Jel sam ja Srbin ako mi je majka Srpkinja a otac Hrvat se izjašnjava kao Srbin iz BIH

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Право да ти кажем- није ни битно. Ако је теби битно бићеш шта год ти је воља ма како се твоји родитељи изјашљавали. А ако ти је битно у контексту корена, ни то није неки проблем- промени брате родитеље и опет лепо.
 
Jel sam ja srbin ako mi je majka srpkinja a otac hrvat se izjasnjava kao srbin iz BIH? ne razumem brate nista objasnite mi?!

По нашем ОБИЧАЈНОМ ПРАВУ ти си оно што ти је отац а поготово што ти је још и мајка српкиња. Ако се твој отац изјашњава као Србин НА ШТА ПО ЗАКОНУ ИМА ПРАВО онда си ти Србин не само по обичајном праву, него и са пуним правом и по важећем закону. Данас се по закону прихвата да ти можеш према људским правима и слободама да се национално изјашњаваш ОНАКО КАКО СЕ ТИ ОСЕЋАШ.
 
Данас се по закону прихвата да ти можеш према људским правима и слободама да се национално изјашњаваш ОНАКО КАКО СЕ ТИ ОСЕЋАШ.
Ја се осећам као марсовац, од данас се изјашњавам тако, нисам знао да може
 
Ја се осећам као марсовац, од данас се изјашњавам тако, нисам знао да може

Приликом пописа у Србији било је и таквих ИЗЈАВА да не кажем шала од оних људи који се противе било каквој националној припадности, углавном интернационалиста или глобалиста...
 
Наравно да је најбитније како се ти осећаш, ево на пример мој случај:
И отац и мајка су ми стотинама година уназад Срби али се мени десило у војсци једном да се десет дана нисам окупао и почео сам да се осећам као Хрват, Боже ме опрости! Али чим сам се окупао све је било у реду;)
 
Sve su ovo gore lepa misljenja ali sa realnoscu nema nikakve veze,Niti ti mozes biti SRBIN niti si SRBIN.
Ti si HRVAT!!!
Kod nas se negleda na majku NIKADA vec uvek po Ocu a to sto se tvoj Otac navodno izjasnjava kao SRBIN to pitaj njega da ti objasni.I pored svega sto ti objasni kako god bilo da bilo ti si HRVAT.
E sad dali ti to akceptiras ili ne to nema veze ali to je sto je ti si HRVAT.
Ovi sto ti pricaju koje kakve gluposti hm,oni jadni neznaju sta su oni prvo a kamo da ti kazu ko si Ti!
i da ti objasnim/tj. razjasnim
Kod nas se nikad negleda po zeni jer aj da kazemo sestra od nekoga se uda ili zatrudni sa nekim tamo,ona radja krv lozu/koren tog tamo nekog a ne tvoju zato zene i kodnas menjaju prezime u musko i odlaze da zive sa njim.ZAto se kodnas kaze sestra nije tvoja KRV jer ce da se j-be tamo sa nekim i onda ce da dodje njegova krv/sin da ubije tvoje.E upravo radi toga se neracuna!
Jedino kod Zidova je nesto drugacije ali to je neka druga stvar.
Nadam se da sam ti pomogao da razjasnis ZABLUDU koja ti se prezentuje.
poz i cao
 
ako ti je otac ziveo ili zivi u okruzenju patrijota, normalno da ce se izjasnjavati kao srbin, dok je u dusi verovatno hrvat, ali on po onoj "pametniji popusta." ali ti kao mladji ne moras da prihvatis tu poslovicu, i mozes biti hrvat, bez obzira sto tvoj otac kaze da je srbin. inace kada ne bi osecao da si hrvat, ti ne bi ni postavljao temu.doduse podrska uvek dobro dodje, a od mene je imas pabio jedno ili drugo
ps. razmisli i o varijanti albanac, ako vec ne mozes izabrati manje zlo izmedju one dve ponudjene:lol::lol::lol::lol:
 
Sve su ovo gore lepa misljenja ali sa realnoscu nema nikakve veze,Niti ti mozes biti SRBIN niti si SRBIN.
Ti si HRVAT!!!
Kod nas se negleda na majku NIKADA vec uvek po Ocu a to sto se tvoj Otac navodno izjasnjava kao SRBIN to pitaj njega da ti objasni.I pored svega sto ti objasni kako god bilo da bilo ti si HRVAT.
E sad dali ti to akceptiras ili ne to nema veze ali to je sto je ti si HRVAT.
Ovi sto ti pricaju koje kakve gluposti hm,oni jadni neznaju sta su oni prvo a kamo da ti kazu ko si Ti!
i da ti objasnim/tj. razjasnim
Kod nas se nikad negleda po zeni jer aj da kazemo sestra od nekoga se uda ili zatrudni sa nekim tamo,ona radja krv lozu/koren tog tamo nekog a ne tvoju zato zene i kodnas menjaju prezime u musko i odlaze da zive sa njim.ZAto se kodnas kaze sestra nije tvoja KRV jer ce da se j-be tamo sa nekim i onda ce da dodje njegova krv/sin da ubije tvoje.E upravo radi toga se neracuna!
Jedino kod Zidova je nesto drugacije ali to je neka druga stvar.
Nadam se da sam ti pomogao da razjasnis ZABLUDU koja ti se prezentuje.
poz i cao


