imam 17 godina...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: imam 17 godina...

milicicica
    Guest

Podrazumevano imam 17 godina...

...ali me jako privlace muskarci preko 35 godina,...jel mislite da to nije normalno? ops:

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Prosto nas ima raznih. Ne trebas niceg da se stidis a sexualno zanimanje za bilo koji tip licnosti je drugaciji. Samo ti koracaj svojim stopama i bice ti najlepse. Jednog dana ces se mozda zazeleti svoje generacije ali ko zna da li je i to pravo? Skoro sm citao neke kineske prastare price gde su za devojku od 16 godina pricali da je spremna za udaju a od tipa od 21 da je jos uvek zelen. Drustvo postavlja svoje norme ali i srce. Ti ipak slusaj svoje srce jer ono je samo tvoje i nece se menajti zavisno od politickog vrha.

grof
    Guest

Podrazumevano

milicica
    Drago mi je sto priznas.jel retko se priznaje nesto sto drugi ne treba to da znaju .Ja imam 29 i privlace me starije zene nije da ne zelim curice ali kad vidim jedu zestoku mamicu izgubim sav ,to je cudo ali istinito.Ali posto se ne znamo i ja sam dosta privlacan za klinke ako mogu to da kazem mada to i moja devojka primetila ,malo je neugodno kada neka curica bulji u mene ali sta da radim kada sam takav.
    Ako te interesuje vise o meni dobaci se u moj email
    konti54@yahoo.com

bundeva
    Guest

Podrazumevano

Ma otkud znam.Ja imam 38 a privlace me sve od 15 do 45.E, sad ti meni reci -`jel to normalno?

gazdarice
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio bundeva
    Ma otkud znam.Ja imam 38 a privlace me sve od 15 do 45.E, sad ti meni reci -`jel to normalno?
    imate mnogo ovakvih tema - i smarate

Početnik
    Učlanjen
    23.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma sta te boli...! vazno je da si ti srecna i zadovoljna!!!
    i ako tebi ne smeta da budes sa toliko starijim tipom od sebe, a ni tom tipu ne smeta, onda te zabole...
    SAMO TERAJ...

Početnik
    Učlanjen
    13.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Najbolje godine

Ako zelish da udjesh u ne otkrivene prostore strasti i ludog sexa javi se pa cemo videti vredish li poducavati se!

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: imam 17 godina...

Citat Original postavio milicicica
    ...ali me jako privlace muskarci preko 35 godina,...jel mislite da to nije normalno? ops:
    VRLO JA IMAM 36.JAVI SE

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Lazes BUNDEVOOOO gde moze da ti se dopada mlado , jedro i rumeno ...ne verujem ti nista

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

od 34 ? ...ili bas mora 35 ? eto za nas starije nista...eh blago onima sa 35 :?

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1436

Podrazumevano

Ha,Lisce,generacijo!Jel' da da je to nemoguce?

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Ha,Lisce,generacijo!Jel' da da je to nemoguce?
    Ma da , nije moguce ....drhtavom rukom ti ovo pisem druze i kazeeeeeeeeem ...u pravu si.Devojcica je na stranputici ...zamisli samo te matore zle i pohotljive likove koji se slade sa mladim gaziranim i ne gaziranim sokovima tako mladih curica ...uzzzzaaas

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

pa ovaj...i nije...ja se recimo lozim na svog pradedu...ne znam ga lichno...al imam neku njegovu sliku,od pre...mnogo je bio dobar...

sejtan osmanpasic
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    pa ovaj...i nije...ja se recimo lozim na svog pradedu...ne znam ga lichno...al imam neku njegovu sliku,od pre...mnogo je bio dobar...
    aaaauuuuuuuu lose si ovo smislila - smisli nesto pametnije i duhovitije za promenu

