Posao u SAD...
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Posao u SAD...

Početnik
    Učlanjen
    24.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Posao u SAD...

Na leto 2008 godine idem preko agencije kao student u SAD da radim i da usavrsavam jezik.U startu uzmite u obzir da dosta dobro govorim engleski zbog sledeceg...
    Interesuje me da li neko moze da mi kaze nesto vise o agencijama za nekretnine u SAD i na koji nacin bi mogao da se zaposlim u istim, nisam zainteresovan da radim prodaju nekretnina zbog nepoznavanja zakona, radio bi izdavanje stanova ili nesto u okviru agencije, mozda slikanje stanova!!!

Hvala unapred na pomoci, mozete da mi pisete na e-mail radovanovic.milan1@gmail.com

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.01.2007.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Posao u SAD...

Citat Original postavio Milan_1 Pogledaj poruku
    Na leto 2008 godine idem preko agencije kao student u SAD da radim i da usavrsavam jezik.U startu uzmite u obzir da dosta dobro govorim engleski zbog sledeceg...
    Interesuje me da li neko moze da mi kaze nesto vise o agencijama za nekretnine u SAD i na koji nacin bi mogao da se zaposlim u istim, nisam zainteresovan da radim prodaju nekretnina zbog nepoznavanja zakona, radio bi izdavanje stanova ili nesto u okviru agencije, mozda slikanje stanova!!!

Hvala unapred na pomoci, mozete da mi pisete na e-mail radovanovic.milan1@gmail.com

za bilo koji posao u USA i cak za onaj najmanje placeni traziti ce ti SSN social security number,pitanje je na koliko vremena si dobio vizu?
    dali se radi o poslu samo preko ljeta?
    koju si vizu dobio?

Slične teme

1. posao koloportera
    Autor kacamak u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 27.09.2009., 01:05
  2. posao u USA
    Autor brln u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.10.2004., 14:58

Pravila za slanje poruka