Adobe photoshop CS3 extended - portable

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
1-26-1.jpg


PORTABLE ne instalira se,ne unosi se serijski...plug and play 8)


screenshot





download

http://www.sendspace.com/file/1mlytv



ne znam da li je neko ovo kacio
kapiram da se ne radi o pirateriji jer..

Adobe photoshop CS3 EXTENDED - PORTABLE -System Info:
Serial number: Not a Serialized Product
 
ko ima i mrvicu jak antivirus program ..... videce o cemu se radi ....

pa objasni o cemu se konkretno radi retarde mali bezobrazni,a ne samo tako da pustis buvu i nestanes,ne bi li pokolebao ljude koji hoce da skinu,ljigavko jedan
ovo je vec drugi put da se ovako ubacujes na moje teme,prosli put si se ubacio na "Dan i noc" temu samo da bi napisao da ono nisu fotke istog objekta,tako da te kapiram kao kompletnog retarda i necu od sada birati reci kad te budem napushavao,slino mala ruzna i nikakva sa licem mravojeda

PROGRAM NEMA NIKAKAV VIRUS!!!

evo i screenshot scan-a sa NOD32

2007-11-22_191040-1.jpg
 
na ovo tvoje dečije ,,napušavanje,, mogu samo da ... :lol::lol::lol:

a što se tiče screenshot-a .....
prva stvar , nod32 je dobar ( ne odlican) ali samo za viruse. I za nista vise.
druga , napraviti new folder pod imenom adobe photoshop cs3 portable , napuniti slikama i skenirati antivirus porgramom je takođe na nivou djeteta od 5 god.

prema tome , već jednom sam ti rekao , od.jebi ;)
 
druga , napraviti new folder pod imenom adobe photoshop cs3 portable , napuniti slikama i skenirati antivirus porgramom je takođe na nivou djeteta od 5 god.

evo...sada svi mogu da vide koliki si ti zapravo retardirani decacic,znaci ti tvrdis da sam skenirao folder sa nekim fotkama i nazvao ga Adobe photoshop...da bi prikazao kako nema virusa,a zapravo ima,kakav debilcic

pa evo...svako ko skine i skenira,videce da NARAVNO nema virusa i da ima 390 fajlova kao sto pise na screenshotu,glupi retarde mali,znaci svako ko to uradi znace da si samo jedan mali bezopasni dosadni i retardirani pacovchic...sa licem mravojeda
ufff...to nece znati jer si sklonio sliku iz profila
 
slusaj care , ja ni u jednom jedinom mom postu nisam rekao nesto loshe o tebi , kao što ti pišeš o meni. Prema tome te molim da na lep i kulturan način prestaneš sa vređanjem , jer kao što sam ti i rekao to je na nivou djeteta od 5 godina.

E sad ti meni reci zašto bi se ja spuštao na tvoj nivo i svađao sa tobom ? :?
A kako ja izgledam takođe nije tvoja stvar.
 

Back
Top