Imate li ideju za privatni posao???

Ljudi,pomagajte.Odlucila sam da otvorim privatnu firmu s pocetnim ulaganjem oko 10.000 eura ali nisam bas sigurna sta bi to moglo biti.Kozmetika,odjeca,obuca,auto-kozmetika...Heellppp.


Да ли већ знаш неког од кога би по "најповољним условима" набављала робу, из неке од тих делатности које си поменула? Да ли си за ортачку варијанту?
 
Да ли већ знаш неког од кога би по "најповољним условима" набављала робу, из неке од тих делатности које си поменула? Да ли си за ортачку варијанту?

Pa sta znam,nisam razmisljala o toj varijanti, ali ako bi se pojavila ponuda sa "najpovoljnijim uslovima" sto da ne.Naravno da bih razmotrila ponudu i ako je sve "cisto",niko ostecen, a svi zaradjuju svakako bih pristala.Sto?Da nemas neku ponudu?
 
Ljudi,pomagajte.Odlucila sam da otvorim privatnu firmu s pocetnim ulaganjem oko 10.000 eura ali nisam bas sigurna sta bi to moglo biti.Kozmetika,odjeca,obuca,auto-kozmetika...Heellppp.

Pa pitanje je- u koju okolinu si- sta treba tamo- sta bi ti htela da radis i tako dalje. Ima puno mogucnost ali samo je vazno da verujes u sebe i tvoju firmu. ;)

Ako ti nesto treba iz Austrije - Mozemo se dogovoriti :roll:
Ja zivim vec preko 34 kodine okolinu Bec - Wien i sada licno u Bec 8)
 

Back
Top