riba-ovan

hAhaHahaH_devojka

Početnik
Poruka
50
ja sam riba,i zaljubila sam se u ovna :)
jos se nista nije desilo,nadam se hoce,pa me zanima kako bi nasa veza izgledala...
ne poznajem mnogo ovnova,ali za sada se savrseno slazemo.
oko cega bi nastajli problemi?sta bi bilo najbolje u vezi?
u napred zahvalna zaljubljena riba :)))))
 
Evo uopstenog slaganja Ribe i Ovna-vodeno-vatrena kombinacija!I kao sto vatra i voda ne mogu zajedno,tako i ova dva partnera nemaju neku narocitu perspektivu!Ribe su osecajne i u pocetku mogu privuci i zadrzati Ovna!No,on ne moze dostici dubinu u kojoj Ribe egzistiraju,a one se ne mogu upaliti pozarom na povrsini!Razlike postoje na svakom koraku!Ovan je previse dinamican i nije u stanju da Ribama pruzi paznju onda kada im je najpotrebnija!S'druge strane Ribe ne prate Ovna i on se cesto nadje sam,i kad se osvrne nema nikoga,ni pored ni iza njega!Ribe su pomalo nemarne,a Ovan previse pedantan i strog!Kad sve to sagleda,Ovan zna prekinuti vezu i nastaviti svojim putem!Ribe su saosecajne i spremne su zrtvovanju da bi se veza spasila!Cesto partneri i maju sasvim razlicit stav prema sexu i erotici!Kod Riba je to vezano za emocije,a kod Ovna za strast!Zato se tesko uskladjuju da bi podjednako uzivali u sexu!Dosta brzo se zasite i sve redje upraznjavaju zajednicki sex!Ponekad potraze pomoc sa strane i to uspesno kriju jedan od drugog!Ipak osecaju krivicu,a to stanje ih deprimira i jos vise se osecaju otudjeni!Kao i uvek,dobri polozaji planeta mogu pomoci da ova veza opstane i uspe,a lose planetarne aflikacije je vrlo brzo dovedu do raskida!I pored svega ,iako shvataju da ne mogu ziveti zajedno,oni se ipak razumeju i zadrzavaju jedan stepen medjusobne simpatije i drugarstva!Svesni da nisu jedan za drugog oni kao da osecaju neku tugu jedan za drugim!I posle raskida,kada se sretnu,spremni su da potraze zajednicku utehu!Pozz!:D
 
lepo recheno ;)
Ja sam bio u vezi sa devojkom Rakom 15 meseci (Strelac+Rak = Vatra+Voda). Bili su nam isti podznaci (Devica)... ostali smo prijatelji ;)
 
eeeee... ja sam riba i prosle godine u ovo vreme odlepila za jednim ovnom... bilo apsolutno savrseno u pocetku, neveronatno koliko smo se nasli, a onda odjednom gotovo!!! dok sam se okrenula ovan odleprsao a da mi nikada nije rekao zasto... ali ja i dan danas mislim na njega, i varnice medju nama nikad nisu prestale. jos uvek tu ima necega... ali nismo mi ribe za njih... bar ne na duze staze. :-( al mozda tvoje iskustvo bude drugacije- ja ti u svakom slucaju drzim palceve ;) srecno hahahah devojcice ! pozz...
 
eeeee... ja sam riba i prosle godine u ovo vreme odlepila za jednim ovnom... bilo apsolutno savrseno u pocetku, neveronatno koliko smo se nasli, a onda odjednom gotovo!!! dok sam se okrenula ovan odleprsao a da mi nikada nije rekao zasto... ali ja i dan danas mislim na njega, i varnice medju nama nikad nisu prestale. jos uvek tu ima necega... ali nismo mi ribe za njih... bar ne na duze staze. :-( al mozda tvoje iskustvo bude drugacije- ja ti u svakom slucaju drzim palceve ;) srecno hahahah devojcice ! pozz...

Ne mora da znaci , ja sam dupli vodenjak, i iz veze sa Ovnom i to duge veze, sam ja odleprsala odnosno pobegla glavom bez obzira.On je pravio s*****, i onda me molio na kolenima da se pomirimo i tako sto puta, dok mi nije preselo. A kontrola, naredjivanje, zahtevanje{njegovo, zajedno sa kukanjem plakanjem cmizdrenjem -isto ON}, da ne pricam!!!!!, shutnula sam ga tako da ga jos uvek boli goozaa, tako da vodenjakinje ne bojte se, nisu oni tako jaki, samo cvrsto!!!! nismo mi tako slabe kao sto svi misle ;):D
 
Ne mora da znaci , ja sam dupli vodenjak, i iz veze sa Ovnom i to duge veze, sam ja odleprsala odnosno pobegla glavom bez obzira.On je pravio s*****, i onda me molio na kolenima da se pomirimo i tako sto puta, dok mi nije preselo. A kontrola, naredjivanje, zahtevanje{njegovo, zajedno sa kukanjem plakanjem cmizdrenjem -isto ON}, da ne pricam!!!!!, shutnula sam ga tako da ga jos uvek boli goozaa, tako da vodenjakinje ne bojte se, nisu oni tako jaki, samo cvrsto!!!! nismo mi tako slabe kao sto svi misle ;):D
haha, bravo tako mu i treba :-D ja takvo iskustvo imala sa jednom vodolijom, daleko im lepa kuca... :-D pozz
 
