THE SIMPSONS

Strava,ja sam veeeeeeeeeeliki fan simpsonova,imam taj prvi broj,dobar je.Kada ce se najnoviji brojevi prodavati?Da li ste stvarno poverovali da je 1. broj istampan u 50 000 primeraka?Ja ne.
 
mislim da je taj tiraz bio moguc u zlatno doba stripa tamo negde 80-ih, verujem da je sada dobro ako se neki strip proda u vise od 5000 primeraka. Voleo bih da im uspe ovaj poduhvat ako ni zbog cega drugog ono da bi mladje generacije privukli stripu, jer na taj nacin ce se otvoriti vrata i za neka druga izdanja.
 
Brate, bilo koji jaci.

neki od DC comicsa, Darkness, Witchblade (mad sad u srbiji ne bi bilo sanse da ovo uspe).

nek udare reprint nekih starih koji su nekad izlazili Asteriksa,Talicnog Toma, Tora, Konana.....
 
Razumem da zelis neke starije,ali oni ovako vracaju strip kod nas sa necim novim pod znacima navoda,a vec isprobanih kod publike u ovom slucaju Simpsonovih.Tako ce se mozda otvoriti vrata za neka nova izdanja.
 
U izdanju kompanije NOVOSTI konačno i kod nas! Košta 99 kinti i meni je fenomenalan! Izlazi btw 12-og u mesecu. Je l' ste čitali?

Koliko se meni čini izlazi 15. u mesecu... al' dobro, nećemo da cepidlačimo

Danas sam procitao treci broj. 3 je jos tuzniji od prva dva. Tolko je glup strip da sam se jedva naterao da ga procitam do kraja.

Misliš ono kad Lisa otkriva ko je maznuo pumu iz škole? Pa slažem se da ima i boljih stripova, ja sam čitao neke na engleskom...

Ono što se meni ne sviđa je da ima suviše malo materijala za čitanje a nije baš jeftin strip. Mislim pročitaš za deset minuta i gotovo. Možda kasnije ubace još malo više...

Što se prevoda tiče, nisam ni ja nešto oduševljen, čuo sam da je prevodilac isti onaj što je prevodio i samu seriju, mada iskren da budem, da nisam video da to piše ne bih mogao da povežem stil prevođenja sa onim iz serije... S druge strane ono je dobro kad napiše u zagradi (jeza), (zaprepast), (podrig) i slično

Meni je gotivno ono iz drugog broja kad Mardž i Peti misle da Homer vara Mardž sa Selmom... dobra ona fora sa Moovom telefonskom sekretaricom :lol:
 

Back
Top