Promena u .BMP
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Promena u .BMP

Elita
    Učlanjen
    15.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Promena u .BMP

postoji li neki program za promenu ekstenzije slike u .bmp?

hvala

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: promenu u.BMP

Ekstenziju slike mozes promeniti u sta hoces, samo je pitanje efekta toga... Ako je slika u JPG formatu a ti napises BMP, verovatno je da ces zbuniti program koji barata slikama.
    Najjednostavnije je da ucitas sliku bilo koje ekstenzije i da je snimis kao BMP format.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

ACDSee npr.
    Iz kopa pesma ori se,
    Sa naseg severa,
    Dok delije su uz tebe
    Ti si nepobediva

Primećen član MasinacCcC (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

to mozesh u ACDSee tako sto cesh otvoriti tu sliku i kliknuti Modify------>Convert File Format i tu lepo nadjes zeljeni format i pritisnes next ,za dalje ces se snaci

Neproveren član
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

FastStone Image Viewer.

Odlican je program, a pritom i besplatan:

http://www.faststone.org/

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

FastStone Image Viewer - ZAKON!

Neproveren član
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Apsolutno se slazem!!!!!!
    Ja sam ACDSee potpuno batalila kad sam pocela FS da koristim.
    Pritom je dostupan i u portable verziji pa je uz mene kad god i gde god mi zatreba.

Aktivan član dvr (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Ajmo sada svi da opalimo ko koji program koristi i gde ga nosi sa sobom......ludilo........

Pa da krenemo:
    -Ja koristim Fireworks,ali pored njega koristim i ACDSee, PS, Picasa itd, ali ne mogu da ih nosim sa sobom nigde, "mlogo" su teški, ali od kada koristim te programe batalio sam Irfana jer je bzvz....lol

-I pritom nije besplatan program,to zaboravih da napomenem.

-Eto....

btw,
    Krstarica je dotakla dno propasti....
    Poslednji put ažurirao/la dvr : 23.11.2007. u 12:01

Neproveren član
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dvr Pogledaj poruku
    Ajmo sada svi da opalimo ko koji program koristi i gde ga nosi sa sobom......ludilo........

Pa da krenemo:
    -Ja koristim Fireworks,ali pored njega koristim i ACDSee, PS, Picasa itd, ali ne mogu da ih nosim sa sobom nigde, "mlogo" su teški, ali od kada koristim te programe batalio sam Irfana jer je bzvz....lol

-Eto....

btw,

OMG .

Aktivan član gost 77889 (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio damnjan Pogledaj poruku
    postoji li neki program za promenu ekstenzije slike u .bmp?

hvala
    pa možeš i preko Paint-a

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio dvr Pogledaj poruku

Pa da krenemo:

-Eto....

btw,
    Ajde reci mi koja je svrha ovog tvog posta. Ako je neko napisao koji program je prilagodljiv, POSEBNO ZA POČETNIKA, za ono o čemu je postavljeno pitanje, a pritom je i BESPLATAN (u prevodu, ne treba crack, serial i sl.), i pritom se još neko složio da je taj program pravi za ono što je potrebno, čemu onda ovo ironisanje i prosipanje pameti. Pa upravo zbog ovakvih postova, kao što je ovaj koji si ti ostavio, je Krstarica dotakla DNO DNA. Po nekom tvom viđenju očigledno je da tvoje viđenje foruma je razgovor u hiruškim rukavicama, sa hiruški preciznim rečima, gde postoji glavni hirurg koji jedini sme da operiše i priča, a svi drugi treba da hiruški tačno klimaju glavom, u ovom slučaju da ostavljaju samo smajlije kao znak odobravanja. Smanji malo doživljaj...

Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Kratko i jasno,ne seri majke ti.....nego nam "baš" treba hirurga kao što si i ti sam...

Ova tema je ništa drugo nego rat programa i prijavljivanje ko koji koristi,kao što se dešavalo sa browserima i sa milion drugih stvari.

Postavi se pitanje i dobije se odgovor,ali ne,daj da zbunimo ljude i napišemo ko u stvari i koristi koji viewer softver,ali da li ima veze sa temom ili nema nije ni bitno.Pa ti "tečnost" zamisli sada kad bi još došlo 10 članova i napisalo različit program,šta bi taj posebni početnik skapirao,ne bi ništa nego bi išao logikom,e ovaj kaže ovo,ovaj kaže ono....

