MUŠKI ŠOVINIZAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
18402012_1545605338796807_1960037849229154504_o.jpg
 
bolje se pomiri sa činjenicom da su žene samo objekat nego što tu laprdaš....

Hahah, stvarno ste za neverovati sopstvenim ocima..dakle, smatras da su objekti a kad kao objekti zatraze odrzavanje, sta su onda?
Al dobro, ima jadnika koji moraju da plate pa da klate jer za drugacije prosto nisu sposobni...

Baš smo grozni ... kako po celoj duši, tako i po celom telu ...:mrgreen:

Nisu svi grozni, nisu...:lol:
 
Hahah, stvarno ste za neverovati sopstvenim ocima..dakle, smatras da su objekti a kad kao objekti zatraze odrzavanje, sta su onda?
Al dobro, ima jadnika koji moraju da plate pa da klate jer za drugacije prosto nisu sposobni...



Nisu svi grozni, nisu...:lol:

Mlad je pa još ne kapira da ne ebemo samo mi vas žene, već i vi žene ebete nas muškarce ...:manikir:

to što nemate sčim, nema veze, ...bitna je mašta ...:mrgreen:
 
..preslusala sam ga teskom mukom, znaci mozak me zaboleo od kolicine gluposti koje je prosuo za tih sat ipo vremena..

..Nisam ni ocekivao drugaciji odgovor,buduci da zivimo u feministickoj zemlji i feministickom drustvu,sve je to vec uzelo maha i pustilo korenje.Sad kada bi poceli o ciljevima ili o cilju feminizma i feministickog lobija,i cilju ovakvih zakona.. to bi potrajalo,a 99% forumasica bi to proglasilo za ,,teoriju zavere".. ali lepo je sto si poslusala,makar s teskom mukom,veliki uspeh.

- - - - - - - - - -

Nije smesno,ni malo.. feminizam unistava porodicu kao stub drustva,ponizava muskarca kao glavu porodice,unistava musko-zenske odnose, i medjuljudske odnose,nista tu meni nije smesno,kad se zezam zezam se,ali ovo je kraljnje ozbilja tema,posledice ce se tek videti,zivi bili.
 
..Nisam ni ocekivao drugaciji odgovor,buduci da zivimo u feministickoj zemlji i feministickom drustvu,sve je to vec uzelo maha i pustilo korenje.Sad kada bi poceli o ciljevima ili o cilju feminizma i feministickog lobija,i cilju ovakvih zakona.. to bi potrajalo,a 99% forumasica bi to proglasilo za ,,teoriju zavere".. ali lepo je sto si poslusala,makar s teskom mukom,veliki uspeh.

Nije smesno,ni malo.. feminizam unistava porodicu kao stub drustva,ponizava muskarca kao glavu porodice,unistava musko-zenske odnose, i medjuljudske odnose,nista tu meni nije smesno,kad se zezam zezam se,ali ovo je kraljnje ozbilja tema,posledice ce se tek videti,zivi bili.

Slazem se, bilo koja vrsta ekstremizma u musko zenskim odnosima je stetna po sam odnos...jedino sto svaki muskarac treba da shvati je da se zena takodje oseca ponizeno kad slusa sovinisticke izlive kao i muskarac kad slusa feministicke izlive...samo to, nista vise a ni manje...
 
A sta se postize ovim zakonom i slicnim? Pa upravo nejednakost.. ja sam uvek za jednakost muskarca i zene,ali brt.. uvek se znalo koji su poslovi za muskarca koji za zenu,osim ako pojedine nemaju visak muskih hormona.Dakle jel je donet zakon kojim se zene diskriminusu? Ne.. Ovo je tek pocetak ovakvih zakona,pa zasto hriscanska Evropa umire? Pa zato sto feminizam tamo orgija mnooogo duze nego ovde,ali ovde ce zavrsiti posao za vrlo kratko vreme s obzirom na situaciju.Feministickom lobiju i gej lobiju je u liberalnim drustvima dopusteno sve.. Zena nije objekat razume se,ali sad se svaka zdravorazumska izjava zloupotrebljava i interpretira onako kako feministkinjama odgovara.I bas me zanima eto,po tebi.. eto nabroj mi te gluposti koje si cula u videu? A ovaj zakon je nebuloza.. najvise ce stradati muskarci koji nisu nasilni slusajte sta vam kazem.Sad ce zene ovde jos vise podivljati.
 
