imam 17 godina...

  • Začetnik teme milicicica
  • Datum pokretanja
Prosto nas ima raznih. Ne trebas niceg da se stidis a sexualno zanimanje za bilo koji tip licnosti je drugaciji. Samo ti koracaj svojim stopama i bice ti najlepse. Jednog dana ces se mozda zazeleti svoje generacije ali ko zna da li je i to pravo? Skoro sm citao neke kineske prastare price gde su za devojku od 16 godina pricali da je spremna za udaju a od tipa od 21 da je jos uvek zelen. Drustvo postavlja svoje norme ali i srce. Ti ipak slusaj svoje srce jer ono je samo tvoje i nece se menajti zavisno od politickog vrha.
 
milicica
Drago mi je sto priznas.jel retko se priznaje nesto sto drugi ne treba to da znaju .Ja imam 29 i privlace me starije zene nije da ne zelim curice ali kad vidim jedu zestoku mamicu izgubim sav ,to je cudo ali istinito.Ali posto se ne znamo i ja sam dosta privlacan za klinke ako mogu to da kazem mada to i moja devojka primetila ,malo je neugodno kada neka curica bulji u mene ali sta da radim kada sam takav.
Ako te interesuje vise o meni dobaci se u moj email
konti54@yahoo.com
 
sejtan osmanpasic:
Margott:
pa ovaj...i nije...ja se recimo lozim na svog pradedu...ne znam ga lichno...al imam neku njegovu sliku,od pre...mnogo je bio dobar...
aaaauuuuuuuu lose si ovo smislila - smisli nesto pametnije i duhovitije za promenu

bez zamere sejtane ali nažalost primečeno je da ni ti baš nisi nešto kreativan u svojim postovima več večito ganjaš druge usere po forumu sa namerom da ih šikaniraš... veoma bi me prijatno iznenadio kad bi bar jednom "pozitivno" prokomenatrisao nečiji post a još više ako bi nekad uspeo da komentarišeš vezano za topic a ne za druge učesnike... hvala na razumevanju... pozdrav... i keep on smilinG the world's not that bad that looks like at first sight 8)
 
A ja eto nikad nisam razumela sta devojke od 17-18 privlaci na muskarcima od 35? Moj tata je imao 41 kad sam ja imala 18. Dosta mi je bilo jedno "matoro" musko u to doba u blizini. Razumem da muskarcima ne smeta devojka od 17. Imala sam par drugarica u skoli koje su se "zabavljale" iskljucivo sa matorcima. (izvinjavam se sadasnjoj populaciji od 35, ali dajem misljenje iz one moje teen perspektive 1995.g.).
Jedna moja drugarica je bila sa svojim trenerom rukometa, druga sa bogatim taticom, jedna poznanica... E to moram da vam ispricam... Devojka je tad imala 22 i dolazi kod moje drugarice na rodjendan sa taticom od 40 koji je kompletno sed i izboran,podocnjaci, masan... Fuj! A ona kao lutkica! A mi svi u soku :shock: Zamislite scenu mi klinci krecemo u provod i penzos jedva drzi otvorene oci i de sa nama! Ni dan danas nisu vencani, jer joj je napricao price o ujedinjenju njihove ljubavi u sve tri vere. Kao vencace ih i pop i rabin i hodza! A ja sam Princeza od Monaka!
 
Koja pedofilija vlada na ovom forumu....
Gdes se interesovati za neku klinku od 15-16 godina??
Jeste normalni ljudi. Sta bi vi sa tom djecom??
Ja sam 27 i nista ispod 22-23 ne dolazi u obzir, starije vec mogu proci:)
Ne treba mi cura da bi sa njom prolazio kroz sve one gluposti sto sam prije 10 godina. Uozbiljite se malo..
Pozdravi
 
blondi:
sejtan osmanpasic:
Margott:
pa ovaj...i nije...ja se recimo lozim na svog pradedu...ne znam ga lichno...al imam neku njegovu sliku,od pre...mnogo je bio dobar...
aaaauuuuuuuu lose si ovo smislila - smisli nesto pametnije i duhovitije za promenu

bez zamere sejtane ali nažalost primečeno je da ni ti baš nisi nešto kreativan u svojim postovima več večito ganjaš druge usere po forumu sa namerom da ih šikaniraš... veoma bi me prijatno iznenadio kad bi bar jednom "pozitivno" prokomenatrisao nečiji post a još više ako bi nekad uspeo da komentarišeš vezano za topic a ne za druge učesnike... hvala na razumevanju... pozdrav... i keep on smilinG the world's not that bad that looks like at first sight 8)

Uh,... ovo je sigurno bolelo :) :lol: :D
 
:-) sa 16 godina sam bila u vezi sa deckom 10 godina starijim od mene. Odgovaralo mi je i cinilo mi se sasvim normalno. Kod tebe je veca razlika u godinama... Moras da razmislis sta te to privlaci kod tih muskaraca? I da nisi to istripovala, mozda te privuku i mladji, daj im sansu....
 

Back
Top