Kojeg tv voditelja biste poslali u pakao?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa prijatelju, malo tamo (mislim na pakao) ima mesta koliko tog sljama ima . Neznam od koga bi poceo. Recimo od voditelja jutarnjeg programa, pa BG hronike one Rade sto mlati rukama kao Lucka Radnica, pa Tanje Vidojevic pa zaista ih ima puno. Pitam se po kom kriterijumu oni postaju voditelji, jedino ako su odani cinkarosi ili se tako vesto ,,uvlace" u ....
 
Pa nisu vas to ni pitali. Pitanje KOGA bi poslali, a ne ZBOG CEGA bi poslali. Ovi koji su naveli Leu Kis su uradili (verovatno) zbog njenog "prijatnog" glasa, a ne zbog (ne)sposobnosti da vodi emisiju!

Ali,swejedno je glup razlog,a taj njen glas ste chuli prilikom wodjenja emisije,tako da se swodi na isto.Poznajete li wi tu Leu Kis lichno?Ne?Tako da...;)
 
Ali,swejedno je glup razlog,a taj njen glas ste chuli prilikom wodjenja emisije,tako da se swodi na isto.Poznajete li wi tu Leu Kis lichno?Ne?Tako da...;)

Kad je dadimar postavio pitanje kontam da nije bukvalno hteo da mi navodimo koga bi poslali bas u pakao. To njegovo pitanje se moze postaviti i drugacije, npr: "Ko vam je od voditelja antipatican?"
E sad, ja ne moram da poznajem licno Leu Kis (ili bilo koga drugog) da bi on-a meni bili antipaticni. Mene, konkretno, smara Sanja Marinkovic sa onim njenim cerekanjem i opste poznatim "Jaoo Milaneeeeee"! Ja nju ne poznajem, ali svejedno ne mogu da gledam njene emisije upravo zbog gore navedenog!
Tako da...;)
 
Ali,swejedno je glup razlog,a taj njen glas ste chuli prilikom wodjenja emisije,tako da se swodi na isto.Poznajete li wi tu Leu Kis lichno?Ne?Tako da...;)

Jao,od ovih sto moralishu vecito mi se s.ere.

A,pored Natase Stojicevic-ako se tako preziva,NARAVNO Alimpicku i Sanju Marinkovic-hvala bogu pa otisla da se poradja pa necemo morati vise da slusamo ocajnicke vapaje kako onaj njen nece da je zeni!!!I hate that bitch...zenturaca tipicna!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top