pletenice

đurđina

Početnik
Poruka
8
Hocu da namestim pletenice kao suzana iz velikog brata (nekad bilo :roll:
da li neko zna neki frizerski salon u novom sadu,zrenjaninu,beogradu,ili tako negde blizu kikinde :-) gde se tako nesto radi ?ako znate ostavite mi broj salona da mogu da se raspitam
 
Не знам на какве се овде плетенице мисли, али наслов теме ме је подсетио да питам некога да ми објасни како се прави рибља кост. Да ли би неко био љубазан?
 
Не знам на какве се овде плетенице мисли, али наслов теме ме је подсетио да питам некога да ми објасни како се прави рибља кост. Да ли би неко био љубазан?

za riblju kost ne znam,a misli se na sitne pletenice s vunicom.
 
Не знам на какве се овде плетенице мисли, али наслов теме ме је подсетио да питам некога да ми објасни како се прави рибља кост. Да ли би неко био љубазан?

na sredini uzmes tri mala pramena i pocnes malu kiku jedno dva tri puta prepletes da se uvati
onda dodajes na svaki pramen po pramen kose sa strane...zatezes i lepo uklapas u male pramicke sa kojima si pocela da kiku.
Onda gledaj da ti novi pramenovi koje uzimas budu priblizno iste debljine...
i tako dodajes dodajes dok ne "istrosis" kosu i onda zavrsis kiku do kraja...
razbra li nesto...
 
Не знам на какве се овде плетенице мисли, али наслов теме ме је подсетио да питам некога да ми објасни како се прави рибља кост. Да ли би неко био љубазан?
Je l' to ovo?
http://home.columbus.rr.com/dreamweavers/braids/french.htm

A inače imaš na tom sajtu ( http://home.columbus.rr.com/dreamweavers/Braiding_Tips.htm ) još predloga za različite pletenice.
 
Е хвала људи, сад ћу да ишчитам.

Слажем се, Жак, али некад има разлога да се коса покупи и склони са лица, па не мора то увек да буде на исти начин.
 
Е хвала људи, сад ћу да ишчитам.
Слажем се, Жак, али некад има разлога да се коса покупи и склони са лица, па не мора то увек да буде на исти начин.
Ovaj post dole JESTE valjan razlog, ali mislim da je sve to trebalo na " Ljubav i SEX " !!! :lol:
Ааааа, имај милости, хоћу бар једном у животу да пробам ту рибљу кост.:lol:
 
riblja kost može da izgleda baš lepo, a jednom kad naučiš kako se pravi, moći ćeš da je napraviš za 5 min. mene mama naučila kad sam imala 10 godina da sama sebi pravim riblju kost, i znala sam da je napravim na brzinu pre škole, tako lepo i jednako, da je bilo milina za videti. samo neka ti neko pokaže, vežbaj par dana i naučićeš :)
 

Back
Top