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio sejtan osmanpasic
    aaaauuuuuuuu lose si ovo smislila - smisli nesto pametnije i duhovitije za promenu
    bez zamere sejtane ali nažalost primečeno je da ni ti baš nisi nešto kreativan u svojim postovima več večito ganjaš druge usere po forumu sa namerom da ih šikaniraš... veoma bi me prijatno iznenadio kad bi bar jednom "pozitivno" prokomenatrisao nečiji post a još više ako bi nekad uspeo da komentarišeš vezano za topic a ne za druge učesnike... hvala na razumevanju... pozdrav... i keep on smilinG the world's not that bad that looks like at first sight 8)

Princessa
    Guest

Podrazumevano

A ja eto nikad nisam razumela sta devojke od 17-18 privlaci na muskarcima od 35? Moj tata je imao 41 kad sam ja imala 18. Dosta mi je bilo jedno "matoro" musko u to doba u blizini. Razumem da muskarcima ne smeta devojka od 17. Imala sam par drugarica u skoli koje su se "zabavljale" iskljucivo sa matorcima. (izvinjavam se sadasnjoj populaciji od 35, ali dajem misljenje iz one moje teen perspektive 1995.g.).
    Jedna moja drugarica je bila sa svojim trenerom rukometa, druga sa bogatim taticom, jedna poznanica... E to moram da vam ispricam... Devojka je tad imala 22 i dolazi kod moje drugarice na rodjendan sa taticom od 40 koji je kompletno sed i izboran,podocnjaci, masan... Fuj! A ona kao lutkica! A mi svi u soku :shock: Zamislite scenu mi klinci krecemo u provod i penzos jedva drzi otvorene oci i de sa nama! Ni dan danas nisu vencani, jer joj je napricao price o ujedinjenju njihove ljubavi u sve tri vere. Kao vencace ih i pop i rabin i hodza! A ja sam Princeza od Monaka!

Guest

Ja imam 33 a privlace me one od 17 pa reci ti meni je li to normalno?

nesvrstani
    Guest

Podrazumevano

evo ti pomoc
    nadji na pricaonici Jovo43
    jednom me je startovao (iz Kragujevca je)
    mislio covek zensko kad ono... ja

Početnik
    Učlanjen
    19.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

srecom postoje i takve kao ti... ima boga yesss!!

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Zashto ne bi bilo normalno...... josh uvek nisi stupila medju gerontofilicarke (valjda se ovako pishe.
    shalu na stranu.. Ukusi su razliciti..Ljubav (pa ni sex nema granica

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano he he

Koja pedofilija vlada na ovom forumu....
    Gdes se interesovati za neku klinku od 15-16 godina??
    Jeste normalni ljudi. Sta bi vi sa tom djecom??
    Ja sam 27 i nista ispod 22-23 ne dolazi u obzir, starije vec mogu proci
    Ne treba mi cura da bi sa njom prolazio kroz sve one gluposti sto sam prije 10 godina. Uozbiljite se malo..
    Pozdravi

Početnik
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja imam 31 a privlace me one od 17-18...da li je to normalno..pa kao sto kaze jedna reklama TOLERANCIJA
    ako je normalno da tip ima tipa a riba ribu onda
    bi i ovo moglo biti normalno..ili ipak ne???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio blondi
    Citat Original postavio sejtan osmanpasic
    bez zamere sejtane ali nažalost primečeno je da ni ti baš nisi nešto kreativan u svojim postovima več večito ganjaš druge usere po forumu sa namerom da ih šikaniraš... veoma bi me prijatno iznenadio kad bi bar jednom "pozitivno" prokomenatrisao nečiji post a još više ako bi nekad uspeo da komentarišeš vezano za topic a ne za druge učesnike... hvala na razumevanju... pozdrav... i keep on smilinG the world's not that bad that looks like at first sight 8)
    Uh,... ovo je sigurno bolelo

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

:-) sa 16 godina sam bila u vezi sa deckom 10 godina starijim od mene. Odgovaralo mi je i cinilo mi se sasvim normalno. Kod tebe je veca razlika u godinama... Moras da razmislis sta te to privlaci kod tih muskaraca? I da nisi to istripovala, mozda te privuku i mladji, daj im sansu....

::: ZLI :::
    Guest

Podrazumevano

Ma vi niste normalni

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •