Da li su takmicenja iz matematike namestena?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Da li su takmicenja iz matematike namestena?

Neznalica
    Guest

Podrazumevano Da li su takmicenja iz matematike namestena?

Znaci ljudi, na ovim takmicenjima se prepisuje kao nista i opet ne prodjes dalje! Bruka!

erfew
    Guest

Podrazumevano

Ja sam uvek stizao do gradskog a imao trojku pa mi poprave na 5., zato sto mi lezi takav tip zadataka, i ne znam za malverzacije iz mat

Guest

Podrazumevano

uradila sam cetiri od pet zadataka na okruznom a dali su samo 40 poena??????????

Obećava
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    uradila sam cetiri od pet zadataka na okruznom a dali su samo 40 poena??????????
    normalno kad nisi dobro uradila
    ja sam uradila 5 zad a imam 55 bodova

Guest

Podrazumevano

Da li su takmicenja namestena? Pa sad...zavisi koga pitas. Doduse, za matematiku nisam bas "obavesten", ali nema sumnje da postoje profesori i ucenici sa vezama i vezicama, ali tako mu je to...A matematika je jedno popularno takmicenje, te ima prostora za malverzacije raznih vrsta...ali zivimo na takvom mestu, tako da je jedino resenje - prilagoditi se, jer zaljenjem nekim visim instancama ili necemu samo navlacis bes raznih ljudi na sebe, a realno nista ne postizes. Trulo, ali istinito.

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

U Somboru nisu namestena 8)
    Pa znate kako, ono sto je dobra stvar je to da se dobijaju bodovi za polovicne zadatke.. ustvari, za sve korake... tako da mozes da skupis i tri boda od dvadeset :wink:
    Mislim, boze, sta se ovde bezveze zalite da ste dobili ne znam koliko bodova za sve zadatke, kad isteknu dva sata, obicno su svuda okacena resenja, ako nisu, dobijaju ih nastavnici/profesori, pogledajte, samo nemojte da lazete ni sebe ni njih jer valjda znate kako ste uradili, i onda ako vam nesto ne boduju - zasto postoje zalbe?
    8)

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.09.2004., 08:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •