wii

Ako mene pitas konzole su uopste glupost ali sta me briga.ne kupujem je ja.

Meno jedan PC nikad nikakav Sony, wii, nintendo ... ne moze da zameni :lol:
 
Ako mene pitas konzole su uopste glupost ali sta me briga.ne kupujem je ja.

Meno jedan PC nikad nikakav Sony, wii, nintendo ... ne moze da zameni :lol:

word!8-)
osim mozda playstation zbog multiplayera i joysticka za pes ...to je ipak dozivljaj
a ovo ostalo...***** konzole....
 
Konzole su zakon.

Cesto vidim teme tipa "skinuo sam igricu, ali ne mogu da instaliram zbog ovoga i ovoga" i slicne problema. Znate koliko puta sam ja imao problema sa igricama za PS i PS2? NULA.
 
Cena je oko 250-300e,imas u komtrejdu i svakoj jacoj firmi slicnog asortimana.
Konzola se mnogo razlikuje od svojih konkurenata,prvenstveno zbog dzoja osetljivog na pokret,sto je prilicno zanimljivo.
 
Ajde ne kenjajte, "sto bi neko uzimao konzolu?" - wtf? Pa onaj ko hoce prvenstveno da se igra, ko hoce da da kintu i uziva 5 godina, a ne da kupuje novu grafu svakih 10 meseci da bi mu neki krajsis radio kako treba, ako uopste i moze.
Ali i dalje /me voli svoj komp :>
 
E hvala.
NAsao sam jos u Beosoftu i Eurolinku.

Sad neka se on odluci gde ce uzeti.

Inace saznao sam pozadinu price.

To uopste nije za njega nego ga cima neki drug koji zivi u USA :shock:
Iako je tamo jeftiniji nema nigde da se kupi, kompletan kontigent je rasprodat a posto ioanko taj decko dolazi ovih dana ovde hoce da je ponese sa sobom.
 
Cena je oko 250-300e,imas u komtrejdu i svakoj jacoj firmi slicnog asortimana.
Konzola se mnogo razlikuje od svojih konkurenata,prvenstveno zbog dzoja osetljivog na pokret,sto je prilicno zanimljivo.


Jeste zanimljivo moram priznati i loodo iskustvo!!!! :D Tenis je bas realan :D
Istu stvar ima i PS3 i zato je bolji od konkurenata Xbox360 i Nintendo Wii ;)
 
ma taj Wii je jedino next- gen zbog nachina upravljanja...
Ali bu UVEK kad bi imao para uzeo pre XboX360, ali samo zbog asortimana igara, a da kupujem za nekih 4, 5 meseci PS3 naravno...
PLAYSTATION 4EVER...
 
PLAYSTATION JE KEVA
gotivio sam konzole dosta ranije, imao sam ih brda. kad se setim one sege sa ketridzima, pa posle i ps1 i sad ps2
A ps3 se jos ne isplati kupovati jer je fond igara veoma mali trenutno, ali je sigurno da ce gta4 biti jedino izdat za ps3 ( sta im ja mogu, imaju ugovor neki sa sony-em..., tako je od GTA3, samo sto ce ovaj put stvarno biti izdato samo za ps3) . Konzole umeju cesto da budu nezamenljive ;)
Ali wii je sranje tesko koji ce mu to *****, bolje nek uzme PS3 ili Xbox360 ( koji je isto, moram priznati, vredan pomena ) ...nintendo je ovu trku izgubio jos od sege dreamcast i propasti gamecube-a....gotovo je nintendo....
 
markoca, bro... zajebo si se mozhe i na obichan TV, pa chak i na monitor od kompa, ali ne svaki...
@krsta
za mene nintendo jeste izgubio trku... ali samo po naprednosti hardvera... nachin upravljana Wii- em je to shto ga je "proslavilo" a da ne pricham o mnooogo nizhoj ceni od Microsofta i Sony- a...
ali..... tu je Sony- ev SIXAXIS koji ce sigurno da Wii- u sve syebe ODMA KAD SE PS3- U SPUSTI CENA na nekih razumnih 350- 450e (sad je oko 600e, a wii je oko 350e)...
 
Pa nije gamecube bas tako lose prosao, prodato je 2-3 puta vise kjubova nego dreamcasta... Tu konzolu su vukle ekskluzivne igre, Sonic, Resident Evil, itd.
Sto se tice same kupovine konzola, tu je sad situacija uber sjebana. Mod chip, koliko (ne) znam, jos ne radi kako treba za PS3, ono izmotavanje sa Wii mi nije interesantno, tako da se kao logicki izbor namece X360. Ima i sirok asortiman igara, lagano se flesuje drajv, i voila... Samo ako uzimate Xbox, obavezno doplatite 20ak eura za onaj kuler, u zadnje vreme se previse konzola vraca na garanciju zbog crkavanja uzrokovanog pregrevanjem.
HDTV nije neophodan uopste, mada lepo je imati :D
Aj pa tako...
 
E hvala.
NAsao sam jos u Beosoftu i Eurolinku.

Sad neka se on odluci gde ce uzeti.

Inace saznao sam pozadinu price.

To uopste nije za njega nego ga cima neki drug koji zivi u USA :shock:
Iako je tamo jeftiniji nema nigde da se kupi, kompletan kontigent je rasprodat a posto ioanko taj decko dolazi ovih dana ovde hoce da je ponese sa sobom.
mislim da je nece moci korisiti u USA jer je kod nas PAL sistem a kod njih se koristi NTSC broadcasting system.
 
Neki burzuj koji ima HDTV i 500 jevreja u dzepu. Ne znam da li je Wii stigao do Srbije...
ma HDTV je samo to shto ako imash televizor koji podrzava HDTV imacesh bolju sliku i to je to,inache to se menja kabal u zavisnoshcu na cheme cesh da gledash sliku koju emituje konzola,dal cesh na obichnom TVu ili na HDTVu
 
mislim da je nece moci korisiti u USA jer je kod nas PAL sistem a kod njih se koristi NTSC broadcasting system.

E vidis na to sam potpuno zaboravio.
Skrenucu mu paznju, premda mislim ako ima multisistem tv koji podrzava oba standarda ne bi trebalo da ima problema.
PA moj stari je podrzavao neka 4 sistema (secam se kad sam gledao Bugarsku ili Rumunsku tv zahvaljujuci njemu :lol: )
 
tab, jesi prochito shta sam napisao... ako ima HDTV onda to nema veze... barem sam ja tako negde prochit'o a neam ni HDTV a ni Wii pa da mogu to da proverim...

EDIT:
Josh se rimuje to na kraju... :lol:
 

Back
Top