Sneshko-smeshko

kambodza

Elita
Poruka
15.736
.........gledam jutros moj bratanac napravio sneshka bash lepog,lepe ochi,lep nos i bash lep,lep osmeh ............i premda mi sneg izaziva romantiku setim se nekih svojih izlazaka ,pa da pitam ............izadjete upoznate neku slatku osobu suprotnog pola super se provodite,ona sharmantna ,malo ste popili ,prichate joj svashta neshto a ona se samo smeshka ,gleda vas i hipnotishe i smeshka se ,cuti i obara vas sa nogu ............radite li i vi ovo nekom ili je to neko vama radio ........opchinio vas osmehom a nishta nije rekao ...........:lol::lol:
 
.........gledam jutros moj bratanac napravio sneshka bash lepog,lepe ochi,lep nos i bash lep,lep osmeh ............i premda mi sneg izaziva romantiku setim se nekih svojih izlazaka ,pa da pitam ............izadjete upoznate neku slatku osobu suprotnog pola super se provodite,ona sharmantna ,malo ste popili ,prichate joj svashta neshto a ona se samo smeshka ,gleda vas i hipnotishe i smeshka se ,cuti i obara vas sa nogu ............radite li i vi ovo nekom ili je to neko vama radio ........opchinio vas osmehom a nishta nije rekao ...........:lol::lol:

Romanticno, jeste...
Desilo mi se...
Plave okice i na usnama sladak smeskic...
Pozelis, samo da ih ljubis, ljubis, ljubis...
 
idi kambodza a ja potrcala da kazem da sam danas pravila sneska :lol:
ja opcinim treptanjem..:lol::lol::lol:
il ovde ne treba da odgovaraju devojcice?

..........svi odgovori su pozeljni i pitanje je za sve ............meni neke drugarice rekle da sam najsimpatichniji kad popijem podosta ne razvalim se totalno ali nemam snage da pricham pa nabazim takav zavodnichki osmeh da kazu da mi je teshko odoleti .........:lol:
 
..........svi odgovori su pozeljni i pitanje je za sve ............meni neke drugarice rekle da sam najsimpatichniji kad popijem podosta ne razvalim se totalno ali nemam snage da pricham pa nabazim takav zavodnichki osmeh da kazu da mi je teshko odoleti .........:lol:
pa u takvom stanju ja i trepkam...i smeskam se ali kljucno je treptanje...:lol:
da bas..mene sad ovo podseti kad sam bila mladja..pa si nalozen na nekog zlo...pa ti prica nesto a ti :D a da te pita kako se zoves..
opet sam garant omasila temu :lol:
jaooo pa ti pricas o flertovanju pa da :lol:
 
............ma bitno mi da mi na kraju kad legnem lepo sa njom ili u mislima sa njom ,stojite za shankom ,upoznali ste se pre par dana pijete drugo trece pice ,ti joj prichash neshto zanimljivo opushtajuce ,ona te gleda pravo u ochi i montira taj neverovatni osmeh ,cakle joj ochi ,smeshka se i slusha svaku tvoju rech.............a ti gledash samo taj charoban osmeh ..........jbt. od ovog moze da se rikne .....
 
ja sam u skorije vreme bio duboko istraumiran nekom slichnom situacijom
tako da ne zelim da debatujem na ovoj temi:sad:

11010624tz6.gif
 
Desilo mi se letos...smeskam se, pijem pice, djuskam...on je nesto pricao...meni su bile dovoljne moje navedene radnje...razgovor bi mi bio suvisan, a prica bi me smorila...krajnje opustena relacija, e to su senzibilna upoznavanja...bilo je lepo i krajnje veselo, a i smesno...a djuskanje u potpunoj euforiji...lepo je deliti energiju sa nekim bez reci...
Evo i sada se smejem kad se setim sebe...aahhaha...
Nisam navela da je kod mene votka imala udela, a opila sam se i njegovim spoljasnjim pridevima...
 
.....nisam mislio na muvanje osmehom,vec kakva su vam osecanja kad se nadjete sa takvom osobom ,meni se desilo nekoliko puta da stojim za shankom u nekom lokalu gledam u osmeh dotichne devojke ,ne primecujem nikog ,chujem samo muziku gledam u nju i zelim da taj trenutak traje vechno .................... i posle nekog vremena sama pomisao na taj dogadja puni mi baterije i vraca osmeh na lice .........uvek
 

Back
Top