perverzija ili nesto drugo

K AndrijA

Obećava
Poruka
69
...pozdrav svima ... sa devojkom sam osam godina od toga dve u braku.... u zadnje vreme znatno manje imam volje za sex-om sa njom..znaci moze gola da menja sijalicu,nista... dok kad vidim nadarenu devojku na ulici odmah se d..e patka......

Nedavno sam uspeo nagovoriti je da snimimo vodjenje ljubavi..

Napravio sam to i kasnije pogledao i opet nista...tako da sam video i izbrisao....

Dve nedelje kasnije sam naleteo na taj video (jer ga nisam zapravo izbrisao samo sam mislio da jesam)
znaci desilo se cudo toliko sam se nalozio na nju da je to bruka,evo vec par dana ne mogu docekati da dodjem sa posla.........

Ima li ko slicnih dozivljaja ??? Kako da sex sa istom osobom ostane zanimljiv kroz dugi niz godina ????
 
Nemam pojma... Meni se isto ponekad desi, ali me prodje... Kroz koji dan ili nedelju... U medjuvremenu se kao "zaljubim" u nekog drugog tipa, onda se razocaram i uvidim kako je moj dragi zapravo idealan za mene pa se zaljubim u njega i onda sve krene nanovo... i tako godinama......
 
...pozdrav svima ... sa devojkom sam osam godina od toga dve u braku.... u zadnje vreme znatno manje imam volje za sex-om sa njom..znaci moze gola da menja sijalicu,nista... dok kad vidim nadarenu devojku na ulici odmah se d..e patka......

Nedavno sam uspeo nagovoriti je da snimimo vodjenje ljubavi..

Napravio sam to i kasnije pogledao i opet nista...tako da sam video i izbrisao....

Dve nedelje kasnije sam naleteo na taj video (jer ga nisam zapravo izbrisao samo sam mislio da jesam)
znaci desilo se cudo toliko sam se nalozio na nju da je to bruka,evo vec par dana ne mogu docekati da dodjem sa posla.........

Ima li ko slicnih dozivljaja ??? Kako da sex sa istom osobom ostane zanimljiv kroz dugi niz godina ????

zanimljivo. svidja mi se. drago mi je sto se, spontano, nasao nacin da se ta monotonija prekine. nekad stvarno neke sitnice mogu dosta da uticu na sve to.
 
...pozdrav svima ... sa devojkom sam osam godina od toga dve u braku.... u zadnje vreme znatno manje imam volje za sex-om sa njom..znaci moze gola da menja sijalicu,nista... dok kad vidim nadarenu devojku na ulici odmah se d..e patka......

Nedavno sam uspeo nagovoriti je da snimimo vodjenje ljubavi..

Napravio sam to i kasnije pogledao i opet nista...tako da sam video i izbrisao....

Dve nedelje kasnije sam naleteo na taj video (jer ga nisam zapravo izbrisao samo sam mislio da jesam)
znaci desilo se cudo toliko sam se nalozio na nju da je to bruka,evo vec par dana ne mogu docekati da dodjem sa posla.........

Ima li ko slicnih dozivljaja ??? Kako da sex sa istom osobom ostane zanimljiv kroz dugi niz godina ????


Pa ipak je na kraju sve dobro ispalo!Mislim da je potreban veliki trud sa obe strane da bi sex posle puno godina opstao i bio ok.
 

e decko moj,moze biti da ti kao i svaki muskarac sanjas o vecem broju partnerki a s obzirom da ste tako dugo zajedno i to od 17-te,niste vi nista proziveli...i najnormalnije je da ti sex ponekad dosadi i to s onim koga volis ali zato postoje mnogi nacini da se ta strast ponovo obnovi, to je nesto sto svaki par za sebe mora da ucini jer mi mozemo da ti dajemo savete i bla,bla,bla ali ti najbolje znas sta je ono sto volis ili ne u sexu:wink:...a nekada otkrijes sasvim slucajno(kao sto je taj snimak vodjenja ljubavi)sta moze da ti sex ucini interesantnijim:evil:
 
Ima li ko slicnih dozivljaja ??? Kako da sex sa istom osobom ostane zanimljiv kroz dugi niz godina ????
Ček da se uozbiljim. :-D
Jeste, rutina ubija strast.
Opet, u dužim vezama seks je puno kvalitetniji i opušteniji.
Prošetajte do sex - shopa, izaberite zajedno neku igračkicu, film, e kupi neko fino ulje za masažu pa je lagano i nežno izmasiraj, a može i ona tebe.
Volim da osetim njegove prste kako klize po mom telu.
Samo nemojte zaspati. :D
 

Back
Top