Ima li nade za nas
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ima li nade za nas

Zainteresovan član kabum (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Ima li nade za nas

Pozdrav!Volela bih ako neko ima dobru volju da mi pomogne.Moja veza je pocela divno,kao bajka planirali smo i da pocnemo da zivimo zajedno.Medjutim u poslednje vreme kao da se sve raspada,on me konstantno odbacuje i gura od sebe.Ubedjuje me da me voli ali da je previse nervozan zbog gomile problema.Ja vise ne znam sta da mislim.Ima li buducnosti za nas?Da li cemo biti zajedno t.j u braku odnosno da li vredi da istrpim ovaj period?
    [IMG][/IMG]
    Poslednji put ažurirao/la kabum : 19.11.2007. u 21:00

Primećen član webhanuma (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ima li nade za nas

Sinastrija nEje dobra :-(
    Ti natalno ako vidim imas uran kvadrat venera, a tr. Ur se upravo blizi tvojoj dc osi -promena u partnerskim odnosima
    E sad ako ste godinama zajedno, to znaci da ste naucili da trpite i kanalisete ove lose uticaje saturna i urana, ali ako ste zajedno od momenta kad je tr Ur dotakao prvi put tvoj dc...nEje dobro
    Daj postavi natalne i davison/kompozit da lepo vidimo ko, sta i kakvi su tranziti.

Ovako... njegovo sunce u tvojoj osmoj, njegov vladar dc-a sa nula pozitivnih aspekata, njegov uran/pluton opozicija tvoj vladar trece (mars) koji je u sedmoj...ajajaj boli kol'ko prste svadje
    Vladar njegovog ac-a je rx mars u 12om, na tvom plutonu -privukli ste se ko' magneti...medjutim vladar njegove seste/prve je u izgonu i u opoziciji sa njegovim suncem u sestoj ...njemu ova veza nikako ne godi, trosi previse njegove energije
    I tvoj vladar dc-a isto ima kao prepreku njegov uran -napetost koju uran izaziva u sinastrijama je zaista teska za izbeci simbolikom

ptica zloslutnica

Učlanjen
    15.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Zajedno smo 6 meseci.Kazi mi samo tacno sta da postavim na astro.com ima neke 2 opcije za kompozit isto i za davison ne znam sta treba.Uzasno mi je tesko u poslednje vreme koliko je sve bilo lepo na pocetku toliko je sada lose a moje emocije su strahovito jake

Učlanjen
    15.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Poslednji put ažurirao/la kabum : 19.11.2007. u 23:08

Učlanjen
    15.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Evo postavila sam i davison i kompozit.Volela bih da cujem jos neko tumacenje jako mi je bitno

Početnik Peppeljuga (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Privukao me je naziv teme...čitam i kao da sam ja to napisala..identična priča, i isti rasplet..sve se raspada u isto vreme...Samo ja nemam natalnu kartu, ni svoju, ni njegovu.Imam datume rodjenja, 10.06.1978., 18:51 i 15.04.1971.,07:15 , pa ako neko nešto zna

Slične teme

1. IMA LI NADE ZE SPS????
    Autor PIKO u forumu Politika
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 14.12.2006., 07:50
  2. Ima li nade?
    Autor buzak u forumu Hardver
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11.10.2006., 00:03
  3. Ima li nade za nas rmx!!!
    Autor Vanjor u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0