Numerologija braka

Sale,koliko se ja razumem,mogu ti samo reci da u ovoj vezi ima dosta otezanja,veza sa dosta teskih i ozbiljnih razgovora i pregovora.Mogli biste uspeti ali sa dosta truda i rada.
Vidim da su ti vec rekli za ovu godinu,a za ostala pitanja zamolicu nekog malo iskusnijeg da ti odgovori.

cao ja sam suza, prvi put sam ovde, pozdravljam sve...mene zanima perspektiva ova dva datuma rodjenja...
oONA - 09.05.1974
ON 03.11.1970
hvala unapred
 
cao ja sam suza, prvi put sam ovde, pozdravljam sve...mene zanima perspektiva ova dva datuma rodjenja...
oONA - 09.05.1974
ON 03.11.1970
hvala unapred


ona 5 3 8
on 5 8 4

zajednicki 1 2 3




Ova veza bi mogla dobro da funkcionise ako se uloze vase energije ka zajednickom cilju. Energije kod oboje ponaosob ima mnogo pa bi bilo problem ako bi svako gledao na drugu stranu. Ali mogli bbiste veliki progres da napravite, pre ili kasnije bi doslo i do zajednickog biznisa ( privatnog ). Kroz ovaj brak se moze napraviti mala imperija :D
Nego sto izgleda kao da vam je izrazavanje emocija problem posebno njemu.

Od leta ove godine bi ste trebali nesto bitno da pokrenete i do septembra naredne godine da se ve to izdesava. Ili veliko ulaganje novca u nesto sto je porodicna udibnost ( ako zivite zajedno ) , zatim mogucnost dobijanja deteta. Posebno ako ste zajedno u ne- tajnoj vezi :D
 
Ja 02.10.1978
On 20.06.1978
Hvala unapred!


02.10.1978 37 1
20.06.1978 87 6
-----------
zajedno 25 7

To prva si malo u depresivnojoj godini, a ni on nije u mnogo boljoj, i predpostavljam da je veza malo postala smor. Odnosno ti si se malo distanicrala ai osecas se ostavlejnom na cedilu. Jos bi bilo dobro ako niste razdvojeni tokom ove prve polovine godine, ili vam se u poslednjih nekoliko mesec i putevi cesto mimoilaze. Zato treba sacekati od leta pa nadalje, tek cete onda imati takta za resavanje problema .A ako ste vec zajedno ili izvite zajendo ova godiana daje veliku mogucnost prosirenja porodice, ili barem zaceca, ali to vise tokom jeseni.
 
U vezi smo godinu ipo dana,toliko i zivimo zajedno a u braku smo 9 meseci. Vise mi odgovara poslednja recenica.Sto se tice razdvojenosti fizicki nismo ali psihicki definitivno jesmo razdvojeni,nadam se da se tome blizi kraj kao sto si rekla od leta.Puno ti hvala!Kisic...
 
U vezi smo godinu ipo dana,toliko i zivimo zajedno a u braku smo 9 meseci. Vise mi odgovara poslednja recenica.Sto se tice razdvojenosti fizicki nismo ali psihicki definitivno jesmo razdvojeni,nadam se da se tome blizi kraj kao sto si rekla od leta.Puno ti hvala!Kisic...


Pa onda je ova godina dusu dala za prosirenje porodice i za ulaganje, kupoprodaju nekretnine, zapocinjanje zajednickog biznisa itd ;)
 
Cao, htjedoh da izracunam ove kodove ali sam ocito nesto promasila, pa ako mozes da pomognes i meni.
rodjena sam 11.09.1980.
a moj partner 09.01.1978.
Koja bi godina bila idealna za nas?
Srdacan pozdrav!
p.s. ako moze objasnjenje kako se racunaju ti kodovi?
 
Cao, htjedoh da izracunam ove kodove ali sam ocito nesto promasila, pa ako mozes da pomognes i meni.
rodjena sam 11.09.1980.
a moj partner 09.01.1978.
Koja bi godina bila idealna za nas?
Srdacan pozdrav!
p.s. ako moze objasnjenje kako se racunaju ti kodovi?

Imas na lepljivoj temi "Kako tumaciti numerologiju"objasnjenja kako se sta racuna..
Inace ti si 292
A on 178
A zajednicki(kad se vasi saberu) je 371
 
Hvala puno emily2! Moze li mi neko reci o perspektivi veze? Znaci zajednicki broj je 371

Nisu bitni zamo zbirovi kodova nego su mnogo bitni i kodovi iz kojih je taj kod sastavljen. Ako je neko prikazan kao osoba koja se ponasa pasivno u vezama i smara i davi partnera vidi se da ni jedna njegova veza kakvi god kodovi bili nije uzivancija ni za koga itd.

