Broken heart

malecka:
... kako prezivljavate?
meni sve nekako izgleda bez veze i najradije bih se zavukla u krevetac i citala knjigu i nikuda ne bih izlazila...
mnogo sam tuzna, ljudi... :cry: :cry: :cry:


:( :( :(

rad je neprijatelj misli, mene spasava posao i gomila obaveza koje sebi nametnem i tako lakse preguram tuzne dane.
 
malecka:
... kako prezivljavate?
meni sve nekako izgleda bez veze i najradije bih se zavukla u krevetac i citala knjigu i nikuda ne bih izlazila...
mnogo sam tuzna, ljudi... :cry: :cry: :cry:

Bices tuzna bez obzira sta radila, jer ce ti misli leteti ka njemu... ali proci ce, jer sve prolazi vremenom... Samo budi istrajna, ali s druge strane pokusaj da budes u nekom okruzenju gde ima puno smeha, zabave, tako ces manje razmisljati nego kada si sama... Samo nemoj da se 'zatvoris' u sebe i samo o tome da razmisljas dan i noc... Nema nista od tugovanja, zivot je pred tobom i jos mnogo lepsih trenutaka, boljih momaka... Istraj u borbi :wink:
 
little smile:
malecka:
... kako prezivljavate?
meni sve nekako izgleda bez veze i najradije bih se zavukla u krevetac i citala knjigu i nikuda ne bih izlazila...
mnogo sam tuzna, ljudi... :cry: :cry: :cry:

Bices tuzna bez obzira sta radila, jer ce ti misli leteti ka njemu... ali proci ce, jer sve prolazi vremenom... Samo budi istrajna, ali s druge strane pokusaj da budes u nekom okruzenju gde ima puno smeha, zabave, tako ces manje razmisljati nego kada si sama... Samo nemoj da se 'zatvoris' u sebe i samo o tome da razmisljas dan i noc... Nema nista od tugovanja, zivot je pred tobom i jos mnogo lepsih trenutaka, boljih momaka... Istraj u borbi :wink:

Posto ovaj mali osmeh uvek nekako pre mene posalje odgovor i to jako slican mom :shock: ja se onda mogu samo sloziti sa njom jer sam skoro i ja preziveo tvoje muke... :cry:
POkusaj da si sto vise u drustvu, nadji sto vise stvari kojim ces se zanimati, sada je prilika da zapocnes ono o cemu si mastala a nisi uradila... SVE samo se trudi da ne mislis o njemu i PROCI CE!!!
To ti je iskren savet sapatnika koji je na ovaj nacin "preboleo" muke (jer ako je bio veliki i pravi nikada nece bas skroz otici)
Pozdrav :D
 
Ja mislim malecka, da dobro razmisliš o svojoj vezi...Ako treba da odtuguješ, odtuguj sada...Ali pre svega, iskrenost prema sebi. Sigurno da je nešto škripalo, čim je gotovo. I samo hrabro kroz sve, ne daj se...Ali nemoj se zavlačiti u sobu i u sebe. Rasporedi svoje vreme, radi stvari koje voliš i vidjaj prijatelje...I misli pozitivno, znaš ono: za nekoga je čaša polupuna, a za nekoga poluprazna..Sve to ide u rok službe..Glavu gore i samo veruj u sebe :wink:
 
wishfish:
Ja mislim malecka, da dobro razmisliš o svojoj vezi...Ako treba da odtuguješ, odtuguj sada...Ali pre svega, iskrenost prema sebi. Sigurno da je nešto škripalo, čim je gotovo. I samo hrabro kroz sve, ne daj se...Ali nemoj se zavlačiti u sobu i u sebe. Rasporedi svoje vreme, radi stvari koje voliš i vidjaj prijatelje...I misli pozitivno, znaš ono: za nekoga je čaša polupuna, a za nekoga poluprazna..Sve to ide u rok službe..Glavu gore i samo veruj u sebe :wink:
Tako je!Uostalom,nije poslednji na svetu...Samo napred :wink:
 
hvala vam na podrsci... btw,i prijatelji mogu da slome srce, zar ne...? :(

znam da je zabranjeno pevanje, ali ova pesma mi se nekako savrseno uklapa u celu atmosferu...

Broken Heart

Here I stand
All alone
Trying to fight the pain
From a broken heart

Why she left me
I don№t know
It really doesn№t matter anymore

I thought that love could last forever
But here I stand lost and all alone

There is life
Even after a broken heart
Broken heart
You can fight
The pain from a broken heart
Broken heart

Start a new day
But not alone
I№m gonna break away
From this broken heart
I№ll meet a woman
I№m gonna take her home
I№ll pick up the pieces
And start all over again

I know that life will be much better
I know the sun will shine again

There is life
Even after a broken heart
Broken heart
You can fight
The pain from a broken heart
Broken heart

I know that life will be much better
I know the sun will shine again
There is life....
 
