Problemcic!!!!

  • Začetnik teme Zbunjena cica!!!
  • Datum pokretanja
Z

Zbunjena cica!!!

Gost
Pa da vam prestavim moj problemcic...... Moj najveci strah je da budem ostavljena, i verujte mi da NE znam cemu ja razlog svega toga. :? ......Budem u vezi s nekom osobom, i kada osetim da nije isto kao ranije, ja istripujem da on zeli da me ostavi,ili da prestane da me voli, pa onda uvek ja ucinim taj prvi korak, i ostavim osobu koju ustvari jako volim........I poslednji put kada mi se to desilo rekla sam sama sebi da sledeci put kada budem u vezi, necu dozvoliti da ucinim istu gresku....I pogodite sta mi se veceras desilo :?: :( Ista stara pricha, sada tugujem i zalim moj gest, ali moja tvrdoglavost mi neda da predjem preko svega toga, nazovem ga, i kazem mu da ga ustvari volim, i da ga ustvari pitam sta je razlog sto se on tako odjednom promenio........Imate li bilo kakav savet za mene, molim vas!!!!!!!!
 
Sama si sebi delimicno odgovorila, mislim da si jako nesigurna u sebe i verovatno imas taj osecaj jer si mozda bila ostavljena na taj nacin nekada... na znam... Ali to jednostavno moras sama sa sobom da raspravis! I pricaj sa tim momkom, lepo ga pitaj, ali naravno nemoj to raditi svaki dan jer ce mu to ici na zivce... sedi sa tim momkom otvori mu se reci mu kako se osecas... ali naravno nemoj da preterujes!
I da jos jedan mali savet: nemoj biti stalno depresivna u vezi, nego zezaj se, uzivaj u vezi, videces kako ce i taj momak uzivati pored tebe! Nadam se da sam ti bar malo pomogla :wink: ! SRECNO! :D
 
Nije to bas problemcic…
Ozbiljno je to sto radis… Ne znam kako bi mogla da se promenis! Ali moras promeniti svoj stav prema vezi. Cini mi se da ti jos uvek nisi zrela, i da ne mogla da podneses neuspeh. Kada prihvatis stvari onakvima kakve su, i kad shvatis da ce biti onako kako mora biti – naucices da uzivas u svakom trenutku…
 
pa bojis se da budes povredjena i onda ucinis ti taj prvi korak ostavis decka i onda budes zbog toga povredjena-pravi paradoks zar ti se ne cini?
bolje da budes povredjena iz pravog razloga, scenario:on tebe ostavio a ti ga jos volis pa patis zbog toga, to je bas romanticno a ovaj tvoj scenario je pomalo sulud.
preuzmi rizik, nista nije ionako pod tvojom kontrolom koliko bi ti zelela i nikad nece biti te se opusti i prepusti dobrim stvarima, veruj u ljude, ima i onih dobrih
ali ako se ne budes potpuno predala nekome neces znati sta je prava ljubav, a ako hoces da saznas moras da budes spremna na rizik da ce te eventualni razlaz boleti do neba ali i to je deo zivota, iskustava, to sto radis je zivljenje napola-good luck :wink:
 

Back
Top