Dragon Ball

Nasao par Linka za download DBZ-a (koji rade),na zalost dubovana verzija,al bolje ista nego nista:P

HTML:
http://dbzanimeseries.blogspot.com/2008/04/dragonball-z-remastered-episodes_25.html
(ovde su epizode do Cell Saga,ali kvalitet je boli GLAVA,a samo 50-60mb-a epizoda,sto je stvarno RETKOST)

HTML:
http://www.tv-warez.com/showthread.php?p=280
- Ovde vam je kvalitet nesto slabiji,ali ipak je odlican za gledanje,najveca prednost ovih linkova to je MEGAUPLOAD,dakle svaki Deo je podeljen na po jedan ili dva linka (npr Vegeta Saga,Trunks Saga itd,td...) ovaj link sam postavio za one koje nemaju strljenje pa eto vam najbzi nacin da skinete DBZ,inace linkove sam proverio rade,a za DB/DBGT probajte sami :)
 
Joooj....
Ima da upropaste film.....
Koliko je serija bila dobra toliko će da upropaste film....
K'o po običaju.......

Ово је смешно. :lol:

dragonball-evolution-20090324010637252.jpg


Од филма нема ништа. :confused:
 
ono je bukvalno ali bukvalno isto kao DBZ,prica nije menjana uopste,samo je dosta skraceno,Rekao bih da su malo poboljsali animaciju i to je to,ja cu ipak da se drzim DBZ-a :P :)
 
Glupo mi je kako su odradili film, jer su zaista mogli bolje. Barem neku bolju animaciju uraditi, priblizniju pricu ili slicne glumce.

By the way, imam sajt za SVE DBZ epizode VISOKOG KVALITETA (sve 100% engleske) oko 54 gb je dbz kolekcija. Jedna epizoda je oko 200 - 300 mb.
Kontaktirajte me na pvt za ime sajta.
P.S. Na istom sajtu postoje i obicne DB epizode (sve engleske) i The Movies.
 
Ma film je tipicna glupost,ja sam to odmah znao da od filma nece biti nista,jer je veoma,veoma tesko da sve to postave na pravom filmu,mislim sve te pokrete,sva te njihove karakteristike,znaci nema teoretske sanse. A i neko rece Master Roshi zivi u zgradi *SLAP MYSELF* , kad se nisu potrudili oko tako sitnog detalja sta uopste da gledas na ostale detalje. Evo film skinuo pa da ne lazem jos pre 20-30dana (otrpilike) i jos uvek me mrzi da ga odgledam,dovoljno je sto sam video na youtube i procitao komentare :D
 
Poslednja izmena:
Odgledah danas Dragon Ball Evolution imam samo da kažem:
O MOJ BOŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dash::dash::dash::dash:
Mislim da je Akira Toriyama uradio harakiri nakon što je odgledao film.
Ocena 2/100 razlog ovako velike ocene je što recimo da neznam šta je DB možda bi mi film bio malo interesantan.
 
Ja nisam ni odgledao ceo xD...Obrisao sam ga ...brzo
Umm..Ja mislim da se ubio kad je dao dozvolu da ljudi koji nisu odgledali vise od 7 i po epizoda animea rade film xD..american lam radjen po animeu je uvek made of fail...djapaniz lam radjen po animeu je u vecini slucajeva full of win..
EFG
epicfailguyri5.gif
 
Sve Dragon Ball epizode i filmove koji su do sada izasli mozete gledati ovde:

http://www.idragonball.com/

Све је то фино, али ово је на Енг.
Мислим да се не исплати гледање, из више разлога.
Прво, цензурисан је дијалог.
Друго, лош је квалитет.
С тога, много је боље исти пронаћи на неком warez site-u, у оригиналу наравно, и уживати исто онако како су уживали гледаоци у Јапану. :mrgreen:
 

Back
Top