imam preskoke srca na 1 minut 6- 10
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: imam preskoke srca na 1 minut 6- 10

ekstrasistola
    Guest

Podrazumevano imam preskoke srca na 1 minut 6- 10

Dali ima neko ovaj problem da popricamo o ovome. Sta da koristim od lekova i dali i koliko su opasne,. Nemam po 2 meseca pa se pojave 5 do 15 dana i traju sa prekidima od 4 do 6 sati pa tako opet. Ubi se od nervoze. Prestao sam i da pusim i da pijem sa 37. Samo merim i pipam puls. Polude . Javite se

Guest

Podrazumevano Re: imam preskoke srca na 1 minut 6- 10

Citat Original postavio ekstrasistola
    Dali ima neko ovaj problem da popricamo o ovome. Sta da koristim od lekova i dali i koliko su opasne,. Nemam po 2 meseca pa se pojave 5 do 15 dana i traju sa prekidima od 4 do 6 sati pa tako opet. Ubi se od nervoze. Prestao sam i da pusim i da pijem sa 37. Samo merim i pipam puls. Polude . Javite se
    Idite kardiologu pod hitno! Nijedna aritmija nije bezazlena, on ce ipak znati koja terapija vam je potrebna.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Ne mogu da verujem da neko pita koje lekove da pije za aritmiju :shock: .
    Postovani gospodine da li ste culi za kardiologa,specijalistu za bolesti srca...e ako ste culi toplo vam savetujem da se ne igrate sa svojim zdravljem nego da ga posetite,da se pregledate i dobijete adekvatnu terapiju.Svaka aritmija moze biti potencijalno opasna po zivot,za ovaj problem savet potrazite u ordinaciji a ne na forumu.

NEE
    Guest

Podrazumevano EKSTRASISTOLA

MA ODLAZIO SAM I KOD "SPECIJALISTA" I ULTRA ZVUK. NIKO NE OBRACA PAZNJU.NEMA PROMENA NA SRCU.SAVET PRETANITE DA PUSITE, PIJETE VISE SPAVAJTE.DEMETRIN 5 MG I 1 CETVRTINA PROPRANOLA 3 MESECA. PRODJE I TO I NISTA. ZATO SAM I OVDE DA VIDIM JEL JOS NEKO IMA EKSTRASISTOLE I STA SU PREZIVELI ILI NISU.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

6 ekstrasistola u minuti koje vi spominjete bi dovelo do toga da vi budete zivotno ugrozeni,sad ne znam jeli to vas opis ili ...
    Moj otac ima aritmije,sa srcem je sve u radu osim toga,pije propranolol i sa tim resava odlicno taj problem.Postoji vise vrsta aritmija,vi verovatno imate onu blazu koja ne zahteva dizanje panike.
    Zato ako ste obavili sve pretrage poslusajte lekarski savet,probajte da se opustite i ne razmisljajte o tome.

Slične teme

1. Minut-pire
    Autor Gost 36589 u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 09.01.2008., 00:04
  2. kenija-last minut
    Autor enyans u forumu Putovanja
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 23.03.2007., 15:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor