За спас Србије ЕУ рећи ЗБОГОМ!

Grammaton Cleric

Ističe se
Poruka
2.090
Расел љутито фркће да су Фишер и Кларк били у праву, и да је направљена неописива грешка што није искоришћена бар једна од до сада безброј прилика да се ти Срби врате у камено доба.

Камено доба

Хоћу да оде Понош и дође прави српски генерал на чело војске која ће знати да показати зубе!
Хоћу да оде Тадић и дође неко ко ће оваквој поквареној, смрдљивој кушнеровској ЕУ рећи на свих 26 званичних језика збогом! Ми тој багри не припадамо!!!

Изнервирани проалбански лобиста звучног англо имена а немачког порекла је недавно у холу америчког Конгреса на усмени извештај свог секретара о току последњих рунди тзв преговора о статусу Космета резигнирано констатовао - и Фишер и Кларк били у праву и да смо се неописиво преварили што нисмо ни једну од до сада безброј прилика искористили те Србе вратили у камено доба. И ако је Фишер у својим мемоарима успешно избегао да спомене своја два коментара по којим су га Срби упамтили, први горе наведени о каменом добу и други о томе - како Србе коначно треба једном бацити на колена - испоставило се да ће га на њих увек радо подсетити његови некадашњи и садашњи саборци а по интензитету непријатељства према Србима апсолутни и заувек верни истомишљеници.

Дванаест хиљада до зуба наоружаних терориста у подујевском атару са још три пута толиком резервом и у људству и у наоружању, спремно је да прискочи у помоћ правој армији од тридесет хиљада албанских припадника тзв КЗК и по потреби Армији Републике Албаније у најновијем дрангу нацх ортодоx територије а за шта се сигнал нестрпљиво чека од горе поменутог германо американца и Фишерових политичких наследника. Циљ најновијег ратног похода модерних варвара се није променио - од православног присуства на територијама које желе да ставе под потпуну контролу могу да остану само по неки камени остаци.

У трећем миленијуму постојања Хришчанства и другом битисања истог на овим просторима, по неки комад случајно заосталог нагорелог каменог остатка храмова и кућа ће бити интересантни неким футуристичким археолозима ако их ови "новоилири" икада и пусте да негде и копуцкају по Космету. Изузетак ће можда направити ако локација за копање буде проглашена за неку џејмишејевско-вокеровску масовну гробницу са сто хиљада уморених ненаоружаних и ничим изазваних питомих Балиста.

Расел каже да га нервирају Срби који тврде да се ствара друга албанска држава на Балкану и каже - па шта! Зар не постоје и две чисте немачке државе и још пар држава са високим немачким утицајем и присуством?- Хм! Зашто ли је Расел онда протестујући галамио док су у једном моменту постојале три српске државе РСК, Српска и СРЈ ? Тај европски "непристрасни" олош је опет одабран за известиоца Савета Европе над којим смо председавали 6 месеци и за то добили - највише могуће оцене - .Не чуде виске оцене Европљана антисрба када председавајућа земља Србија није ништа конкретно и учинковито учинила да амортизује и маргинализује човека који искрено жели апсолутно растурање српског народа на атоме. Дорис Пак, Кацин и Расел су заметнути у истој политичкој јајној ћелији бриселске политичке малигне материце и већ ме са интелектуално фино описаног израза вређања интелигенције доводе у фазу политички агресивно настројеног човека који такве типове неописиво жели да види са букагијама на ногама као и тотални војни и политички пораз ЕУ и НАТО пакта на свим пољима где су се ти монструозни организми и организације силом свог оружја, бешчашћа и силеџијске традиције баштињене из Изабелиних, Фрањиних и Хитлерових похода и геноцидних освајања територија садашњих САД и Аустралије тренутно инсталирали.

Да се одмах разумемо моје даме и господо које мучим овим редовима, моја нервоза није изазвана само октобарским експресним импортованим дефетизмом јер он није базис садашњег српског очајног положаја већ само једна од његових епизода. Моја националистичка нервоза је изазвана сликама у глави нових српских збегова, лешева у распадајућем стању поред којекаквих баруштина и недоспаљеним српским костима у шпиљама широм бивше СФРЈ.

Докле бре више?
Хоћу да оде Понош и дође прави српски генерал на чело војске која ће показати зубе. Хоћу да оде Тадић и дође неко ко ће оваквој поквареној, смрдљивој кушнеровској ЕУ рећи на свих двадесетиседам званичних језика збогом и овластити Армију Руске Федерације да ургентно са најсофистициранијим наоружањем постави базе на територији Србије где год мисле да то треба и на крају целе приче хоћу да оде Коштуница и након њега дође неко још љигавији који ће после свих претходно одрађених потеза рећи оним криминалцима белих крагни у Бриселу - е сада можемо опет да преговарамо!!!

И преговараће они. Нека унапред не гракћу америчке ГО а српске НВО које су Србима блиске колико и НЛО. Хоћу да се аутоиндустрија да Кинезима, интернет и остале комуникације Индијцима, Рафинерије и авио промет Русима, направе алтернативни извори енергије па макар и са нуклеарним електранама уз помоћ Белоруских научника, путна инфраструктура изгради Венецуеланским нафтним новцем. Хоћу слободу за мој народ, хоћу истинску независност моје државе и Републике Српске као човека достојан положај мојих сународника у Хрватској и Црној Гори, хоћу мирно на литургију у Дечане и без непријатељских цариника са друге стране Дрине. Хоћу поштовање према мом народу и неизоставни и моментални престанак свих политичко-војних операција непријатеља у виду перфидног рада на дуже стазе у циљу стављања мог историјски старог, државотворног народа у положај који сада имају Палестинци, Роми, Курди и Ескими.
Ако нам је камено доба заиста судбина, онда нека нам је олоши остваре на најболнији могући начин којим им можемо приуштити.

