Док је ОКУПАТОР у земљи

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Уводни пост је мало безвезе, него је добар ради прављења средине*
Наравно да има окупатора. Косово и Српска су окупирани, а Србији се намеће ограничени суверенитет.

*рад објаснити.
 
Уводни пост је мало безвезе, него је добар ради прављења средине*
Наравно да има окупатора. Косово и Српска су окупирани, а Србији се намеће ограничени суверенитет.

*рад објаснити.

Ne bih znao šta 'sredina' znači. Teorije o 'izdajnicima' i 'patriotama' nisu moje. Ja i izdaju i patriotizam gledam drugačije i po tom gledanju ja sam patriota. U tom viđenju ne može biti sredine.

'Ne možeš biti malo trudan, ne možeš biti malo mrtav...'
 
Ne bih znao šta 'sredina' znači. Teorije o 'izdajnicima' i 'patriotama' nisu moje. Ja i izdaju i patriotizam gledam drugačije i po tom gledanju ja sam patriota. U tom viđenju ne može biti sredine.

'Ne možeš biti malo trudan, ne možeš biti malo mrtav...'

Па ето, био сам рад објаснити.

Извесни чедоид је једном лепо приметио (и моје) понашање. Онда је критиковао и модератора (чак мислим да је то било овде), ваљда што није довољно чедоидан.
Аргументација му је отприлике била - неки не ударају главом у зид уопште, неки ударе сто пута, значи у просеку, они нормални ударе педесет пута...

Е видиш, тај је вероватно мислио на себе и своје како не ударају главом зид, као они су нормални. А који лудак још признаје да је луд? Тај лик је пар месеци касније слао својим истомишљеницима моју кућну адресу, односно адресе, како се стиже и шта га знам шта је тражио на 988...
Е па ако су такви "нормални" треба подржати сваки екстремизам са супротне стране. Ово је бар све виртуално, неће нас нико бомбардовати.
Па и кад су Хари Потера стварно убили Србија није стала, иако се неки труде да докажу како јесте...
 
А ти си радио са њим па знаш...

Мада ја мислим да није то.

Ја мислим да си се препознао дрпковићу.
ma kakvi ne mislis dobro ja nisam licemerno gastarbajtersko smece ,da se prepoznajem u postavljacu ,meni je u majcici Srbiji sasim solidno ,mislim uvek mozek moze bolje al nije ni sad lose .:D
 
Okupatora koji nas je unistavao 10 godina smo skenjali 5. oktobra 2000. godine.Kraj price.

Мајко моја, која будалчина...
e136.gif
 
Okupatora koji nas je unistavao 10 godina smo skenjali 5. oktobra 2000. godine.Kraj price.

Ne lazi narod koji ne zivi u srbiji, okupator je bas tada dosao posle 5 oktobra, jer do 5 oktobra on nije smeo ni glavu da podigne u srbiji a kamo li da radi ono sto radi po srbiji od secesije dela srbije do poskupljavanja namirnica sve u cilju unistavanja srba i njihovog zivotnog standarda! U tome mu zdusno pomazu samozvane demokrate (cedoisti, kostunjavi, i ostala mafijaska bagra na vlas´ti), sada srbija nije vise ni srbija vec Srbistan!I jos za kraj, skenjao si samog sebe posle 5 oktobra!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top