колико читају и да ли су уопште писмени шиптари?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Strela

Elita
Poruka
17.244
Шта мислите колико читају и да ли су уопште писмени шиптари?
И да ли је литература коју читају (уколико уопште има писмених) првенствено о справљењу опијата или трговини оружјем?

albanianqj9.jpg


2003628515776250966_rs.jpg


2003686235022381850_rs.jpg


2003649079940604889_rs.jpg


2003660253404271581_rs.jpg


2003635178716120752_rs.jpg


2003687329881279198_rs.jpg


2003601060357471076_rs.jpg


ademovaalbanijapz2.jpg

адемов снимак од летос са плаже у албанији (није знао да подеси апарат, па испада да је слика из будућности)

ajdemijevaalbanijaiw3.jpg

back to the future:mrgreen:

aljbanjerosis5.jpg


aljbanjerosisn5.jpg
 
Ima dosta obrazovanih šiptara, to je činjenica...Samo i kod njih i kod nas je obrazovanje generalno na niskim granama i manipuliše se s njim, tako da...Ovo je isto kao i ono ISTRAŽIVANJE po kome su srbi najgluplji narod...Manipulacija slikama i predrasudama iz trenutne političke koristi:neutral:

Uputstvo: pogledati http://forum.krstarica.com/threads/181644 ;)
 
Ja samo znam da kad sam letos volontirala u nekoj bolnici u Badenu ( Nemačka, jel'te ), čitala sam neku knjigu o Sunitima i Šiitima, a na koricama iste su bili hekler i bomba , ne znam joj ime, ona ručna što se skine ćepić, a ona se baci, pa kad padne, eksplodira- vidja se u crtaćima, redovno. :) Elem, pitali su me jesam Albanka...a kad sam se šlognula i pitala zašto to misle...jedan Nemac mi je onako, sav bojažljivo, rekao da je to zbog knjige. :) :) Pa vi sad vidite.
 
Ja samo znam da kad sam letos volontirala u nekoj bolnici u Badenu ( Nemačka, jel'te ), čitala sam neku knjigu o Sunitima i Šiitima, a na koricama iste su bili hekler i bomba , ne znam joj ime, ona ručna što se skine ćepić, a ona se baci, pa kad padne, eksplodira- vidja se u crtaćima, redovno. :) Elem, pitali su me jesam Albanka...a kad sam se šlognula i pitala zašto to misle...jedan Nemac mi je onako, sav bojažljivo, rekao da je to zbog knjige. :) :) Pa vi sad vidite.

Mene i moje drugove (Srbe) je dok smo išli Bečom na žurku jedan čovek pitao da li smo Albanci. Mi smo samo hodali i pričali. Šta to znači? Da hodam kao Šiptar :? ?
 
Ja samo znam da kad sam letos volontirala u nekoj bolnici u Badenu ( Nemačka, jel'te ), čitala sam neku knjigu o Sunitima i Šiitima, a na koricama iste su bili hekler i bomba , ne znam joj ime, ona ručna što se skine ćepić, a ona se baci, pa kad padne, eksplodira- vidja se u crtaćima, redovno. :) Elem, pitali su me jesam Albanka...a kad sam se šlognula i pitala zašto to misle...jedan Nemac mi je onako, sav bojažljivo, rekao da je to zbog knjige. :) :) Pa vi sad vidite.



a mozda je to samo zato sto licis na siptarku???:confused:
 
Secam se, kad sam pricao sa covekom koji je prodavao knjige na Platou, dodje lik i hoce da mu proda neke enciklopedije na engleskom; covek ga odbije i kaze ''ma ne znaju ni srpski da citaju, kamoli engleski.''Ako nisi znala, Strelo, Srbija je zemlja sa 35% funkcionalno nepismenih ljudi.To su oni sto citaju samo naslove i gledaju slike jer nisu sposobni da razumeju tekst koji citaju.
 
Da, Srbija sa Kosovom i Metohijom sigurno ima ovaj procenat funkcionalno nepismenih...;) A procenat ce se povecati posle povratka ilegalaca sa zapada...

Pa dok ste TI tu kolega, ja ne moram uopšte da postujem :lol: I meni se "javilo" slično mišljenje :lol:

A pošto sam posato spamer, odoh dok ne bude kasno - sad ću samo da pratim i eventualno dopunim... (ako dozvoljavate) :lol:
 
Ne, baco, istrazivanje radjeno na podrucju uze Srbije, 2003.

Gospodine primarijuse, u pitanju je rekla-kazala dok ne postavis link...to je poenta a ne da li ima 35% funkcionalno nepismenih ili nema...i cudo da taj podatak nisi ostavio na temi koja se bavi citanjem Srba a ne citanjem siptara?
Vidi ovo...istrazivanja su pokazala da 98% Srba ima IQ >160...tacka.;) Razumes?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top