A to što mi govoriš da prosipam pamet,ironiju i da smanjim doživljaj,ne znam odakle ti za pravo ili i ti kao i ostali modovi možeš da laprdaš kome hoćeš i kako želiš,jer si ti zaboga "neka" vlast ovde?

Ništa drugo nego odraz tvog intelekta,zato druže ti smanji doživljaj i opusti se.

Citat Original postavio ivanana
    OMG
    Izvoli,jel ti nešto zasmetalo sa ovim postom?

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Znači ako je neko napisao da treba da koristi ACDSee, kao u ovom slučaju, niko drugi ne sme ni po cenu života da predloži nešto drugo i da napiše bilo šta što taj neki program ističe iznad ostalih. Uostalom i sam će probati više programa i videće koji mu odgovara, jer će pronaći u tom nekom programu nešto što će mu možda ubuduće zatrebati. Nemoj da glumiš dušebrižnika.

To što sam moderator baš nema nikakve veze sa ovom temom i ne znam otkud ti to da je nešto pišem zato što sam moderator pa mogu da pišem šta mi padne napamet. Pišem zato što vidim da nešto pametuješ bez ikakvog razloga, ičim izazvan. Niti si ti postavio temu pa da ti smeta što je predloženo nešto, niti je tebe uopšte na temi neko pomenuo da kreneš da prozivaš ljude. Da li to hraniš svoj ego i intelekt, koji tako svesrdno pominješ, ironisanjem i prozivanjem tvoja je stvar, ali zaobiđi malo ljude koje ne insteresuje tvoje isticanje sebe.

Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Ti nisi normalan dečko,pusti rečitost i pisanje elaborata...

Citat Original postavio fluid
    Niti si ti postavio temu pa da ti smeta što je predloženo nešto, niti je tebe uopšte na temi neko pomenuo da kreneš da prozivaš ljude. Da li to hraniš svoj ego i intelekt, koji tako svesrdno pominješ, ironisanjem i prozivanjem tvoja je stvar, ali zaobiđi malo ljude koje ne insteresuje tvoje isticanje sebe.
    Kao prvo, tačno je da nisam ja postavio temu i nisam ni u jednom momentu rekao da mi nešto smeta niti da sam ja postovao jer je neko mene pomenuo, ovo što ti radiš i namećeš situaciju kako sam ja nepravedan, dušebrižnik i ostalo me podseća na žensko tračanje.

Kao drugo, nikoga ja niti prozivam niti smatram negativnim ovde, ovo je opet od tebe poteklo praveći me sada nešto okorelim, no problemos amigos, kao što rekoh, odraz tvog intelekta.

Kao treće, ovo pomenuto za moda je potpuno istinito i peonta je odakle ti znaš kakav je neko i kako sa nekim možeš da pričaš, to su osnovne stvari kulture koju ti nemaš, nego kao mod možeš da kažeš kako neko pametuje i ironiše, sramota....

Kao četvrto "delegat", libo tebe racku koga ću ja zaobilaziti, a koga neću.

Kao peto, opet ću da pišem jer je tako kako je,dovoljno je reći na odgovor da svaki picture viewer ima tu opciju, i da nema potrebe da se govori ko koji koristi i koji je prilagodljiv za POSEBNO početnika je sami shit,tih programa ima koliko želiš,zamisli da se svi ispišu???

Damn..

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Najbolje resenje je da ne koristi ni jedan program za konvertovanje tako da ce svi biti sretni i zadovoljni i niko nece biti povredjen zato sto "nije koriscen njegov predlog"
    http://media-convert.com/
    Tema ide pod kljuc jer raspravi ovog tipa ovde nije mesto - Kome se ne svidja njegov problem i nek ide pa nek se zali.
    Iz kopa pesma ori se,
    Sa naseg severa,
    Dok delije su uz tebe
    Ti si nepobediva

Slične teme

1. promena
    Autor neizreciva u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 25.10.2008., 11:02
  2. Promena MSN ID-a
    Autor djuramc u forumu Internet
    Odgovora: 2