Novi selektor Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Novi selektor Srbije?
Kad je tesko onda Antic
thumbs.gif
 
nemoj sa tim sta bi bilo kad bi bilo, gubilo se u evropi sto je normalno kad se uzme u obzir da smo sve zivo raspodali i nismo 3 godine ucestvovali u takmicenjima zbog sankcija
covek je uzeo dosta trofeja, zna da radi

ali kod nas nije problem u selektoru nego u organizaciji, treba nam nekih 20 smena
 
To i dalje ne menja da je Tumbakovic katastrofa u vecim utakmicama. Koliko se secam, nasim timovima je dopusteno da igraju u Evropi vec '95 ili '96, a Tumbakovic je '02 pusio petarde. I onda dosao Mateus i odveo tim u LS gde se nije obrukao ni protiv Reala.
 
Treba dati šansu Goranu Stevanoviću jer poznaje igrače i učestvovao je sa Ilijom Petkovićem u stvaranju baze ovog tima koji je igrao kvalifikacije. Tako je svuda u svetu, kad ode selektor nasledi ga zamenik. Samo kod nas u FSS se izmišlja "topla voda", dovodi se neko ko ne poznaje naš menatlitet, nikad nije radio u našem fudbalu i za njega je logično da mora da radi sve od početka iako je imao već stvoren tim.
 
Ja sam za to da se Klemente smeni, em nije uradio nista iako smo imali relativno dobru grupu za prolaz, plus igramo strasno ruzan fudbal, najruzniji u Evropi, i ne kapiram zasto se tako lako odrekao Kezmana, a ponajvise S.Ilica, mozda je on spor igrac ali je kreativac i mislim da bi nam dosta koristio u proteklim kvalifikacijama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top