STA OVDE UOPSTE VALJA????

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Meni forum sluzi da izrazim nezadovoljstvo , svim onim pojavama u Srbiji , pa i u svetu, za koje smatram da zasluzuju kritiku...ili gadjenje.
Ljudi u mom okruzenju nisu nesto zainteresovani za politicke diskusije, a i cesto nemaju vremena, za tako nesto, pa sam eto, na ovom forumu nasao istomisljenike , i naravno , neistomisljenike......doduse, ovih drugih je ranije bilo mnogo vise.....ili su se opametili , ili su u medjuvremenu emigrirali u Rusiju ili Kinu..........

Posto cete se sloziti , da su teme bezbrojne, i da jedna pokriva drugu, kao i afere u Srbiji, hteo sam da pokusam , da na ovoj temi , nekako rezimiram, sta je to, sto je DOBRO u Srbiji????.........prosto pitanje, na koje sam siguran da cu dobiti odlicne odgovore, narocito od onih koji se smatraju "patriJotskim korpusom", jer sam primetio da svaku kritiku bilo koje devijantne pojave, u Srbiji , docekuju na noz...

Evo im sada prilike, kao i drugima, da napisu :" sta valja u Srbiji"???

Je li to , npr, sport, kultura, privreda, vojska , crkva , policija, skolstvo, sudstvo, zdravstvo, skupstina, vlada, kralj, vinjak, sir, slanina...........bilo sta........????

Moja lista bi izgledala ovako:

1) kajmak
2) plazma keks
3) Nole Djokovic
4) Ana i Jelena
5) vaterpolo

i tu se, nazalost, nekako iscrpljuje lista onoga sto ja smatram vrednim u ovoj zemlji...a vi?
 
Kako kaze zoran..........da li je moguce da sem krkanluka i malo sporta, nema nista drugo sto smatrate dobro u Srbiji, a da je malo vaznije od pune tibe, i navijanja???

Mislimmmm.........realno, ako je drzava, drzava, samo zbog bananica i kajmaka, onda .......kako da kazem, i nije neka..zar ne???
 
Sta ima u nekoj Poljskoj ili Belgiji ili Rumuniji sto nema drugde, a nesto vredi?

Drzava (i zena, i dete, i mnogo toga) se pre svega voli zato sto je tvoja, a ne zato sto je objektivno najbolja od svih na svetu.

Jedino za dete, mogu da se potpuno slozim, da ga volis, zato sto je tvoje, bez rezerve......

Ne znam zasto bi, zena i drzava bile , kakve god da su, nesto sto apriori moras voleti, pa kakve god da su????

Da li bi voleo zenu, kurvetinu, samo zato sto je tvoja??
Da li bi voleo drzavu, da zivis u Severnoj Koreji, i da se ne slazes sasvim sa malim Kimom??
 

Back
Top