HDZ - Sportisti u izbornoj kampanji!!!???

meni je bez veze ,mada ako hoce to je njihov izbor i kod nas su Sapic i Savo Milosevic podrzavali DS a mislim da su i jos neki sportisti bili ,kao i gomila glumacai pevaca ,hebiga to se radi svuda u svetu kontam
A bez veze je, slažem se!!! Još je gluplje kad se oni u tom svom javnom izjašnjavaju lično identifikuju kao reprezentativci države jer u toj državi valjda ima i drugih navijača hrvatske repke osmim članova i simpatizera dotičnog HDZ-a!!!
Mis'im, ovo je pravi javni isfur i lični blam svakog sportaša koji drži do sebe i do naroda koji za njega navija na trubinama!!! Ovo nije eksplicite svojstveno samo Hrvatima, al' eto trenutno su kod njih izbori pa mi se to čini kao najsvježiji primjer zloupotrebe sporta u političkim kampanjama!!!

PS Da pojava bude još ciničnija, treba pomenuti da većina ovakvih likova uopšte ne plaća poreze u zemljama kojima pripadaju i u kojima ovako politički agituju već su oporezovani negdje npr. u Monaku ili slično njemu!!!
Naravno, ovo je pravilo koje važi za sve takve mufljuze ma u kojoj zemlji bivše SFRJ da se vode!!!
 
Pa glupo je al mu to dodje kao legitiman oblik politicke borbe ,jedino je sporan i odvratan potez uprave Dinama koja je javno podrzala HDZ i potpisala sve igrace bez njihovog pitanja(neki od njih su stranci koji ni ne znaju sta je HDZ) ,a drugo to im je nacionalni klub kao kod nas Zvezda ili Partizan za koji navijaju ljudi svih politickih opcija pa to njihov potez cini posebno otuznim i jadnim ,tim pre sto HDZ vec jako dugo lose stoji u Zagrebu iz koga je najveci broj Dinamovaca .
 
Pa glupo je al mu to dodje kao legitiman oblik politicke borbe ,jedino je sporan i odvratan potez uprave Dinama koja je javno podrzala HDZ i potpisala sve igrace bez njihovog pitanja(neki od njih su stranci koji ni ne znaju sta je HDZ) ,a drugo to im je nacionalni klub kao kod nas Zvezda ili Partizan za koji navijaju ljudi svih politickih opcija pa to njihov potez cini posebno otuznim i jadnim ,tim pre sto HDZ vec jako dugo lose stoji u Zagrebu iz koga je najveci broj Dinamovaca .

Dinamo??? Paaaa:roll:... dobro sad... Tu treba malo objektivnije posmatrati!!! Ipak je onaj njihov Mamić jedan klovn neopjevani od kojeg ništa nije za čuđenje!!!:lol::lol::lol::lol:

 
Bilo je toga i kod nas, šta tu ima čudno?!
Ma na nije "čudno", nego ružno!!! Samo još jedan od niza dokaza u prilog razmišljanju na temu "zbog čega su sve ljudi stanju da se pos.ru na ono što im je prioritet u životu i što ih čini životno uspješnim likovima"!!!
Toga je svakako bilo na svim sztranama ex Jugoslavije, mada sam ubjeđen da je ovaj put HDZ malo jače nadjebao sve do sadašnje takve projekte!!! Ko zna šta još možemo očekivati u nekim narednim izbornim kampanjama od stranaka koje politički ordiniraju na ovim prostorima!!!
 
a video sam te klipove lik je seljacina i lopuza neopevana kontam da bi mu i nasi seljaci pozavideli ,najbolje je kad je sav srecan u ekstazi uleteo medju BBB na aerodromu ,a ovi mu vikali "mamicu cigane":lol::lol:

Valjda su ga zbog ztog skandiranja uhvatile emocije u smislu buđenja "ciganskog" patriotizma!!! Ni ja to nisam baš najbolje skontao!!! Izgledao mi je prilično oduševljen na to dovikivanje!! Čudno!:roll:
 
Mamić i Velja Ilić...koji bi to pajtaši bili
tema, HDZ ima ubedljivo najbolju kampanju, nisam nešto pratio, ali recimo da su im spotovi OK (nasprem Pusićke i Čačića sa oni debilnim "Hvala")
učestvovanje javnih ličnosti u kampanji nije novotarija Balkana već SAD i tamo je u vreme kampanje sve podeljeno na rep. i dem.
Intimno, nemam ništa protiv, nikad nisam zamerao nekome njegovo političko mišljenje, a posebno nisam manje navijao za taj tim zbog te osobe. Niti manje cenim Bodirogu koji je podržao DSS, ni Dokićku koja je bila za SRS, ni Tanaskovića i Mihajlovića zbog onomad SPS i tako redom
Svako, pa i oni imaju pravo da se uključe u to, a svako pa i oni imaju pravo da pogreše u političkom izboru.
 
Ne zameram im ni ja, pogotovo ne Jeleni Dokic ona je najbolji primer sta ispadne od coveka kad podrzi SRS :mrgreen:

a075.gif
 

Back
Top