Evo kod tebe je na primer prikazano da osoba obelezena kao ON :D mora da vodi vezu, ne zato sto je musko, nego zato sto je dominantna licnost, i partnerka mora da mu se pokorava " u zazonu " :worth:
:p

Verovatno kod njega vazi pravilo " Da se dogovorimo da bude kako ja kazem" :mrgreen:

Mada izenski deo zna da bude opasan. Nego sami kodovi sugerisu da najmanje jedan clan para tokom ove veze prilicno napreduje u zivotu, ili jedan onog drugog gura. Ali barem ima prosperiteta. Sa ovim kodovima je zajednicka poslovna saradna cesta pojava, ili zajednicki biznis.
Ali ova godina vam je totalna katastrofa. Ko prezivi pricace :whistling:
 
Poslednja izmena:
Hmmm ja nekako ne verujem u numerologiju. Mislim nemate tu nekih dokaza kao u natalnoj, Ne znam meni nije nekako primamljiva, astrologija je onako misterioznija.

Pa to jes'. Astrologija je kraljica ezoternih nauka........tako je zovu ne za dzabe ;)

Numerologija se razvila zajedno za drugim ezoternim vestinama, sve su to metode iz istog izvora. A sve je jedno te isto jer ces po datumu moci da vidis kakve aspekte od prilike osoba ima u horoskopu.
 
Moze li meni neko da pogleda?
moj je 729 i njegov takodje 729:worth:,zajednicki je valjda 658.
Hocemo li preziveti?posto ja imam utisak da sam se ohladila malo.

U ,bre ja sa matematikom pojma nemam, a ti si me sada utesila :lol:

Kako si dobila taj zbir kodova, majke ti :worth:

tvoj je 72 9
njegov 72 9
----------------------
zbir 54 9




Nego je meni i jako vazan takozvani tajni broj dan rodjenja, tu bi se vise pokazale razlike u vasim karakterima a sad sta je tu je.

Uglavnom vas dvoje ni zajedno ni odvojeno. Ove veze se tesko razdvajaju. Moze da veza traje u vazduhu cak i kada je gotova i da se tako razvlaci godinama. Znam parove koji tako funkcionisu godinama a skoro i da nisu zajedno. Nego sto je i u jedno i u drugo usao neki djavo ove godine i svako prica svoju pricu. A bilo bi pametno kada bi ste skovali neki fini plan za vas dvoje ove godine. Mislim da udruzite viseka energiju pozitivnom smeru da se ne biste podzapali za sitnicu. Bitno je i kada je veza zapocela itd. A ne samo kodovi.
 
Poslednja izmena:
Ajde , ajde :lol:

Ja ovde dosla spontano da pomognem emily2 kada ono se razvilo bas.

Ti si 797
on je 988
zajedno 786

Imate na svu srecu jako naglasenu simboliku porodicnog zivota, braka. Ima sta da drzi pricu, nije tako lose. Mada si ti u brak usla u svojoj godini 4-ke a i vi zajedno kao par ste bili u godini 4 kada ste usli u brak. Ko da je neko puskom otisao pred oltar. :lol: Salim se malo ali i nije bas neka vesela godina bila za tako nesto. Nego je vas spoj takav da cete se ponekada razilaziti u vremenu i prostoru pa kao da fali vremena koje se provodite zajedno. Tu ako biste mogli malo vise da se uskladite. Ali ovaj brak trazi izazove i desavanja. Samo sto bi kroz to bilo lepo da preolazite zajedno a ne odvojeno ;) Ova godina mi ne deluje tako zastrasujece kao prethodna, samo sto je kod tebe veci bes koji proso kulja, pa pripazi da ga ne isprovociras na neke gluposti jer je kod njega sve moguce
 
Poslednja izmena:
Ajde , ajde :lol:

Ja ovde dosla spontano da pomognem emily2 kada ono se razvilo bas.

Ti si 797
on je 988
zajedno 786

Imate na svu srecu jako naglasenu simboliku porodicnog zivota, braka. Ima sta da drzi pricu, nije tako lose. Mada si ti u brak usla u svojoj godini 4-ke a i vi zajedno kao par ste bili u godini 4 kada ste usli u brak. Ko da je neko puskom otisao pred oltar. :lol: Salim se malo ali i nije bas neka vesela godina bila za tako nesto. Nego je vas spoj takav da cete se ponekada razilaziti u vremenu i prostoru pa kao da fali vremena koje se provodite zajedno. Tu ako biste mogli malo vise da se uskladite. Ali ovaj brak trazi izazove i desavanja. Samo sto bi kroz to bilo lepo da preolazite zajedno a ne odvojeno ;) Ova godina mi ne deluje tako zastrasujece kao prethodna, samo sto je kod tebe veci bes koji proso kulja, pa pripazi da ga ne isprovociras na neke gluposti jer je kod njega sve moguce
Puno ti HVALA!!!!!!!!!!Prava si mi MAJSTORICA!!!!!!:klap:
 

Back
Top