NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Ja ne bih isla napolje.....mislim zivela...jer ti Uran , vladar devete...direktno napada Mesec koji je u osmoj...a vladar je asc...
Pa ne znam, ja vec na neki nacin zivim tu simboliku, rodjena sam u u inostranstvu, onda to nije bilo a sada jeste. Ali ovom tipu je moja sestra pokazala moju kartu i na blic pogledavsi je rekao da nece da gleda uopste, toliko losih stvari na jednom mestu! VEzano je dosta na (znas ti Djuro) kartu moga muza koji je zaista sad vec u prilicno losem stanju i ne znam sta nam je ciniti uopste.... :-( :-( :-(
 
za @Crocodile
Najezim se kad cujem kako neko moze da komentarise kako je neciji horoskop uzas na jednom mestu... Nema idealnog horoskopa, svakom je svoj jednako dobar i los i svako svoju sudbinu nosi najbolje sto ume, drugi neko to ne bi mogao i ruzno je sto neko uplasi coveka satakvim komantaromkao taj sto sebe naziva astrologom.

Ti iz rodnog mesta ides i cinjenica je da se neces tamo vracati jer moras da zivis na strani, sto si vec morala da uradis ili izmedju 17-20-te ili do 32-ge definitivno i to jetacka.Tesko je sto je mucno secanje ili osecanje vezano za dom odakle si potekla, sto se moralo necega odreci ili nesto da izgubis ali je to deo tvoje sudbine. Izmedju 39-42 godmozes imati neki povracaj ili dobitaku vezi imovine ili nasledstva iz rodnih krajeva ali ti kao ti ne treba dase vracas i zadrzavas na toj teritoriji.Lepo si shvatila da ti je inostranstvo vec i ovde i bilo gde drugde da odes. Druga stvar je aspekt koji pominjes da ti je partner lose i cinjenica je da imas aspekt da gubis voljene osobe, da su za njih vezana mucna i teska stanja iosecanja koja potiskujes jer ih volis i da samim tim sebe mucis jer ne zelis da se spolja vidi koliko te boli. Prezivljavas gubitke i krize u zivotu, ponekad i depresije ali stoicki to nosis. Cinjenica je da su ti 30-te najteze godine i da ces malo pomaka imati tokom 37, 39, 41-42-ge godine ali sve duboko prezivljavas jer si jako odgovorna i postojana osoba i kad to niko ne trazi odtebe, jednostavno "dezuras" za sve i svakog. Tvoja 31,5-33,5 su ti jako teske godine i zato pitas sta da radis jer gubis koncentraciju,boli te nesto sto gledas i osecas da nikakvu kontrolu nemas niti resenje za postojece probleme. Tebe je strah da popustas sa zivcima i tu je Uran uzeo danak, plasi te smrt i gubitak voljenih osoba, dragih ljudi cak i poznanika. Nisi ti kao ti tako direktno ugrozena, emotivno i psiholoski je tebi pretesko pasi nepazljiva i dezorjentisana ponekad i slucajno mozes da se povredis.Osecas se jako usamljeno, zato si ovde pokusala da nadjes odgovor. Imas svoju veru u nekoga ili nesto, koristi to u momentima kad ti je pretesko i kad si u depresiji, to zaista funkcionise i verujes u to nesto, znas o cemu pricam. Nisi vernik niti delis ljude tako ali ima nesto tvoje sto osecas i ne daj da ti to nestane.
Na pitanje sta da radis da budes zadovoljna...nemoj me pogresno shvatiti ali tesko da mozes da budes mirna i zadovoljna sa Saturnom u prvom polju u Raku, stalno provejava tvoja strepnja i strah, bojazan u kostima i mucna secanja i nikada ne umes da se opustis i da budes zadovoljna postignutim. Ti postujes sve to vrlo ali nisi zadovoljna sobom i
svojim zivotom ( sudbinom) kad se osvrnes na ono kroz sta prolazis sa tako malo godina.
Ako si mislila na posao kao posao, izmedju 31-37-me povremeno nesto, moze i kroz privatan sektor, od 37-me se pazi mladjih muskaraca i zena sa kojima radis, do tvoje 42-ge godine mada pravi posao za tebe stoji 39-40-ta godina zbog cega menjas ili stambeni objekat ili grad, za drzavu nisam sigurna ovako gledano.

Nadam se da sam te malo umirila, posle tog suludog komentara vajnog astrologa...
 
a najvise me interesuje taj zivot u inostranstvu.........!Hvala!:DPogledajte prilog 28108[/QUOTE]

Hoces negde a ne znas gde bi jer osecas kako ti nije mesto ovde gde si rodjena i znas da tebe tvoje ceka, jos samo da ti neko kaze gde je to.Muci te taj osecaj jos od 18-19-te godine ali ne vidim mogucnost da negde odes za stalno, bar ne pre 28-me godine. Imala je neka ponuda ili varijanta ali si se nje " odrekla" na neki nacin, prosla je. Muz ce da ti bude drugacijeg porekla, nije rodjen u Beogradu, sa njim ces da nadjes i svoje mesto i svoj zivot i svoje prijatelje, najdalje izmedju 32-38-me godine. I ne treba da se udajes mlada, mozes da imas ili duge ili vanbracne veze, ono zajednicki zivot bez papira, jer tvoj sudbinski partner je ipak neka tvoja " druga ljubav". Trebaju ti stariji ali uz njih si uskracena i neko moze da te razocara...
 
