MUŠKI ŠOVINIZAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pickup-master-3040.gif
 
Nikad nisam uspela doznati šta tačno znači feminizam: znam samo da me ljudi zovu feministkinjom kad god iskažem osjećaje
po kojima se razlikujem od otirača pred vratima...


Zena..:)

Feminizam, obično ga razvratne žene zloupotrebljavaju kako bi zadovoljile sopstvene seksualne potrebe, je glupost - svi normalni ljudi bi se morali da borimo i izborimo za jednakopravnost žena u društvu

OSMEH - ŽENE SU ZAKON.jpg
 
Poslednja izmena:
Feminizam, obično ga razvratne žene zloupotrebljavaju kako bi zadovoljile sopstvene seksualne potrebe, je glupost - svi normalni ljudi bi se morali da borimo i izborimo za jednakopravnost žena u društvu
]

Iako je zakljucak ispravan, postavka je sovinizam na sovinizam, jer kao sto feminizam ne vodi racuna o drugoj strani, tako i ti guras sve u isti kos.

a tako je svaki borac za ravnopravnost ujedno i razvratna zena, a tu ne mogu da se nadjem....
 
I za Vas važi malopređašnji odgovor - niste shvatili smisao onoga što sam eksplicitno naglasio ...

Verujem da bi to bila lepa dosetka, ali opterecenje sexom koji vi iskazujete govori da je dosetka istinita, ali i vasa intelektualna priroda znanja ili primena

neznanja kroz retoriku gluposti.

- - - - - - - - - -

Kada bi svi neuspesni politicari mislili da su filozofi tesko da bi na cije delo mogao da se pozivas u svojim retorickim spinovima.
 
nisu one krive,
mi smo...:lol:

Naravno da smo mi M. krivi.

Mlitavost, slabost i dekadentnost muškaraca utiče na razgradnju kulture i izgradnju civilizacije, dok civilizacija ne postane samoj sebi anticivilizacija - to spada u domen m. udovoljavanje ženama :zelenko2:

Sve to kada Ž. razgrade i kada se muškost raspadne....:kafa:....., onda opet mi M. podižemo kulturu na ruševinama civ.ostataka....


Sve je to anaciklozis...
 
Verujem da bi to bila lepa dosetka, ali opterecenje sexom koji vi iskazujete govori da je dosetka istinita, ali i vasa intelektualna priroda znanja ili primena

neznanja kroz retoriku gluposti.

- - - - - - - - - -

Kada bi svi neuspesni politicari mislili da su filozofi tesko da bi na cije delo mogao da se pozivas u svojim retorickim spinovima.

Citiraj mi u mojoj misli ono iz čega izvodiš zaključak da se opterećujem seksom ? Govorio sam o feminističkom pokretu kojega razvratne žene zloupotrebljavaju - nije im cilj da se bore za ravnopravnost žena u drušvu, već im je cilj da muškarce i žene, još više, zavade i samo se posle sa ženama slade ... Ja im ne dam da to rade ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top