Kad mi nishta ne ide od ruke...

princess92

Zainteresovan član
Poruka
274
jedno pitanje,da li wam se ikada desilo da wam nastupe dani kad wam bash nishta ne ide od ruke?ono,ok ziwot je takaw,kapiram u pubertetu sam,ima puno okolnosti zbog kojih neshto ide ili ne ide ali u poslednje wreme meni bash nishta nije prawedno i dobro...osecam unutrashnje nezadowoljstvo i sobom i okolinom..osecam potrebu da se promenim kompletno da promenim swoj ziwot,ne znam odakle da pochnem..nezadowoljna shkolom,nezadowoljna drugaricama,nezadowoljna mushkarcima nishta mi nije po wolji...i znam,mozda ce neko reci "pa u pubertetu si normalno je,promenice se" ali rekli su mi mnogi to..kao bice bolje sutra...dodje sutra a ono josh gore..i pritom imam weliki problem sa tim shto smatram da sam welikiii baksuz u ziwotu i da su mi swa sranja podredjena i namenjena sa nekim razlogom..bila sam u milion situacija kada se desilo da nisam ja neshto uchinila (npr nisam pokwarila 3 puta komp ali se eto pokwario u mojim rukama pa sam ja ispala kriwa) i ne znam kako sa tim da se borim...bilo kakaw sawet bi dobro doshao..a mozda ste i wi bili u slichnoj situaciji pa ste swe prewazishli?pozz
 
e moji optimisti...glavu gore jbt zivot ide dalje...ne osvrcite se...i mene nekad sustigne da mi nista ne ide pa teram dalje...svalo ima teske periode ali nije to razlog posustajemo....guraj dalje...i nemoj da govoris nista mi ne ide baksuz sam i to...zivot je to docice jos gore situacije...samo osmeh na lice i vedar duh...tim principom kao sto radis da se zalis i kukas nista neces postici...srecno...
 
Ne ide ni meni nishta od ruke....
3 put sam izgubila sim karticu od mother...ubice me!
Onda nisam nauchila math a imam kontrolni sutra....
onda niam uchila za takmichenje iz srpskog...ne znam ni da li cu ici na njega..:?
Necu stici da shopingujem u Banjaluci u utorak kad u sredu idem u Prijedor...pa kuci...:(
Nemam kintee....sve sam dala mami....
Nisam viela onog debila u kojeg sam zaljubljena vec...hmmm...pitaj Boga od kada...
Sje.bali su mi se zvuchnici od kompa....moram kupiti nove...:?

****
 
Pa sto onda zivis?

keve mi, necju nikada skontati ljude koji stalno vichu da im je sve smor :roll:..jbt onda uradi neshto :/ ....
>>>inache da ne ide ti..i shta sada
mozhe ti icji i mnogo gore...mozhe da ti se desi neshto strashnije...npr. da te udare kola, da ti se ne daj Bozhe neshto desi nekome iz porodice..shta cjesh onda?...jbt ne zadovoljna si drushtvom i mushkarcima :roll: pazi znam ja da ti je to strashno i naravno da ti je problem svako ima prava na probleme [i svakome je svoj problem najstrashniji i zato i jes' problem :p [wow shta sada rekoh :lol:]], ali u svakom sluchaju zapitaj se shta ti josh mozhe icji gore i onda cjesh biti zahvalna na tome shto ti ne ide :lol: i ne nikada necje biti bolje samo cjesh procji kroz mali miliJon sranja pa cje ti problem koji ti je pre delovao veliki izgledati mali :mrgreen:

[SIZE="-3"]weeeheee ala sam uteha lol [/SIZE]
 
jedno pitanje,da li wam se ikada desilo da wam nastupe dani kad wam bash nishta ne ide od ruke?
naravno, da da...bash skoro, sam imala takve neke momente....((:
a posle toga, su nastupili mnogo srecjni momenti :mrgreen:
...bilo kakaw sawet bi dobro doshao..a mozda ste i wi bili u slichnoj situaciji pa ste swe prewazishli?pozz
chitaj.....
mozhe ti icji i mnogo gore...mozhe da ti se desi neshto strashnije...npr. da te udare kola, da ti se ne daj Bozhe neshto desi nekome iz porodice..shta cjesh onda?...jbt ne zadovoljna si drushtvom i mushkarcima :roll: pazi znam ja da ti je to strashno i naravno da ti je problem svako ima prava na probleme [i svakome je svoj problem najstrashniji i zato i jes' problem :p [wow shta sada rekoh :lol:]], ali u svakom sluchaju zapitaj se shta ti josh mozhe icji gore i onda cjesh biti zahvalna na tome shto ti ne ide :lol: i ne nikada necje biti bolje samo cjesh procji kroz mali miliJon sranja pa cje ti problem koji ti je pre delovao veliki izgledati mali :mrgreen:
da da....(((( :
 
Ma ne vredi misliti kao sto je rekla princeSs sutra ce biti bolje...kad nishta....nikad nije bolje,svaki dan je sve veci smor...sve je smor i dosadno...

Pa sto onda zivis?

Stvarno, sto zivis??? Ako ti je dosadio zivot, ti lepo idi i skoci sa mosta :?

Ne kapiram kako nekome moze sve da bude dosadno... to je valjda zato sto vecina ljudi samo blene u tv, komp i mobilni... :?
 
Meni je sve dosadno, zato sto, kad god ja hocu da radim nesto, niko nece. Ovde se nikad nista ne desava. Nema koncerata, nema sportskih dogadjaja, bioskop ne radi, u grad niko nece da izadje, na svim zurkama samo narodnjaci, kao da si usao u striptiz-klub, i onda ja samo blenem u komp i u mobilni...
Ali opet ne qkam...
 
Meni je sve dosadno, zato sto, kad god ja hocu da radim nesto, niko nece. Ovde se nikad nista ne desava. Nema koncerata, nema sportskih dogadjaja, bioskop ne radi, u grad niko nece da izadje, na svim zurkama samo narodnjaci, kao da si usao u striptiz-klub, i onda ja samo blenem u komp i u mobilni...
Ali opet ne qkam...

Pa, ako niko nece da radi nesto sto i ti od tvojih prijatelja, uradi sama. Imala sam istu situaciju ovog leta, nijedna od mojih drugarica nije htela da ide u bioskop ili bazen, jer im je to tada bilo smorno. Zato sam rekla, ma jeb** situaciju , idem sama.
 
Poster_17601.jpg
 

Back
Top