Da li gledate spanske serije?

  • Začetnik teme Jelena _Becej
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hm… Iskreno? – da, gledam. :oops: Ali, ne sve, naravno, ipak i medju njima se mogu izdvojiti 3-4 klase po kvalitetu (ako mozemo govoriti o kvalitetu…), neke je zaista mucno i debilno gledati. A ne gledam ih zato sto u njima nalazim dubok smisao i dozivljam katarzu. :), vec zato sto volim da komentarisem, i redovno se podsmevam zapletima, koji su potpuno nelogicni, i naravno, glavnim junakinjama koje u svakoj epizodi suze rone…
Trenutno gledam jednu spansku i jednu brazilsku (brazilske su mnogo bolje). Mada, malo vremena provodim uz TV, tako da ih gledam kad i ako stignem. Takodje, primetila sam, kad sam zauzeta drugim stvarima, gledanje serija mi ne pada na pamet – zakljucak – to radim iz dosade.
 
Hm, pre svega, to nisu spanske serije... Hajde, ruke gore, ko je gledao seriju iz SPANIJE??? Gde su te rucice? Nema, nema... To su JUZNOAMERICKE TELENOVELE, serije, sapunice, sta vec... I onda, naravno, prema zemlji porekla, imamo brazilske, venecuelanske, meksicke (koje su u sustini najcesce i brkaju se sa SPANSKIM zbog jezika... pa, zar su americke serije u stvari engleske zato sto se prica na engleskom???)....
- rece doktor za juznoamericke serije -
Salim se. Dakle, da li ih gledam? NE! Ne, ne i ne. I naravno, jedno veliko ne!!! To je oruzje za masovno zatupljavanje i zaglupljivanje naroda. Mada, uglavnom, oni koji ih gledaju, i nemaju puno toga sto bi moglo da se ,,zaglupi''... Ako razumete poentu ovog sto sam rekla... Priznajem da sam ih nekad gledala, ali ko nije gledao Kasandru i Marisol? :oops: :oops: :oops: :oops: Ali te su serije toliiiiikoooooo glupe da je to strasno... tako da sam daaaaaavnoooo odustala. Mislim, to je samo trosenje vremena. I to na vrlo, vrlo nekvalitetan nacin.
 
gledala sam par meksickih telenovela,i sve su iste i totalno glupe! glavni glumci MORAJU biti nepoznatog porjekla(pa kasnije se otkrije ko je otac...),onda bolesna ljubomora,pa cak i ubijanje....ma jojjj...a ja bila jos veca budala pa ih gledala!!
 
mario80:
:shock: :shock: :shock: pa ti znaci kenjas po forumu pod dejstvom spanskih serija! :shock: spali se odma! aliODMA! fuj! uvek sam mrzeo glupe ribe...pa jos kad i lazu...fuj. :evil:
Otkud ti ideja da sam ja glupa riba?
To se ni po mom obrazovanju ni po mojim odgovorima ne moze videti. Ovakvu nisi imao niti ces ikad imati. Zato bolje cuti.
Uostalom, da li bi bolje misljenje o meni imao da sam rekla da ih ne gledam? U svakom slucaju - slagala bih da sam to rekla. (ako nisi primetio, rekla sam da ih gledam kako bih prekratila vreme, posto sa obavezama na faxu zavrsim uvek ranije (zbog svoje pameti, koju ti negiras))
A sto se tice mojih odgovora na ovom forumu. Ja sam izuzetno ozbiljna osoba i odgovaram ozbiljno. Ako tebi smeta da citas moje odgovore - nemoj to ciniti! Mada je meni uvek zanimljivo da procitam tvoje, uvek lupis nesto! :wink:
Ali ja za tebe nikad nisam rekla da si glup. Budi dzentlmen. Postuj "ribe". A pogotovo ako su ovakve kao ja, jer nemas razloga da to ne cinis.
Ja tebe postujem (za razliku od vecine) i mozda sam zbog toga luda... Ali nikad ne potcenjujem druge.
Peace? 8)
 
Snezna_kraljica:
Hm… Iskreno? – da, gledam. :oops: Ali, ne sve, naravno, ipak i medju njima se mogu izdvojiti 3-4 klase po kvalitetu (ako mozemo govoriti o kvalitetu…), neke je zaista mucno i debilno gledati. A ne gledam ih zato sto u njima nalazim dubok smisao i dozivljam katarzu. :), vec zato sto volim da komentarisem, i redovno se podsmevam zapletima, koji su potpuno nelogicni, i naravno, glavnim junakinjama koje u svakoj epizodi suze rone…
Trenutno gledam jednu spansku i jednu brazilsku (brazilske su mnogo bolje). Mada, malo vremena provodim uz TV, tako da ih gledam kad i ako stignem. Takodje, primetila sam, kad sam zauzeta drugim stvarima, gledanje serija mi ne pada na pamet – zakljucak – to radim iz dosade.
U potpunosti se slazem :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top