Hm, hvala ti puno na ovoj analizi, moracu je jos malo prouciti. Dosta se stvari uklapa.
A sto se tice onog astrologa, mislim da je mislio na kombinaciju moje natalne sa ovom
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=l8dfilemNZiFR-u1133597954
gde se i moja, odnosno ja "pogiboh" od losih dogadjanja. A ova je, priznaces, bas losa. Pogotovo ovih dana se desava.... :-(

Ako je ovo tvoj partner, da li mislis na njegovo zdravlje? Lose mu je to polje jako, puno trpljenja?
 
Pozdrav!
http://www.astro.com/cgi/showgif.cg....gif&res=63&va=&cid=bq7fileXQzN4E-u1196024757

Pitanje: MUKU MUCIM sa pronalazenjem posla! Vec 1,5 godinu sam nezaposlena. Ima li nade da nadjem nesto u struci i kada?

Pozdrav i hvala!

Ovako, sve ovo vreme 24-25-ta godina poslovi se svode na van struke, nedovoljno placeno, neprijavljeno i sl. Posao sa nekim smislom tek od 27-me ( od rodjendana 2008 ) jer ti je 26-ta bas losa, kao uzaludno trazenje. Ne mogu reci da je sigurno u struci posao od 27-30-te godine ali blizu je ili ima vezesa tim, u 30-toj imas napredak u okviru radnog mesta i promene od 31-34-te godine. Tek tu mogu reci da si na pravom putu.
 
Evo i ja da se javio, evo je moja kartica
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=wh8fileFt16rO-u1191520923, mena najvise zanima ljubav a i pomalao karijera,
Pozz za sve

p.s. hvala unapred

Los period ti je 18-21-va godina jer nisi zrela za vezu ni vezivanje uopste. 20-21-vu pamtis kao bol i tugu i odricanje od nekog partnera ( nije bilo za tebe), ne ulazim u detalje, Tvoja 23-ca je karmicka, sudbinska za neke stvari i imas aspekte izmedju 25-29-te za brak, najkasnije do 33-ce madamislim da neces cekati do tamo ( opet kazem povrsno gledam). Imas krizu u braku izmedju 36-42-ge godine i zavrsava razvodom, s tim sto ces imati paralelnu vezu od 35-39-te godine i drugi brak u 43-coj godini ali lako moze da bude sa nekim trecim, ne tim iz 35-te godine.
 
Hm, hvala ti puno na ovoj analizi, moracu je jos malo prouciti. Dosta se stvari uklapa.
A sto se tice onog astrologa, mislim da je mislio na kombinaciju moje natalne sa ovom
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=l8dfilemNZiFR-u1133597954
gde se i moja, odnosno ja "pogiboh" od losih dogadjanja. A ova je, priznaces, bas losa. Pogotovo ovih dana se desava.... :-(


Jedno po jedno mora da izadje na videlo i zaista ima dosta tegoba koje su povezane.Ima najmanje 2 god unazad ako ne i vise kako poboljeva i iznenada ima neka pogorsanja i krize. On mora da ima operacije izmedju 37-46-te godine i odstranice mu se deo promene ili promena na organu ili tkivima koja je mogla da bude opasna. Ne znaci da je tumor,mozeda bude i odumiranje nekog dela, promena krvnih sudova i slicno. Ima sklonost ka trombozi sitnih krvnih sudova, rizik mu je izliv krvi, vrat, glava, popustanje bubrega i oticanje, rad pluca. Sa zeludcem ima problema i mora da ga ispituje i moze neko crevo da mu pravi problem. Naci ce se u bolnici tokom 2008 godine, mora da bude opet hospitaliziran neko vreme. Mesec jeste u kvadratu sa svim tim planetama , leci se na strani mada to vazi kao i kod tebe, vec ste na strani verovatno, i Sunce mu je izolovano, nije uhvaceno ui te planetarne probleme direktno. Ne znam sta mu nosi godisnji horoskop ali mora ozbiljnije da seleci i da lezi u bolnici. Sta kazu lekari?
 

Hmmm..ti si trebala nesto vec da radis, 30-ta godina je bila promena neka, nesto si zavrsila i imala prodju da nastavis dalje. Imala si i pomoc. Bolji aspekti tokom 30-35-te mada i vid usavrsavanja ili rada na strani moze da dodje ovde uobzir. Zahteva da bolje pogledam. 36-ta je pod Marsom mogla da donese promenu ili u poslu ili mestu stanovanja pa samim tim i rada ali to jenesto na 2 godine samo, ne znam sta.Ako ne radis zaista, onda ces prvo na odredjeno pa produzenje sledi. 41-42 god su bolje ali tek od 44-te stabilnija ( na svom).
 

Back
Top