Apex dc++ i dr. ne rade na Neobee ADSL-u.

phoomarre

Početnik
Poruka
1
Treba pomoc!
Batalio sam kablovski (SBB) internet jer je skup i uzeo Neobee ADSL flat 512 kbps. Sve ok sa netom, ali mi ne shljaka p2p program, Apex dc++, tj. konektujem se na habove, ali nece download. Ne znam da li treba drugachije da podesim parametre u njemu, a ne znam ni kako, ako treba. Cak ne znam ni da li programi za share rade preko Neobee ADSL-a, nemam iskustva sa tim.
Saveti su dobrodosli.
 
Meni podešavanja konekcije stoje na direct (passive je po meni loša varijanta), isto sam korisnik neobee adsl-a, pa sam primetio da dosta filtriraju p2p saobraćaj, recimo ni noviji torrenti sa preko 2k seedera nece preko dana da idu preko 20 Kb/s, ali zato preko noći lepo ide.

Ne koristim zone alarm, samo kasperky. Možda da ti je do tog ZA.
 
Treba pomoc!
Batalio sam kablovski (SBB) internet jer je skup i uzeo Neobee ADSL flat 512 kbps. Sve ok sa netom, ali mi ne shljaka p2p program, Apex dc++, tj. konektujem se na habove, ali nece download. Ne znam da li treba drugachije da podesim parametre u njemu, a ne znam ni kako, ako treba. Cak ne znam ni da li programi za share rade preko Neobee ADSL-a, nemam iskustva sa tim.
Saveti su dobrodosli.

Ako si batalio Sbb samo zbog cene a radi ti dobro, onda si se dobro zayebao. Za 1400 din imas 256/128 net i 512/384 lokal.
 

Back
Top