Jesu li jarčevi uistinu hladni???

Jarcevi su u principu hladne osobe i suzdrzanih emocija.
Imam gomilu jarceva oko sebe, pa to znam. A i godinama sam bila u vezi sa jednom osobom u znaku jarca. Pogotovo su hladni dok se ne dodje do njih, posle se "otope" malo, ali njihovu ljubav i paznju i dalje daju "na kasicicu" u malim dozama. Ozbiljni su i suzdrzani, ne preterano mastoviti. Njih ljubav nikada ne moze da "ponese"......
 
Zasto pisu ljudi koji nemaju pametno sta da kazu,a jos smatraju da su duhoviti verovatno su smesni samo sebi a zbog svoje gluposti i drugima.
Jarcevi mogu biti hladni ako im je podznak u jarcu,vodoliji ili devici.Narocito ako im je mesec u jarcu(bez obzira na podznak).
 
Ne mozes samo na osnovu znaka reci za nekog dali je hladan ili prijatan, jer znak je zapravo polozaj sunca u horoskopu a planeta ima 10 i jos 12 kuca, sto znaci mora da se sagleda ceo horoskop da bi se doneo neki zakljucak jer npr. i mekani rak sa losim saturnom u prvoj moze dati hladniju osobu
 
Sale:
Da li su...da ne ponavljam pitanje.Ko zna nek se javi.Unaprijed zahvalan.
Ne znam zasto te to interesuje ali umeju da budu jako hladni i arogantni prema osobama koje ne poznaju, koje ni ne zavredjuju da budu upoznate i prema onima koji su im jednostavno antipaticni, ali svako ko ima prijatelja jarca ne bi doveo u pitanje to prijateljstvo.
 
devojka_bgd:
A kako osvojiti jednog Jarca(u mom slucaju muskog....)? :?
Tesko!
A sta si ti u horoskopu?
evo nekoliko saveta u svakom slucaju: ne pokusavaj da ga ignorises, pravis ljubomornim i slicno. Nemoj da se slazes sa onim sto prica da bi ostavila utisak, ako mislis suprotno od njega slobodno kazi i nemoj uopste da se trudis da ostavis utisak. To je najgora greska.
Nadam se da ce ti ovi saveti biti od pomoci. :wink:
 
devojka_bgd:
Hvala ti na savetu!
Ja se bas lepo slazem sa njim...i pre svega smo prijatelji...ali mozda nesto bude...
A ja sam inace Vodolija(koje ti bas i ne volis....)
I inace se ponasam prirodno,otprilike onako kako si opisao...Ali je skroz tajanstven...
Nemoj da ti bude prepreka to sto ste prijatelji, a njegova tajanstvenost je ustvari strah da se ne otkrije previse. Jarcevi ne vole da im se zadire u privatnost ( ali se na kraju sami otkriju ).
Ako ti treba jos neki savet, slobodno se obrati. Ja sam jarac i znam dosta jarceva koji razmisljaju skoro isto kao ja.
I jos nesto. Jarac ti je super izbor, trud ce ti se isplatiti. Srecno.
 
Evo kod mene je bas takva situacija, znas kako, jarcevi vole da osjete da su ipak oni muskarci u vezi, da dominiraju, naravno sve u granicama normale. Jako su dobre osobe i cesto su im prijatelji na prvom mjestu, tj. cak ni zbog djevojke ih ne bi ostavili na cjedilu. Ne treba mu povladjivati previse da se ne unese u tu ulogu i postane macho, a ta mu uloga ne stoji(ja sam tu gresku nesvjesno napravila).
Inace, ako te zavoli, reci ce ti to, ali tek kad zna da ti osjecas isto, jer ne voli "da neko pravi budalu od njega" i "da mu se neko smije".
Imaju jaku sujetu i mrze prevare i kao sto rece ovde neko, nema smisla da ih pravis ljubomornim jer time u njegovim ocima gubis na vrijednosti.
Pozdrav
 
devojka_bgd:
Hvala ti na savetu!
Ja se bas lepo slazem sa njim...i pre svega smo prijatelji...ali mozda nesto bude...
A ja sam inace Vodolija(koje ti bas i ne volis....)
I inace se ponasam prirodno,otprilike onako kako si opisao...Ali je skroz tajanstven...
Jos nesto:
primetio sam da si osoba koja dobro kontrolise situaciju, jer si vidim, pratila i druge moje poruke da mi mogla da objedinis argumente ( ovo za vodolije, to si pokupila sa druge teme ).
Hocu da kazem da si vrlo pribrana, sto ce ako to ispoljis na pravi nacin, impesionirati tvog jarca.
 
Anonymous:
devojka_bgd:
Hvala ti na savetu!
Ja se bas lepo slazem sa njim...i pre svega smo prijatelji...ali mozda nesto bude...
A ja sam inace Vodolija(koje ti bas i ne volis....)
I inace se ponasam prirodno,otprilike onako kako si opisao...Ali je skroz tajanstven...
Jos nesto:
primetio sam da si osoba koja dobro kontrolise situaciju, jer si vidim, pratila i druge moje poruke da mi mogla da objedinis argumente ( ovo za vodolije, to si pokupila sa druge teme ).
Hocu da kazem da si vrlo pribrana, sto ce ako to ispoljis na pravi nacin, impesionirati tvog jarca.
Ovaj Gost, to sam ja King II, nego zaboravih da se prijavim.
Pozdrav.
 
King II:
Anonymous:
devojka_bgd:
Hvala ti na savetu!
Ja se bas lepo slazem sa njim...i pre svega smo prijatelji...ali mozda nesto bude...
A ja sam inace Vodolija(koje ti bas i ne volis....)
I inace se ponasam prirodno,otprilike onako kako si opisao...Ali je skroz tajanstven...
Jos nesto:
primetio sam da si osoba koja dobro kontrolise situaciju, jer si vidim, pratila i druge moje poruke da mi mogla da objedinis argumente ( ovo za vodolije, to si pokupila sa druge teme ).
Hocu da kazem da si vrlo pribrana, sto ce ako to ispoljis na pravi nacin, impesionirati tvog jarca.
Ovaj Gost, to sam ja King II, nego zaboravih da se prijavim.
Pozdrav.
Uspelo je,pa sad nek mi je Bog upomoc!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top