Preporucite mi neki dobar rpg....

Ma kakav Gothic 2, Gothic Serijal. Presao sam sve delove (1,2 i 3) dvojka mi je nekako najbolja. Ako hoces da igras Gothic pocni od keca jer se prica nastavlja. 2010 izlazi Gothic 4 jedva cekam. Samo upozoravam te da je na Gothic 1 grafika ocajna jer je veoma stara, ali nemoj da te to zaustavi jer je gameplay neprevazidjen.:grin:
 
nije ni tako ocajna grafika... ja sam relativno skoro igrao keca (i to posle dvojke koja me je naterala da se ne pokajem ni sto sam keca nabvio)... i grafika mi stvarno nije smetala... iako grafika uopste mnogo doprinosi atmosferi, nije i najbitnija za nju... i prvi i drugi deo gothica imaju neki svoj smek koji te tera da se u njih uzivis vise nego u bilo koju igru za high-end kompove.... i stvarno su mi to najbolji rpg-ovi koje sam igrao... i dan danas pamtim kako izgleda okruzenje, putevi kojima se ide... a sa obzirom na to da po pravilu brzo zaboravljam i filmove i igre koje predjem... :)
samo u drugom delu ne daj da te iznervira dosta tezi pocetak koji je mnoge odbio... izbegavaj zverke dok malo ne napredujes u friendly okruzenju, a onda sve postaje.. ne znam- izvrsno :)
gothic 3 nisam igrao jer sam cuo za sve probleme koje pravi, pa sam odlucio da sacekam sve patcheve i malo bolju masinu... i mislim da cu uskoro da je zapocnem- cim zamenim procesor :)
inace gothic 1 je iz 2002, a gothic 2 iz 2003... i obe su za svoje vreme izgledale odlicno i bile vrlo zahtevne.
 

Back
Top