Jel nedostatak...

Poruka
2.322
osecaja blama problem?
Recimo provodite vreme sa svojom devojkom, koja obozava da vam pravi "scene" (poshto vi imate mozda malo izrazeniji "osecaj za blam" :lol:). Pritom ona ima "problem?"da ne oseca u 98% situacija blam, i da je boli uvo za sve okolo?
Pritom je ona zvrk, i poprilichno to dobro upakuje, ali vi i pored toga svaki put obrnete ochima...kad je vidite u novoj "akciji"...
Shta biste uradili?
 
pa znas sta za scene nije potreban malo izrazeniji osecaj za blam nego je to jednostavno nekulturno i ruzno videti i praviti pred svima.
attention whore prakticno :)

(ako sam dobro razumela pitanje)
 
pa znas sta za scene nije potreban malo izrazeniji osecaj za blam nego je to jednostavno nekulturno i ruzno videti i praviti pred svima.
attention whore prakticno :)

(ako sam dobro razumela pitanje)

Nisi razumela pevacice. On je napisao da ona to sve lepo upakuje nego on ima istancan osecaj za blam. Znas li sta znaci istancan osecaj? Koliko si procitala knjiga u zivotu?
 
osecaja blama problem?
Recimo provodite vreme sa svojom devojkom, koja obozava da vam pravi "scene" (poshto vi imate mozda malo izrazeniji "osecaj za blam" :lol:). Pritom ona ima "problem?"da ne oseca u 98% situacija blam, i da je boli uvo za sve okolo?
Pritom je ona zvrk, i poprilichno to dobro upakuje, ali vi i pored toga svaki put obrnete ochima...kad je vidite u novoj "akciji"...
Shta biste uradili?

nemam devojku
 
kako nemash? evo ja cu da ti budem devojka, ako se moj chovek slozi, pitacu ga :)

moram i ja da pitam harda on se isto tako ponudio da mi bude dečko, pa smo od tad zajedno mada se više nismo ni jednom sreli... :confused:

ali, on će sigurno da se složi muškarci vole da imaju devojke koje imaju devojke...

ako mi budeš devojka oćeš da me blamiraš u društvu?
 
Ja bih takvu devojku, pošto po hiljaditi put obrnem očima, najpre mislim kamenovao, nakon toga obesio, pa upucao, pa spalio....

Naravno, bitan je osećaj za meru i koliko to sve simpatično izgleda a koliko prelazi u smaranje i istinsko blamiranje. Hodaš po ivici buterflies
 

Back
Top