Svlacenje...

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
Kako protice ritual svlacenja...? 8-)
Jeste li nekad izvodili striptiz svome partneru i kako je to izgledalo? :)
Ako niste, kako biste to? Podelite ovde sa nama... :P
P.S. Kambodzi pristup temi zabranjen! :-D ;) :lol:
 
e,a htela je da joj pocepam gacice prosli put valjda..meni bilo zao,mislim Victoria's secret,na ovu foru samo bordo :P ,kapiram da su min. soma dindzi

V268661.jpg


moracemo da nakupujemo one bele kod kineza za takve akcije i onda cepaj mishko :mrgreen:
 
striptiz svom dragom, da,
skidanje, uvek jedno drugo, ako nije vezan za stolicu i čeka da se ja skinem sama uz muziku...

ali volim i onaj seks na brzaka kada mi samo pomeri gaćice u stranu....

skidanje obožavam kad je strastveno uz da se nešto pocepa strgne...

volim da me skida...
 
pa, sta znam... sad je zima i ne volim da me ona skida... kad povuce vunjenjajke, bockaju mnogo... pa... nego kako? to je domaca vunica... e, kraljevi... upravo jedem keks i caj, i padne mi keks u caj i prsne mi caj na tastaturu na slovo 'vindous'... valjda nece da se pokvari... jednom mi tako prsnulo keks i mleko u oko... uplasio sam se, al' nije mi nista bilo posle...
 
Muskarci su mnogo nestrpljivi, i uglavnom navale da me skidaju, iako bih ja to malo da rastegnem. Pa kad me vec skine do pola, ostalo zavrsim sama, ili ako sam lenja onda on sve skine sam. Ma meni je mnogo zanimljivije da gledam njih kako se skidaju. Sad kad bolje razmislim nikad nikoga nisam skidala, cak retko i shlic otkopcavam .. sve ja to prepustim njemu (njima), dok sa male distance posmatram.

Inache sam bivala i iscepana, shto reche Master u vezi gaca, e pa meni su cepali i gace i bruseve i carape. Pre jedno 10-15 godina, donela iz inostranstva divne samodrzece carape sa cipkom na butkama, bile skupe u pm .. i obukla ih za jedan izlazak, posle palo vatanje, on seo izmedju mojih nogu i poceo da ih ljubi od stopala pa onako na vishe .. i u nekom casu poche da grize .. odose carape kao da ih nikada nisam imala .. od tada izlazim u pantalonama :)

Striptiz nisam nikada radila a volela bih da naucim i to i trbusni ples.
 
I meni su nekad bivale iscepane čarape.
Striptiz jesam, ali baš retko.
Sad sve na brzinu - skidaj gaće!
Moj muž ima foru da kaže idem sad da uradim ne-znam-šta, kad se vratim hoću da me čekaš gola:lol:
 

Back
Top