Drekavac sa kolutovima oko izgubljenih očiju

DA LI TREBA ČEDOMIR JOVANOVIĆ NA ROBIJU ?

  • DA

    glasova: 14 66,7%
  • NE

    glasova: 7 33,3%

  • Ukupno glasova
    21
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

uhip

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.081
Danas dopuštate da vam sajber narkoman, drekavac sa kolutovima oko izgubljenih očiju, drži verbalnu vekelu, umesto da vežete manijaka ili ga bar suočite sa njegovim ortacima u zločinu. Ne znate ko je ubio Zorana Đinđića? Spremate taksiste iz Čikaga za ambasadora u Prištini. Narodu uvijate lajne u celofan, da se navikne, liferujete sluškinje u pantalonama. Učite decu da i njih (pantalone) treba skinuti i pružiti oba obraza novim prijateljima. Vama je obraz tek obris na lopovskom dupetu. :-|


Sedam leta mrsomudite, sastančite, razglabate, pezite pred svetskim činovnicima kao *****. Cupkate po trgovima umesto da se sakrijete pod suknje, ako vas nesrećnice koje moraju da dele postelju sa vama nisu već škartirale, zatečeni po mišjim rupama, vežbate za svetske sobarice. Ponizili ste zemlju dopustivši da nam danas seru pred kućom. Na pragu. Obezglavili ste vojsku terajući momke da služe po dečjim jaslama i mere praškove po apotekama. Čuvaju straže u foajeima pozorišta. :-|
 
Ne znamo ko je ubio zorana djindjica a ovim postom pokazujes da ne znas ni ti... A ja znam na koga sumnjam mada je to individualno...tj znam ko ga je ubio al ne kome je on smetao da bi narucio to ubistvo...

Oni koji su to trebali da istraze i dan danas sede za ministarskim foteljama pokusavajuci da zataskaju istinu od 12. martu!!! A za istinu o 12. martu smo odgovorni mi!
 
ja, ti i svi mi smo odgovorni... Posto smo postavili ljude koji nisu sposobni da to istraze na mesta ministara i ostalih budza - da, mi smo odgovrni

i nisam deda :wink::wink:


... немој мене у исти шешир стављати са тобом,...хвала лепо али увиђам да се клупко омотава..увек ми је смрдела та демократија....наравно прижељкујем ону праву демократију
 
[[Darko_91]] :
@uhip da ti nisi vanzemaljac?



Војвода од мердијан банке (Божа Ђелић 1.000000,00 $)није одговорио и вечерас да ли је Борис Тадић потписо уговор у Америци са Кондолизом Рајс о томе да американци у саставу НАТО немају никакву одговорност пред домаћим судовима у Србији ако почине било какав злочин ...?????
СТРАШНО
:shock:
 
..да није опозиције човек не би имао појма шта се у овој држави ради...


ЖИВЕЛА СРС
До победе, до истине, до праве демократије...






Војвода од мердијан банке (Божа Ђелић 1.000000,00 $)није одговорио и вечерас да ли је Борис Тадић потписо уговор у Америци са Кондолизом Рајс о томе да американци у саставу НАТО немају никакву одговорност пред домаћим судовима у Србији ако почине било какав злочин ...?????
СТРАШНО
 
До победе, до истине, до праве демократије...све ово је кратког века као овај снег скоро,....демократије им пуна уста а са друге стране само пљачка и отимачина....
 
Војвода од мердијан банке (Божа Ђелић 1.000000,00 $)није одговорио и вечерас да ли је Борис Тадић потписо уговор у Америци са Кондолизом Рајс о томе да американци у саставу НАТО немају никакву одговорност пред домаћим судовима у Србији ако почине било какав злочин ...?????
СТРАШНО
 
.Danas dopuštate da vam sajber narkoman, drekavac sa kolutovima oko izgubljenih očiju, drži verbalnu vekelu, umesto da vežete manijaka ili ga bar suočite sa njegovim ortacima u zločinu. Ne znate ko je ubio Zorana Đinđića? Spremate taksiste iz Čikaga za ambasadora u Prištini. Narodu uvijate lajne u celofan, da se navikne, liferujete sluškinje u pantalonama. Učite decu da i njih (pantalone) treba skinuti i pružiti oba obraza novim prijateljima. Vama je obraz tek obris na lopovskom dupetu. .:shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top