj da se smrzavaš.

A jel tebi uopste u srbiji daju neki posao sine? Jel imas ti neku zanimaciju osim sto ovde pokusavas nekoga da provociras i vredjas? Kad si zadnji put zaradio pare i gde? Prosjake poput tebe ovde imamo koliko hoces!
 
A jel tebi uopste u srbiji daju neki posao sine? Jel imas ti neku zanimaciju osim sto ovde pokusavas nekoga da provociras i vredjas? Kad si zadnji put zaradio pare i gde? Prosjake poput tebe ovde imamo koliko hoces!
neverovatno, sa tako malo postova već si mi postao omiljena vreća za udaranje:lol:
ja ne provociram i ne vredjam, to radiš ti. Bezuspešno, naravno.
Što se tiče zarade,zaradjujem više od tebe, u Srbiji, plaćam porez ovoj državi.
Za razliku od tebe.
 
neverovatno, sa tako malo postova već si mi postao omiljena vreća za udaranje:lol:
ja ne provociram i ne vredjam, to radiš ti. Bezuspešno, naravno.
Što se tiče zarade,zaradjujem više od tebe, u Srbiji, plaćam porez ovoj državi.
Za razliku od tebe.

i treba da placas porez drzavi, jer jedes srpski hleb, a ako pukne duznost ti je da je branis! I cisto sumnjam da zaradjujes vise od mene, pitanje je da li ti uopste i daju platu ili ti placaju u naturi u vidu banana paketa, pa si se zato i pretvorio u monkey!
 
ne razumeš.
nisam rekao da si seljak, ne bih da vredjam poštene i radne ljude.
rekao sam da si seljačina, to je velika razlika:lol:

a ti i dalje trcis oko mene ne bi li ti udelio koji euro! zao mi je takvoj nevaspitanoj bedi nikada ne bi dao ni dinara a kamo li euro! Nego bolje ti nastavi da se bavis cuvanjem goveda i stoke u toj tvojoj zabiti. I pripazi na tu banderu preko koje si povezao zice sa tvojom pentium jedinicom da se nesrusi od jakog vetra! nego koliko puta kucas u banderu da bi ti spojili pozivni broj za BG?
 

Back
Top