Kraj demokratije u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drvasic

Primećen član
Banovan
Poruka
887
Svi koji su još uvek za ovaj teroristički režim nalaze se po svoj prilici na ovom pdf-u. Htedoh reći da ne srećem više nikog niti u nekom razgovoru o stanju u Srbiji mogu čuti reči pohvale, samo najgore. Šta drugo nego da pomislim da su jedini koji su još uz ovu vlast ovde na ovom pdf-u. Pa malo vas je ostalo. Nema ni za cenzus čak i ako pokušate kao manjina.
 
Svi koji su još uvek za ovaj teroristički režim nalaze se po svoj prilici na ovom pdf-u. Htedoh reći da ne srećem više nikog niti u nekom razgovoru o stanju u Srbiji mogu čuti reči pohvale, samo najgore. Šta drugo nego da pomislim da su jedini koji su još uz ovu vlast ovde na ovom pdf-u. Pa malo vas je ostalo. Nema ni za cenzus čak i ako pokušate kao manjina.

Ovo si sve sam napisao?
Vidi se:lol:
 
Ma da, ja se time bavim, da si u to vreme kad je to pisano bio rođen znao bi da je to bilo za jednog prijatelja i da sam hteo da pomognem ljudima.
A u koje obdanište ti ideš?

ahahahahha za prijatelja:lol:
dakle kad radikal laže, onda je to maaasnooooo:lol:


sticajem okolnosti, dve godine sam duže od tebe na ovom forumu.
za to vreme naučio sam da brzo prepoznam švercera-jajaru-tzv-patrijotu8-)
brzo učim, šta ćeš.
 
ahahahahha za prijatelja:lol:
dakle kad radikal laže, onda je to maaasnooooo:lol:


sticajem okolnosti, dve godine sam duže od tebe na ovom forumu.
za to vreme naučio sam da brzo prepoznam švercera-jajaru-tzv-patrijotu8-)
brzo učim, šta ćeš.

A to si od nekog nasledio registraciju na forumu, ko ti je ostavio nasledstvo, jel deda?
Ne znaš ti odakle si šupalj a ne nešto drugo.
 
Mnogo si glup i za predškolski uzrast. Misliš li da postoje ljudi koji ne koriste internet i računar a imaju potrebe da ponešto tamo pronađu. Za to mogu da posluže prijatelji. Imaš li ti nekog ili si uvek sam.

čekaj,polako, ovde si ti švercer-jajara, sa takvima radiš8-)
ja volim ovu zemlju, plaćam porez, ne švercujem, ne muljam da automobilima, vozim na bg i nemam prijatelje kriminalce.
a ti,navodno, pomažeš prijatelju pa udarate pečate po crnoj gori.
da bar imaš muda pa da kažeš da si to radio, nego kao i svaka jajara.....ja sam to za prijatelja....:lol:

uostalom, to nije tema, samo malo da ljudi vide sa kim imaju posla.
 
čekaj,polako, ovde si ti švercer-jajara, sa takvima radiš8-)
ja volim ovu zemlju, plaćam porez, ne švercujem, ne muljam da automobilima, vozim na bg i nemam prijatelje kriminalce.
a ti,navodno, pomažeš prijatelju pa udarate pečate po crnoj gori.
da bar imaš muda pa da kažeš da si to radio, nego kao i svaka jajara.....ja sam to za prijatelja....:lol:

uostalom, to nije tema, samo malo da ljudi vide sa kim imaju posla.

Jes muzichar, nije muzichar, ma samo da odnese tetki lekove.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top