kupatilo

Veliki saloni keramike i sanitarija u novije vreme imaju i svog dizajnera koji pomaže potrošačima da se odluče, pogledaj po Beogradu ili N. Sadu (ne znam gde ti je bliže). Možda imaju i svje sajtove pa se mogu videti i cene. Procunjaj... i srećno.
 
Pa neka je...polako, doći će i drugi, pašće cena...a ja štekam lovu natenane, deca rastu i odleteće, kao što sam i ja, a onda ja i dragi.. i kupatilo:lol:
 
Kupatilo mozes da opremis na milion nacina i da besnis ako finansije nisu problem...ali onda je lako,pokazes prstom u salonu i to je to...

Ali uz malo maste moze i drugacije.Pominjala sam da se moja svekrva(i to ex!)selila i da sam ja kao ex snaja bila glavni i odgovorni u opremanju njenog novog stancica..Nije bilo love za luxuz,jer je sve trebalo odmah kako bi se uselila u najkracem roku...
Znaci domace plocice u bez tonovima,za pod velike mat,za zid manje pravougaone a borduru je pravio keramicar od braon plocica koje smo kupile za tu namenu.Tus kabina Diplon,slavine takodje...Ormarici i sve one zezalice za peskire i ostalo Ikea.Osvetljenje takodje.
Biljka i saksija iz Garden centra,peskiri sve u tonovima kupatila sa buvljaka..i molim lepo.
Kupatilce da ga pojedes....Cifra krajnje pristojna.
Svi srecni!:D
 
Imam i ja iskustva sa Diplon slavinama, odlične su - pogotovu kada se uzme u obzir odnos cena-kvalitet, a i Ikea je odlična, imam i ja puno stvari iz Ikee, a za ideje može da se posti njihov sajt www.ikea.com
 
Plocice smo placale cini mi se manje od 10eura kvadrat,domace su,ne ni italijanske ni spanske...Ikeu narucile preko vec razradjene seme,cena iz kataloga plus 30 posto...stigne za nedelju dana...Ne secam se cena sada taxativno,ali mislim da sve zajedno nije preslo soma i po...kupatilo ima 6 kvadrata.
Kad rekoh sve mislih bas sve sa sve biljkom i peskirima.:roll:
 

Back
Top