zaboravio si nesto

tablets.jpg
 
Sve su ovo gore lepa misljenja ali sa realnoscu nema nikakve veze,Niti ti mozes biti SRBIN niti si SRBIN.
Ti si HRVAT!!!
Kod nas se negleda na majku NIKADA vec uvek po Ocu a to sto se tvoj Otac navodno izjasnjava kao SRBIN to pitaj njega da ti objasni.I pored svega sto ti objasni kako god bilo da bilo ti si HRVAT.
E sad dali ti to akceptiras ili ne to nema veze ali to je sto je ti si HRVAT.
Ovi sto ti pricaju koje kakve gluposti hm,oni jadni neznaju sta su oni prvo a kamo da ti kazu ko si Ti!
i da ti objasnim/tj. razjasnim
Kod nas se nikad negleda po zeni jer aj da kazemo sestra od nekoga se uda ili zatrudni sa nekim tamo,ona radja krv lozu/koren tog tamo nekog a ne tvoju zato zene i kodnas menjaju prezime u musko i odlaze da zive sa njim.ZAto se kodnas kaze sestra nije tvoja KRV jer ce da se j-be tamo sa nekim i onda ce da dodje njegova krv/sin da ubije tvoje.E upravo radi toga se neracuna!
Jedino kod Zidova je nesto drugacije ali to je neka druga stvar.
Nadam se da sam ti pomogao da razjasnis ZABLUDU koja ti se prezentuje.
poz i cao

Kod nas se i sve te reci i izrazi pisu odvojeno pa to tebe ne sprecava da nekoga savetujes i nesto "objasnjavas", jbg!
 
Stvarno da razjasnimo jednu stvar.Momak pita dali je on SRBIN radi cinjenicnog stanja i situacije kako i sta je on naveo ja sam mu prezentovao CINJENICNO stanje.E sad ako se ON oseca SRBINOM je jedna stvar i to je stvar njega ali ne samo njega vec i SRBA,zato i postoje ti ZAKONI.Nerazgovara se o Religiji pa da te razumem ali mi pricamo o tome ko je sta krvno i sta ne.KRVNO gledano ti si HRVAT i to je ISTINA,a sad sta ti osecas i kako se ti izjasnjavas to je tvoj problem i tvoja odluka.Ti mos biti i eskim i sve sto pozelis.Znaci ako ti zivis medju SRBIMA ti si SRBIN koja glupost,sta bi radio da zivis medju Siptarima,Muslimanima ili pak medju Svabama sta bi onda bio a kako bi ti se Otac onda izjasnjavao.
Da,ja sam SRBIN i znam valjda sta je SRBIN,isto kao sto svako zna valjda sta je njegovo iako uistinu u SRBIJI ima dosta izokrenutih stvari i to je pocelo sve od Komunista pa do ovih DOSovaca/tj. demokrata.
SRBIJA je zemlja SRBA i ostalih manjina a ne SRBIJA je zemlja svih naroda i narodnosti.
 
Momak je iz mesanog braka! Posto gene dobija od oba roditelja 50:50, mislim da ima izbor. Moze da se izjasnjava i kao Srbin i kao Hrvat. Prezime moze da uzme i majcino(mozda to nisi znao). Samo je obicaj a ne zakon da se uzima ocevo prezime.Takodje se stupanjem u brak ne podrazumeva uzimanje muzevljevog prezimena.
Tako u stvari kaze zakon, a bogami i nauka, a ne ono sto si ti ispisao.
 
Jel sam ja srbin ako mi je majka srpkinja a otac hrvat se izjasnjava kao srbin iz BIH? ne razumem brate nista objasnite mi?!

Ma ti si dilea.
Tačnije imaš krizu identiteta, usled svoje neizgrađene ličnosti. Ne može ti pomoći nijedan narod
ili nacija u koji hoćeš da se utopiš ili da se sakriješ.

Rešenje za tvoje probleme je ovde
http://www.psihoterapija.co.yu/
Pa pitaj njih
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top