Kako da joj ga na kvarnjaka gurnem u cmar???

  • Začetnik teme dam_ti_ga
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sa foruma jednog, ne znam vise kojeg, sexy sajta, parafraziram:

"Prije svega potrebna je romaticna atmosfera: vecera u otmjenom restoranu, cvijeca na poklon, sampanjac, romanticna muzika i njezni ples. Nakon toga voznja kuci i poziv na jos jednu casu arhivskog vina. Ispred kamina sipajte joj vino, kucnite se, otpijte gutljaj, casu, jos jednu, i jos jednu i kada ste sigurni da je potpuno zanesena, sto romaticnom vecerom, sto opojnim vinom, njezno je poljubite, potom strasnije... vatreno...a kada joj strast pomuti pamet - skinite ju. Ljubite ju po cijelom tijelu i na kraju joj pruzite strastveni oralni sex. Kada ste sigurni da je potpuno izgubljena u vrlogu strasti, neprimjetno uzmite onu praznu flasu vina i klepite je jako po glavi da izgubi svijest: put ka analnom sexu sada vam je otvoren."

Ozbiljno, "na kvarnjaka" tesko da ces ista uspjeti, sem da tu djevojka zauvijek odvratis i od pomisli na analni sex. Ovako bar mozes da se nadas (i da mastas)da ce se jednom predomisliti. U suprotnom, kad izgubi povjerenje i nehoticno dodirivanje same blizine cmara za vrijeme sexa izazvace njeno burno negodovanje, a to znaci pad i njenog i tvog uzbudjenja i kraj sexa za taj dan.
Ali ne vjeruj ni meni ni ostalim mukarcima sa ovog foruma. Najbolji savjet mogu ti dati nase forumasice.

Naravno, najbolje bi bilo otvoreno razgovarai o tome, razumnim objasnjenjima odagnati njene strahove, ali to nije tako jedostavno u praksi.
Mozda je jedan od nacina da zapocnete razgovor na tu temu, da je upoznas sa sadrzajem ovog foruma i ovdje podjeljenjim iskustvima.
Najcesce predrasude koja u startu odvracaju djevojke od analnog sexa je strah da sve ne bude "prljavo", strah od infekcije i da je to vrlo bolno.
Argument koji mozes koristiti u ubjedjivanju je da je vrhunsko zadovoljstvo u sexu pruziti sexualno zadovoljstvo partneru (makar i po cijenu malog bola).
Jedan od savjeta na koje sam naisao jeste i da joj te predrasude razbijes, dozvoljavajuci, ili trazeci, od nje da stavi prst u tvoj cmar. Ne garantujem za uspjeh.
 
bolji post nisam video na celom internetu :) bravo!!
a sad na posao , elem - ako nije probala analni sex nikada (a kolko vidim nije) i jos povrh svega nece - pa NEMA teorije na kvarno da joj smestis osim da je silujes, mozes da je drogiras ili napijes ne znam sta bolje deluje ili neko opojno sredstvo da joj das ... ali ako je volis i ona tebe - reci da ces da umres ili poludis ako ga ne smestis tamo gde ne treba!!!

e da uglavnom se plase da ce da boli ali ne bi trebalo ako razradis, a razradjivanje cesto nece ici glatko i nece uspeti iz prvog pokusaja...

uhh namucices se...

sada ce je*ena gazdarica da nas iskljuci u drugi je*eni forum jer ima mnogo postova na ovu tematiku(cak dva)
 
Ovo u vrlo ozbiljne stvari i onaj kome je to upuceno ne zna da li se salite ili ne. U svakom slucuja vas to ne oslobadja odgovornosti. Podstrekivanje je krivicno djelo.

Kada se izvrsi obljuba nad zenskim licem koje je u stanje privremene dusevne poremecenosti dovedena od strane izvrsioca (upotrebom alkohola, opjnih droga i sl.) s namjerom da se na taj nacin onesposobi za otpor - ne radi se o krivicnom djelu obljube nad nemocnim lice, vec o k.d. silovanja. Propisan kazna za k.d. silovanja je do 10 godina zatvora.

Podstrekivac (onaj ko s umisljajem kod drugog stvara ili ucvrscuju odluku na izvrsenje k.d.) kaznice se kao da je i sam izvrsio to k.d.
A kada se podstrekuje na k.d. za koje se moze izreci kazna 5 godina zatvora ili teza - podstrekivac ce se kazniti kao za pokusaj cak i kada podstrekivani djelo nije ni pokusao izvrsiti. Za pokusaj sud moze ucinioca kazniti blaze nego za dovrseno k.d.

Nije za salu.
 
atomski mrav:
Helena:
Na kvarnjaka?Nadam se iskreno da ce ona tebi nakon toga istom metodom nabiti vatrogasni aparat u bulju takvom silinom da ti oci iskoce!Muski skote! :shock:

Hahahahahah!!! Svaka cast Helena... ovo je najbolji i najoriginalniji odgovor na ovu temu! :lol:

Ljubim ruke! 8)
alo mrave ne moras da se uvlacis toliko duboko - inace helena uopste nemas smisla za humor i nije smesno...
 
Ja zbog loseg iskustva nemogu da zamislim analni sex... i vishe i nedozvoljavam da mi se priblizi cmaru... jer sam imala vrlo loshe iskustvo, citala sam neke stvari o analnom sexu i htela sam da probam ali je bilo uzasno prvi put sam plakala... poshto sam cula da prvi put boli a drugi put nebi trebalo pristala sam i drugi a i treci put isto mi je bilo, odvratno. Neznam poshto moj partner nezeli nishta da koristi (mislim na vaselin) smatram da mi je zbog toga bilo tako odvratno.
 
Ovca:-p:
Ja zbog loseg iskustva nemogu da zamislim analni sex... i vishe i nedozvoljavam da mi se priblizi cmaru... jer sam imala vrlo loshe iskustvo, citala sam neke stvari o analnom sexu i htela sam da probam ali je bilo uzasno prvi put sam plakala... poshto sam cula da prvi put boli a drugi put nebi trebalo pristala sam i drugi a i treci put isto mi je bilo, odvratno. Neznam poshto moj partner nezeli nishta da koristi (mislim na vaselin) smatram da mi je zbog toga bilo tako odvratno.

Pa sta kaze, zasto ne koristi lubrikante? Bas zeli da te povrijedi ili sta?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top