A u kom stadijumu regeneracije je moje srce,ako posle vise godina ne mislim na bivseg,ali sam totalno nezainteresovana za buduce-ne reagujem na ljude uopste,zivot se odvija mimo mene.Sve bih dala da osetim onu slatku nervozu u stomaku kada pogledam nekog,da mi srce bar jednom zatreperi pri nekom susretu.Dzaba,kamen,pa kamen. :(
 
Znaci da nisi srela onog ko bi mogao da izazove tu slatku nervozu u tebi... Ili ga, zbog svoje zatvorenosti, nisi primijetila...
Stoga, trgni se i otvori i prema zivotu i prema drugim ljudima... Daj sansu da neko udje u tvoje srce... Prije li kasnije, naici ce on...
 
alchemy:
A u kom stadijumu regeneracije je moje srce,ako posle vise godina ne mislim na bivseg,ali sam totalno nezainteresovana za buduce-ne reagujem na ljude uopste,zivot se odvija mimo mene.Sve bih dala da osetim onu slatku nervozu u stomaku kada pogledam nekog,da mi srce bar jednom zatreperi pri nekom susretu.Dzaba,kamen,pa kamen. :(
-ma jok,samo pusti ljude u svoj zivot,ovladaj tehnikom dizanja i spustanja mentalnog stita,nisu svi isti,takvi su samo ako ti to zelis,i ne projektuj svoje strahove na partnera,strahovi jedva cekaju novog domacina :wink:
 
alchemy:
A u kom stadijumu regeneracije je moje srce,ako posle vise godina ne mislim na bivseg,ali sam totalno nezainteresovana za buduce-ne reagujem na ljude uopste,zivot se odvija mimo mene.Sve bih dala da osetim onu slatku nervozu u stomaku kada pogledam nekog,da mi srce bar jednom zatreperi pri nekom susretu.Dzaba,kamen,pa kamen. :(

Isto je sa mnom... Dobro, proslo je nesto manje, nekih 7 mjeseci. Ne znam ni ja sto je to, i da li ce ikada biti kao prije, ali nada zadnja umire, pa se eto nadam...A i Gazdarica je u pravu, nisam ni upoznala nekog ko bi mi ispunio srce... Dzaba fasada, vazno je ono sto probudi u tebi. Sto znam...
 
[quote="goodday-ma jok,samo pusti ljude u svoj zivot,ovladaj tehnikom dizanja i spustanja mentalnog stita,nisu svi isti,takvi su samo ako ti to zelis,i ne projektuj svoje strahove na partnera,strahovi jedva cekaju novog domacina :wink:[/quote]

U pravu si,treba pustiti ljude u svoj zivot i trudim se ja,ali se zapitam ponekad da li sam normalna.Ni prema kome ne osecam nista,sve se svede na sex prijateljstvo,od ljubavi ni traga.Nije stvar ni u bivsem,pojavljivao se i on u poslednje vreme,ali vidim da ni sa njim nije ni stoti deo od onog sto je bilo.Nije da ja necu nikog,cak naprotiv,ponekad se,iz silne zelje da sve bude ok,trudim i gubim vreme na veze i ljude za koje znam da mi ne odgovaraju.Kazem sebi-daj,sta vise izvodis,evo ovo sad ce da bude pravo,pa opet ne vredi.U poslednje vreme sam digla ruke,pa kako mi jedan prijatelj rece-ti si super,opustena,zabavna,idealna drugarica,ali cim te covek pogleda jasno mu je da za nesto drugo nema sanse :shock: Ako se iko na ovom forumu oseca kao ja,tj.kao muva bez glave :D ,neka se javi,napise nesto,inace cu pomisliti da sam definitivno pukla.
 
tija:
malecka:
... kako prezivljavate?
meni sve nekako izgleda bez veze i najradije bih se zavukla u krevetac i citala knjigu i nikuda ne bih izlazila...
mnogo sam tuzna, ljudi... :cry: :cry: :cry:


:( :( :(

rad je neprijatelj misli, mene spasava posao i gomila obaveza koje sebi nametnem i tako lakse preguram tuzne dane.

Lepo cura kaze, i u pravu je 100%.
Ne smesh da budesh sama sa sobom. Ce da dodje do kurshlusa :arrow: druzi se i skloni tugu :roll:
 
Najbolji lek je da kad osetis da bi to sto bi ti uradila tj pod jorgance pa po suzama .. da skocis pa trk kod prijatelja jel zasta oni sluze i zovu se prijatelji nego da ti cine prijatnosti tj plezir i nogicama u dupence pa u gra ili na splav ili sta ti ja znam gde god volis :D :D
 
Dva nacina da se rijesi ta vrsta depresije:
1. nikad ne budi sama tj. uvijek u nekom drustvu
2. radi, radi i samo radi. Uvece kad legnes u krevet mora da zaspis kao beba od umora, a u toku dana nemas vremena ni o cemu da razmisljas
Uz sve to, vrijeme lagano pocne da zaljecuje rane...
Znam da ovo u stanjima depresije nije nimalo lako izvesti, ali i sirce smrdi, ali skida temperaturu (ovo ja pod uticajem moje prehlade)
 

Back
Top