Оливер Вуловић
17. Новембар 2007. Београд

Крајње је време да Србија Европској Унији рече ЗБОГОМ. За Косово смо спреми да кренемо у рат, без обзира која сила се налазила на другој страни: САД, ЕУ, НАТО или ђаво лично.
 
Крајње је време да Србија Европској Унији рече ЗБОГОМ. За Косово смо спреми да кренемо у рат, без обзира која сила се налазила на другој страни: САД, ЕУ, НАТО или ђаво лично.

neki su isto ovako govorili i 1999.
i sta se desilo?
 
овластити Армију Руске Федерације да ургентно са најсофистициранијим наоружањем постави базе на територији Србије где год мисле да то треба

Pa mi ih pustismo precicom na Kosovo, sve bacajuci cvece pod transportere.........a oni zapalili ko zadnje ribe, nakon nekoliko dana......:):):):):)

****** su Rusi......face it !!! :)
 
. Хоћу да се аутоиндустрија да Кинезима, интернет и остале комуникације Индијцима, Рафинерије и авио промет Русима, направе алтернативни извори енергије па макар и са нуклеарним електранама уз помоћ Белоруских научника, путна инфраструктура изгради Венецуеланским нафтним новцем. Хоћу слободу за мој народ, хоћу истинску независност моје државе и Републике Српске као човека достојан положај мојих сународника у Хрватској и Црној Гори, хоћу мирно на литургију у Дечане и без непријатељских цариника са друге стране Дрине. Хоћу поштовање према мом народу и неизоставни и моментални престанак свих политичко-војних операција непријатеља у виду перфидног рада на дуже стазе у циљу стављања мог историјски старог, државотворног народа у положај који сада имају Палестинци, Роми, Курди и Ескими.

U yebote , tako mi i treba , kada ne procitam ceo post........ovaj je lud ko struja :):):):):)
 
*******,ja se slazem sa ovim tekstom...ima vise smisla nego ono sto nam Tadija &co galame da treba da radimo...vidim da ljudi polako pocinju da uvidjaju sustinu...a ne da veruju u sljokice i nebuloze koje im se obecavaju od strane te faking evroatlantske unije

Ma kako možeš da se slažeš? On priča o slobodi a pustio bi Rusima da uđu s vojskom, a pola sveta da nam uzme ekonomiju. Isto kao da će Rusi ući sa ružama i sa osmehom na licu, a i kao da Kinezi jedva čekaju da u nas trpaju pare kao da im nije dosta njihive bede.
Svašta li živ čovek može lupiti.
 
Ma kako možeš da se slažeš? On priča o slobodi a pustio bi Rusima da uđu s vojskom, a pola sveta da nam uzme ekonomiju. Isto kao da će Rusi ući sa ružama i sa osmehom na licu, a i kao da Kinezi jedva čekaju da u nas trpaju pare kao da im nije dosta njihive bede.
Svašta li živ čovek može lupiti.

prijatelju osvrni se...svi nas zajebavaju i uzimaju od nas sta hoce bas zato sto nemamo nikakva ledja..a evropa i amerika su odlucile kome ce da daju svoju "podrsku" i to uvek nekako ispadne nasim neprijateljima..mislim da smo dovoljno vremena izgubili sa ovim stapovima i sargarepama....zar mislis da bi bili tako arogantni da nismo ovakva tikva bez korena...ajde reci mi...da li bi ti sa nekim svakako inferiornijim od tebe pregovarao o necemu sto samo njemu donosi korist a da nemas nikakve posledice da to ne cinis?
 
sta mislis da li ovo oslikava odnos Rusija - Srbija?

ajde objasni mi kako??oni nam daju bezuslovnu podrsku u celoj ovoj zajebanciji oko Kosova a nista zivo ne traze od nas!!ili si ti mozda cuo drugacije pa tako mislis?jedino gde vidim da nas ne jebu 2% to su nasi "dogovori" sa EU i pregovori oko Kosova....ili ti mislis da se tako dogovara?
 
prvo, oni nam ne daju bezuslovnu podrsku....niko normalan to ne radi.
drugo, njih briga za kosovo kao NAS interes
trece, cak i da ga izgube, nece im to mnogo tesko pasti....

i to su tvoji "razlozi" zbog kojih si protiv Rusa??!!sto ih nije briga ako ode i sto,eto,nisu "normalni"??pa jesi li ti ikada u zivotu dao nekome nesto a nisi trazio nista za uzvrat pa ti je onakav nastup nenormalan..??
 
i to su tvoji "razlozi" zbog kojih si protiv Rusa??!!sto ih nije briga ako ode i sto,eto,nisu "normalni"??pa jesi li ti ikada u zivotu dao nekome nesto a nisi trazio nista za uzvrat pa ti je onakav nastup nenormalan..??

1), ja nisam protiv rusa, ja samo nisam za njih (nekima je tesko to da shvate)
2) da, ja sam dao, a nisam ocekivao nesto za uzvrat
2a) ja sam individua, pa mogu da dam na lepe oci, a nisam ni rusija ni svetska politika koji se ne rukovode time....
 

Back
Top