Evo uopstenog slaganja Ribe i Ovna-vodeno-vatrena kombinacija!I kao sto vatra i voda ne mogu zajedno,tako i ova dva partnera nemaju neku narocitu perspektivu!Ribe su osecajne i u pocetku mogu privuci i zadrzati Ovna!No,on ne moze dostici dubinu u kojoj Ribe egzistiraju,a one se ne mogu upaliti pozarom na povrsini!Razlike postoje na svakom koraku!Ovan je previse dinamican i nije u stanju da Ribama pruzi paznju onda kada im je najpotrebnija!S'druge strane Ribe ne prate Ovna i on se cesto nadje sam,i kad se osvrne nema nikoga,ni pored ni iza njega!Ribe su pomalo nemarne,a Ovan previse pedantan i strog!Kad sve to sagleda,Ovan zna prekinuti vezu i nastaviti svojim putem!Ribe su saosecajne i spremne su zrtvovanju da bi se veza spasila!Cesto partneri i maju sasvim razlicit stav prema sexu i erotici!Kod Riba je to vezano za emocije,a kod Ovna za strast!Zato se tesko uskladjuju da bi podjednako uzivali u sexu!Dosta brzo se zasite i sve redje upraznjavaju zajednicki sex!Ponekad potraze pomoc sa strane i to uspesno kriju jedan od drugog!Ipak osecaju krivicu,a to stanje ih deprimira i jos vise se osecaju otudjeni!Kao i uvek,dobri polozaji planeta mogu pomoci da ova veza opstane i uspe,a lose planetarne aflikacije je vrlo brzo dovedu do raskida!I pored svega ,iako shvataju da ne mogu ziveti zajedno,oni se ipak razumeju i zadrzavaju jedan stepen medjusobne simpatije i drugarstva!Svesni da nisu jedan za drugog oni kao da osecaju neku tugu jedan za drugim!I posle raskida,kada se sretnu,spremni su da potraze zajednicku utehu!Pozz!:D

Ja sam ovan a muz ribe.Zajedno smo 15 god.i ne bih mogla zamisliti muskarca pored sebe drugacijeg karaktera.Mislim da ni sa jednim ne bi bila sretna niti imala ovako skladan brak.Ne kazem da ovdje nema mali posto istine,vjerujem u astrologiju,ali u ovom tekstu nisam vidjela nas.:)Oboje smo u podznaku strelac.
Da li to utice da imamo skladniju vezu nego neki drugi par nasih znakova.
Voljela bih procitati tvoje misljenje za ovu kombinaciju.:)
 
e vidite ja sam riba i zabavljam se sa jenom ovcom....koju puno volim,bili smo zajedno pre 2 godine , mozda ima nesto vise....i ponovo se pomirili 20.08 ove godine....plasim se jer mislim da me zavarava kao i prvi put,a i ne mogu da poverujem da nam je toliko lepo sada,kao da nije istinito sve ovo sto se trenutno desava....
:think:
pa me interesuju vasi komentari ....
 
ja sam riba,i zaljubila sam se u ovna :)
jos se nista nije desilo,nadam se hoce,pa me zanima kako bi nasa veza izgledala...
ne poznajem mnogo ovnova,ali za sada se savrseno slazemo.
oko cega bi nastajli problemi?sta bi bilo najbolje u vezi?
u napred zahvalna zaljubljena riba :)))))

Odj.ebace te Ovan a neces ni znati zasto. A razlozi su: vi Ribe ste previse metiljave, stalno trazite paznju, ljubomorne ste do koske, dosadne i predvidive, ne previse inteligentne i konstantno ce imati osecaj da te vuce na grbaci. Dalje, previse su eksplozivni, pa kad pocnu da divljaju, ti ces poceti da cmizdris a njega to posebno nervira itd.
 
Moje misljenje je da "ima nesto" u horoskopu, cim se odrzao toliko dugo u ljudskoj civilizaciji. Ali uporedjivanje odnosa kroz horoskop... Heeej o.O Koliko razlicitih ljudi ima... Karakter zavisi od osobe, ne od planete. xD
Dopuna:
Izvinite sto vracam temu iz mrtvih... :/
 
posto mi je obrisan post zbog navodnog vredjanja, samo ukratko da vratim sustinu svog predhodnog odgovora na temu dakle:

riba-ovan ne

ja sam riba u horoskopu i govorim iz licnog iskustva razlog bi zadrzao za sebe da nebi i ova poruka dobila noge.

:bye:
 
U horoskopu sam ovan i sve sto mogu da kazem za zene rodjene u znaku riba je da su su to predivna bica sa neverovatnom cistotom duse,iskrene,romanticne jednom recju imaju sve ono sto treba da ima jedna zena.Kada ste sa njima jednostavno vas ponese ta njihova iskrenost i nacin na koji citaju vasu dusu, zavolite ih podvuku vam se pod kozu a onda ne mozete bez njih.Na zalost moja ribica me je ostavila i otisla od mene ali je jos uvek kao i prvog dana volim, razlog nije bio nedostatak ljubavi vec nesto sasvim trece a to vam je kao nasilna smrt i neka druga prica.
Fascinantne,zenstvene,nasele vam dusu a onda ste u nevolji ako ode jednom od vas ili vi od nje ne mozete da je se oslobodite stalno vam je u mislima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top