ATOMSKO SKLONISTE

Što se žestokog roka tiče možda su vrh (mada ni u to baš nisam siguran), ali Hrvatska je iznedrila bendove koji su za par klasa bolji od dotičnog.

Bash me interesuje da vidim koji su to bendovi za par klasa bolji od Atomaca.Sto se cijele
Yuge tice to je u redu ali sto se tice Hrvatske nema sanse,svako ko je preslusao njihov album zive svirke "Jednom u Zivotu "nemoguce je a da ne pomisli:"Covjece pa ovi ljudi razbijaju".
 
steta sto su sada daleko od onog starog....tacnije ja nisam bio rodjen kad su bili oni stari,ali cale mi je pricao ,ja sam ih gledao par puta u novoj postavi....ali ok,dobri su ...a sto se tice hrvatskih bendova...na pamet mi pada Osmi putnik...
 
šteta da ovakav bend padne u zaborav.... ;)
E,ja ti ostavila komentar danas ,bas u vezi s ovim bendom,ali ga posle obrisala.
Videla si ga,znaci:)?

Inace,i ja obozavam pesmu Pakleni vozaci.

Omiljene su mi jos i Kinematograf naseg djetinjstva,Smanji gas( :heart:),Treba imat dusu-jos bolja pesma,Zuti kisobran,Ljubomora,Bez kaputa.Fenimenalno!
.

U poslednje vreme ih mnogo slusam,ali nekako su skroz svoji,karakteristicni,pa me ubiju u pojam malo:p.

Odmah su mi posle EKV-a i Azre.
 
Poslednja izmena:
Bili su par puta u Kg-u,a ja som nisam isao da ih gledam live :dash: Prva postava sa pokojnim Segiom i Guzvanom(koji jede gitaru) je bila nenadmasna i blago onim matorcima koji su ih gledali i slusali uzivo.Bruno je tanak sto se pevanja tice,a ovaj gitarista ipak nije ni za prineti Guzvanu(ko je slusao "Atomsku trilogiju" i "Jednom u zivotu",sve mu je jasno).Jedna od najboljih hard-rock grupa sa nashih prostora.Omiljeni album mi je "Zabranjeno snivanje",sa fenomenalnom pesmom "Jucerasnje sutra"( ko nije poslusao,obavezno nek' je poslusa).Jedino mi nije jasno zasto ne izdaju nesto novo?! :dontunderstand: Zadnji album "Terra mistica" je izdat jos 1995.godine i od tad nista
 

Back
Top