OCAJNA SAM!!!!!!!!!!!!POMOZITE MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K

katty

Gost
e svoju najbolju ortakinju obozavam druzimo se blizu 10 god. a ja kreten smuvam njenog bivseg decka u kog je ona jos uvek zaljubljena,ona nista ne zna i sto je "najgore" od svega toga spavali smo i njemu i meni je bio prvi put....lose je to sto se ne kajem i sto mi je mnogo lepo s njim! STA DA RADIM????OCAJNA SAM!!!!!!!!!!!!!POMOZITE MI PREKLINJEM VAS!!!!!!!!!!
 
Da joj kazes? Pa da rizikujes da ti iskopa oci, jos ako ima velike nokte :lol:
10 god prijateljstva = :roll: Ne mogu da poredim..jok. Ja sam iscoolirala jednog decka koji mi se veeoma svidjao u srednjoj skoli, samo zato sto je moja "dobra" drugarica, znajuci da se ja lozim na njega, pocela da se LOZI na doticnog... :? :shock: Pacenicki, majke mi. Pff, nije jedini, ali dobro sam joj zapamtila.
Pa ti razmisli :wink:
Uvukla si se u zivo blato, a znas sta se desi...adios.
 
katty:
e svoju najbolju ortakinju obozavam druzimo se blizu 10 god. a ja kreten smuvam njenog bivseg decka u kog je ona jos uvek zaljubljena,ona nista ne zna i sto je "najgore" od svega toga spavali smo i njemu i meni je bio prvi put....lose je to sto se ne kajem i sto mi je mnogo lepo s njim! STA DA RADIM????OCAJNA SAM!!!!!!!!!!!!!POMOZITE MI PREKLINJEM VAS!!!!!!!!!!
Imam resenje za tvoj problem!
Ti njoj nabaci mene, znash ona ce ti kasnije biti mnogo zahvalna shto se otarasila svog decka! :)
Necu ti nishta naplatiti! 8)
 
Nisam znala da postoje osobe koje bi pokopale 10 godina prijateljstva zbog nekog tipa... Ma cak i da ti je drugarica mesec dana... bas jadno...

Da si pricala sa njom pre nego sto se sve to izdesavalo, mozda bi ti rekla: ,,Pa ok, budi s njim, ja cu ga vec nekako preboleti''... Tako bi bar ja reagovala... Bilo bi mi drago sto je drugarica iskrena prema meni i ne bi se ljutila...
 
katty:
e svoju najbolju ortakinju obozavam druzimo se blizu 10 god. a ja kreten smuvam njenog bivseg decka u kog je ona jos uvek zaljubljena,ona nista ne zna i sto je "najgore" od svega toga spavali smo i njemu i meni je bio prvi put....lose je to sto se ne kajem i sto mi je mnogo lepo s njim! STA DA RADIM????OCAJNA SAM!!!!!!!!!!!!!POMOZITE MI PREKLINJEM VAS!!!!!!!!!!

Ako je obozavas,i ako ti je najbolja ortakinja, kako si mogla da joj to uradis ?
Bacas 10 god pravog prijateljstva?
Pravilo : nikad sa bivsim tvoje drugarice.
Jos je ona zaljubljena u njega........I ti to ZNAS.......Nemam reci.....Mada, pretpostavljam da ima i onih koji ce reci "Pa ako ste stvarno toliko super, njoj treba da bude drago zgod tebe".....Ja se ne slazem sa tim.
Ali SVAKAKO treba da TI da joj kazes. Bolje da sazna od tebe, nego od nekog drugog, ili da vas vidi.
 

Back
Top