Nema kraja, beskonačan je niz sprdačine koji se može iskrcat na današnje postmodernističke marksističke prevare kao šta je feminizam, pred 20-30 godina mediji su pažljivo birali koliko i kako će puštat sliku o tome u eter pa se dobivao dojam nekog tamo hvatanja ravnoteže, kao jao jadna Žena pokušava, malo joj teško ide al to je zato jer je Muški svinja al dobro idemo naprijed, Ženska Prava = jednakost.

To marksističko preseravanje i demagogija kao neodređena besciljna metastaza mozga otišla je iz tih prvotnih prohtjeva jednakosti (koji danas djeluju pitomo i naivno) u krajnje ludilo i bunilo koje dokazuje o kakvoj se izmišljenoj ali i opasnoj patetici radi.

Igranje na kartu opće-narodnog pristanka kroz recimo klasičnu zamku "pa šta ti ne bi htio da žene imaju ista prava" dovelo se javno mjenje u tu neku prešutnu podršku tog cilja, bez da je inertan i moram reć glup narod shvatio šta mu se sprema, a tada je već bilo - kao uvijek - kasno.

- E šta ne bi bilo super da žene imaju ista prava
A koja ista, šta znači ista?
- Pa ista prava, šta si ti neki šovinist?
Pa nisam ni šovinist ni feminist ni naše gore list isus krist mene samo zanima šta točno znači to "ista prava", gdje, šta?
- Pa žene su manje plaćene i na radnom mjestu ih se diskriminira!
Di su manje plačene i ko ih diskriminira, šta to točno znači?
- Pa statistika kaže da su manje plaćene plus šta muškarci vrše MOBING!
Pa statistika kaže da u firmi od 10 ljudi je prosječna plaća 5000 eura, al to zato jer si direktor isplaćuje 50 soma. Koja je to statistika točno?
- Statistika koju je dobavila Nevladina Organizacija Potlačenih Ali Jakih i Samostalnih Žena.
Aha vidi stvarno jbt oprosti Ženo.

I tako u nedogled. Moram priznat, sotonjare koje upravljaju svijetom uspjeli su nakon šta su zavadili sve nacije, i one bliske i udaljene, putem vjere i geografije, sad krenuli u finalni okršaj, posvađat i raslojit muškarca i ženu, a u nekim progresivnim zemljama kao Švedska, krenulo je masakriranje maloljetne školske djece, gdje se već sad predaje ona dobra stara feminističko-marksističko-postmodernistička "ne postoje samo dva spola".

Također moram reć da su uspjeli na odličan način privuć Žene u radničku klasu, kroz te patetične fore o pravima dovukli su ih da bleje u Excel cijeli dan ili zivkaju na telefonu ili bilo šta degenerično i društveno nebitno, jer je odgoj djece jadan i za seljačke babe i to nije nipošto najbitnija karijera jedne žene.

Puno je važnije imat tirkizno-crvenu kosu, malo izbrijanu sastrane, kožu nasrat tetovažama jer yolo i bit jaka snažna samostalna žena koja dokazuje glupoj muškoj stoki kako i ona može postići sve! I zato kao kruna uspjeha gledam sad kod vas u Srbiji - vaša premijerka pojavi se od nikud (iz Hrvatske LOL sorry) i kako se ono kaže, u marketingu, kad moraš u liftu nekom u 5 sekundi prodat nešto, elevator pitch...

Elevator pitch vašeg premijera to jest pardon - premijerke, je - DA JE LEZBA.

hahahahahahahahahahahahahahahhahaah

I tako se ultra-progresivna, anti-nacistička anti-rasistička anti-patrijahistička anti-kromanjonska pro-napredna pro-građanska pro-kozmopolitska ljevičarska elita ponovo dokazala da je iznad tih ladica kategorija i plitkih podjela.

"Ja sam Srbin, volim jebat *****" - e stoko nacionalistička zaostala ognjištarska kretenu jadni gadiš mi se odi stavi opanke na glavu stoko glupa kako smo zaostali ne mogu da vre verujem odi guslaj seljanduro
"Ja sam žena, volim lizat muf" - wow konačno urbana priča konačno da i mi pokažemo da smo građansko društvo! Svaka čast!

ahhaahhahahahahhaahha
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top